تور کوش آداسی نوروز 1402

تور نوروزی کوش آداسی، سفر به جزیره ای زیبا در جنوب ترکیه

کشور ترکیه در سال های اخیر به یک مقصد جذاب برای گردشگران ایرانی تبدیل شده است. علت این موضوع در چندین مورد خلاصه می‌شود. اول. اینکه قیمت سفر به ترکیه ارزان است و هزینه آنچنانی بر نمی‌دارد. دوم. ترکیه دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است. سوم. ترکیه مقصدی برای همه سلیقه ها است و هم به صورت شخصی و هم به صورت خانوادگی قابل سفر است. چهارم. آب و هوای ترکیه یک آب و هوای فوق العاده است. برای گردشگران ایرانی، معمولا استانبول و آنتالیا معروف هستند و کوش آداسی کمتر معروف است. تور کوش آداسی نوروز 1403 برگزار می‌شود و مسافران خاص خودش را دارد. اما چرا باید کوش آداسی را برای سفر انتخاب کنیم؟

کوش آداسی به معنی جزیره پرنده است و دلیل نامگذاری این شهر به این نام به خاطر این است که یک شهر ساحلی است و درون خود یک جزیره زیبا جای داده است. کوش آداسی دارای جاذبه های تفریحی، گردشگری و طبیعی بسیاری است و یک مقصد آرامش بخش برای تعطیلات به خصوص تعطیلات نوروز و تابستان به شمار می‌رود. تور کوش آداسی نوروز 1403 یک فرصت مناسب است تا به این شهر ساحلی زیبا و خوش آب و هوای واقع در ترکیه سفر نمایید.

کوش آداسی یک شهر ساحلی است و به علاوه آن جاذبه های زیادی برای بازدید دارد. از این نظر برای همه سلیقه ها مناسب است. با توجه به اینکه در سال های اخیر تقاضا برای سفر به کوش آداسی افزایش یافته است، امکانات رفاهی و تفریحی زیادی در آن ساخته شده اند تا بتوانند مخاطبان و گردشگرانی که به این شهر می‌آیند را سرگرم کنند. تور کوش آداسی نوروز 1403 یک پیشنهاد ارزان قیمت ولی با کیفیت خارجی برای شما است. اگر در حال برنامه ریزی سفر برای نوروز پیش رو هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما در مورد تور نوروزی کوش آداسی فکر کنید و آن را در لیست برنامه خود قرار دهید.

حرکت تور کوش آداسی نوروز 1403

در نوروز تقاضای سفر به شهرهای ترکیه افزایش می‌یابد که یکی از این شهرها، کوش آداسی است. برای سفر به کوش آداسی هم امکان رفت و برگشت زمینی و هم رفت و برگشت هوایی وجود دارد:

 • تور زمینی کوش آداسی نوروز 1403

تور زمینی به کشور ترکیه از چند بعد، یک تور جذاب برای گردشگران محسوب می‌شود. اول اینکه مسافرت به صورت زمینی، جذابیت های خاص خودش را دارد و شما شهر به شهر را پشت سر میگذارید تا به مقصد برسید و مسیر، بخشی از سفر شما خواهد بود. دومین مورد این است که قیمت تور زمینی کوش آداسی بسیار مناسب تر از قیمت تور هوایی آن است و شما با هزینه کمتر به این شهر سفر خواهید کرد.

 • تور هوایی کوش آداسی نوروز 1403

ساده ترین و سریع ترین روش برای سفر به کوش آداسی در تور نوروز، سفر هوایی است. کوش آداسی، فرودگاه ندارد و به همین دلیل پرواز مستقیم به این شهر امکان پذیر نیست. در تور هوایی کوش آداسی شما در فرودگاه ازمیر پیاده خواهید شد و با ترانسفر زمینی به شهر کوش آداسی خواهید رسید. ازمیر تا کوش آداسی 90 کیلومتر فاصله دارد و چیزی در حدود یکساعت و نیم در مسیر خواهید بود تا به شهر ساحلی و خوش آب و هوای کوش آداسی برسید.

بهترین پکیج تور نوروزی کوش آداسی 1403

شرکت های مختلفی هستند که برای برگزاری تور کوش آداسی در نوروز اقدام می‌کنند. برای اینکه تجربه دلچسبی از سفر برای شما به یادگار بماند، توصیه می‌شود که حتما از شرکت ها و آژانس های معتبر برای رزرو تور اقدام فرمایید.

یکی از شرکت های معتبر و با تجربه در زمینه برگزاری تور داخلی و خارجی، شرکت تایسیز پرواز پارسیان است. همچنین این شرکت برگزار کننده تور کوش آداسی در نوروز 1403 خواهد بود. مزایای این شرکت، قطعا سبب خواهد شد سفر خوش و خرمی‌را تجربه کنید. مزایایی که باعث تمایز شرکت تایسیز پرواز با مابقی شرکت های مجری تورهای داخلی و خارجی شده است، عبارتند از:

 • ترانسفر زمینی به کوش آداسی با بهترین وسیله نقلیه در ترکیه
 • ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت
 • گشت شهری رایگان در کوش آداسی
 • راهنمای فارسی زبان با تجربه
 • تنوع تور بر اساس معیارهای شما
 • تنوع هتل ها
 • رزرو بلیت هواپیما بدون دردسر
 • رزرو هتل با صبحانه
 • امکان رزرو هتل به همراه ناهار و شام
 • امکان برگزاری تور قسطی کوش آداسی در نوروز
 • امکان رفت و برگشت به صورت هوایی و زمینی

اینها خدماتی هستند که شرکت تایسیز پرواز برای مسافران و گردشگران متقاضی سفر به کوش آداسی فراهم نموده است و قطعا سبب ایجاد تجربه ای خوش برای شما خواهد بود.

تور لحظه آخری کوش آداسی نوروز 1403

افرادی که به دنبال تور ارزان قیمت کوش آداسی هستند، معمولا منتظر می‌مانند تا در زمان های پیک و تعدد تور به کوش آداسی، اقدام به رزرو تور لحظه آخری نمایند. شرکت تایسیز پرواز پارسیان امکان رزرو تور لحظه آخری را در صورت بودن شرایط، برای مسافران فراهم می‌کند.

اما تور لحظه آخری هم دارای مزایا و هم دارای معایبی است که خود مسافر باید تصمیم بگیرید که آیا با آنها کنار خواهد آمد یا خیر؟ دو مزیت مهم تور لحظه آخری کوش آداسی این است که احتمال رزرو تور تا 70 درصد زیر قیمت وجود دارد. علی رغم اینکه پول کمی‌بابت این تور پرداخت می‌کنید، اما طبق قوانین، باید تمامی‌خدمات تور را دریافت نمایید که این دومین مزیت تور لحظه آخری است.

اما معایب تور لحظه آخری این است که شما نمی‌توانید روی آن حساب باز کنید. لزوما تور لحظه آخری آنقدر قیمت پایین تری ندارد که ارزنده باشد. همچنین ممکن است برخی تورها به مسافران تور لحظه آخری خدمات ضعیف تری ارائه دهند. و همچنین ممکن است تمامی‌بلیت های پرواز پر شده باشند و امکان رزرو تور لحظه آخری برای شما نباشد.

قیمت تور کوش آداسی نوروز 1403

قیمت تور کوش آداسی به عوامل مختلفی از جمله نوع رفت و برگشت، هزینه اقامت، مدت اقامت، شرکت برگزار کننده تور و غیره بستگی دارد.

عوامل موثر بر قیمت تور نوروزی کوش آداسی عبارتند از:

 • هزینه رفت و برگشت؛ اگر شما بخواهید به صورت زمینی سفر کنید، قطعا هزینه های شما کمتر خواهد بود و اگر سفر هوایی را انتخاب کنید، قطعا باید هزینه بیشتری بپردازید.
 • هزینه اقامت؛ هزینه اقامت به نوع هتل و میزان اقامت شما در کوش آداسی وابسته است. هر چقدر هتل با کیفیت تر باشد و به مرکز شهر نزدیک باشد، قیمت تور کوش آداسی نوروز برای شما بیشتر خواهد بود. همچنین اگر بخواهید تعداد شب بیشتری در هتل اقامت نمایید، هزینه بیشتری از شما دریافت خواهد شد.

جاذبه های گردشگری، تفریحی و طبیعی در تور کوش آداسی نوروز 1403

کوش آداسی یک شهر ساحلی است که جاذبه های تفریحی، طبیعی و گردشگری متنوعی را در خود جای داده است. درست است که کوش آداسی به اندازه دیگر شهرهای ترکیه مثل آنتالیا و استانبول معروف نیست، اما برای بازدید ارزنده است، مخصوصا در فصل بهار که آب و هوای فوق العاده ای را تجربه خواهید کرد.

در ادامه این متن به بخشی از آثار و جاذبه های مهم کوش آداسی اشاره خواهیم کرد تا بتوانید برای بازدید آنها برنامه ریزی نمایید:

 • جزیره کبوتر در کوش آداسی

یکی از جاذبه های گردشگری که حتما باید از آن بازدید نمایید، جزیره کبوتر در کوش آداسی است. آب و هوای دل انگیز به خصوص در فصل بهار، سبب معروف شدن جزیره کبوتر برای گردشگران شده است. همانطور که در ابتدای متن به آن اشاره کردیم، کوش آداسی به معنی جزیره پرنده است. جزیره کبوتر سمبل شهر کوش آداسی به شمار می‌رود و با یک راه بر روی آب به خشکی متصل شده است. این جزیره دارای قلعه است و قبلا برای کاربردهای نظامی‌ارتش عثمانی مورد استفاده قرار می‌گرفته است.

 • ساحل بانوان کوش آداسی

غواصی، آفتاب گرفتن، شنا، اسکی و بسیاری از ورزش های دیگر را در ساحل بانوان کوش آداسی تجربه نمایید. این ساحل تجربه لذت بخش آرامش را برای شما به ارمغان می‌آورد و البته به همین خاطر در برخی از مواقع و در ایام پیک سال مثل اوایل بهار بسیار شلوغ است و جای سوزن انداختن نیست.

 • مراکز خرید شهر کوش آداسی

به غیر از مراکز تفریحی، مراکز تجاری زیادی در کوش آداسی بنا شده اند و این مورد برای خانم ها بسیار دلپسند است. بازار کوش آداسی، بازاری است پر از مغازه های جورواجور که می‌توانید در آن قدم بزنید و اگر قصد خرید داشتید، کالاهای مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

 • آدالند در کوش آداسی

یکی از جالب ترین جاذبه های گردشگری در کوش آداسی، آدالند است. همانطور که از نام این مجموعه پیدا است، مرکز انواع تفریحات و سرگرمی‌ها می‌باشد که می‌توانید هیجان را در آن تجربه نمایید.

 • افِسوس

اگر عاشق بازدید از بناهای تاریخی رومی‌هستید، افسوس یکی از شهرهای تاریخی باقیمانده از دوران روم باستان است که با 15 دقیقه فاصله از کوش آداسی قرار گرفته است و تجربه بی نظیری را رقم خواهد زد.

غیر از موارد بالا، لیستی از دیگر مکان های تفریحی و گردشگری کوش آداسی را در زیر آماده کرده ایم:

 • پارک آبی آکوآ فانتاسی
 • شهر باستانی پرینه
 • ویرانه های میلتوس
 • معبد باشکوه دیدما
 • مسجد عیسی بیگ
 • غار کاراجا
 • روستای کیرازلی

 و غیره که بیان همه آنها در این مطلب نمی‌گنجد.


6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm