تور آنتالیا زمینی

تور آنتالیا زمینی، سفر به سواحل مدیترانه با قیمت مناسب

یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری که در کشور ترکیه وجود دارد، شهر ساحلی آنتالیا است. آنتالیا یکی از شهرهای دیدنی کشور ترکیه به شمار می‌رود که سالانه هزاران گردشگر را به صورت زمینی و هوایی پذیرا است. سفر به آنتالیا در ایران هم طرفداران بسیار زیادی دارد و این سفر به دو صورت هوایی و زمینی قابل انجام است. تور زمینی آنتالیا برای آن دسته از سفر دوستانی که طول مسیر را هم بخشی از سفر می‌دانند و همچنین میخواهند بابت رفت و برگشت، هزینه کمتری بپردازند، بهترین پیشنهاد خواهد بود.

تور آنتالیا زمینی در همه ایام سال برگزار می‌شود و هموطنان ایرانی بسیاری از طریق راه زمینی، به مقصد آنتالیا برای تفریح و خوشگذرانی می‌روند. اگر شما هم با دیدن تعرفه های بلیت هواپیما، میخواهید از سفر به این شهر زیبا در سواحل مدیترانه پشیمان شوید، لطفا دست نگه دارید. ما یک پیشنهاد جذاب برای شما داریم و آن تور زمینی آنتالیا است. برخی از شرکت های مسافرتی، صرفا اقدام به برگزاری تور هوایی آنتالیا می‌کنند، اما شرکت های معتبری هم هستند که برگزار کننده تور زمینی آنتالیا هستند. شرکت تایسیز پرواز پارسیان یکی از برگزار کننده تورهای آنتالیا به صورت زمینی و هوایی است.

قیمت تور زمینی آنتالیا به خاطر کم تر شدن هزینه رفت و برگشت، به مقدار قابل توجهی کاهش خواهد یافت. شما می‌توانید بدون اینکه کیفیت تور کاهش یابد، با قیمتی مناسب تر به آنتالیا سفر کنید و در ایام مختلف سال، به یک سفر خارجی جذاب بروید. آنتالیا شهری با جاذبه های گردشگری و تفریحی فراوان است که مهمترین آن سواحل زیبای دریای مدیترانه در این شهر است.

حرکت تور زمینی آنتالیا

برگزاری تور زمینی آنتالیا بستگی به ایام سال دارد. ایام پرتقاضا برای تور آنتالیا مثل نوروز، همه روزه حرکت به سمت آنتالیا و استانبول انجام می‌شود. توجه داشته باشید اتوبوس مستقیم از تهران یا تبریز به مقصد آنتالیا وجود ندارد و شما در خاک ترکیه باید اتوبوس عوض کنید. شما از استانبول یا آنکارا توسط تور، به آنتالیا فرستاده خواهید شد.

در مورد مسیر و مسافت تور زمینی آنتالیا هم بد نیست کمی‌اطلاعات داشته باشید. برای سفر زمینی آنتالیا، اتوبوس های VIP 25 نفره بهترین گزینه هستند، چون مسیر نسبتا طولانی است. حرکت از تهران یا تبریز به مرز بازرگان انجام می‌شود و اگر محدودیت های کرونایی اجازه دهند، اتوبوس شما را به صورت مستقیم به استانبول یا آنکارا خواهد رساند، در غیر اینصورت بعد از عبور از مرز باید سوار اتوبوس های ترکیه شوید و از آنجا مستقیم به آنتالیا برسید.

اگر از تهران به سمت مرز بازرگان حرکت کنید، اگر اتفاق خاصی نیفتد، 11 ساعت نهایت در مسیر خواهید بود. بعد از طی 11 ساعت، مدت 22 ساعت را هم در راه رسیدن به شهر آنتالیا خواهید گذراند. این مسافت سنگین، به خاطر این است که آنتالیا تقریبا در جنوب غربی کشور پهناور ترکیه واقع شده است. در این مسیر از شهر های کرج، قزوین، زنجان، تبریز، مرند ، سه راه خوی ، ماکو ، مرز بازرگان در ایران و پس از گذر از مرز بازرگان از شهرهای با یزدید، ایغدیر، ارزروم، ارزنجان، کایسری، آکسارای، قونیه، مانفگاد، که بعد این شهر یک سه راهی قرار دارد که تا آنتالیا 40 کیلومتر و 100 کیلومتر تا آلانیا راه است.

بخاطر معطلی های مرز برای عبور اتوبوس از مرز بعضی از ایام همچون عید نوروز از اتهران تا مرز با اتوبوس 25 نفره مسافران میرن و بعد از مرز با اتوبوس های ترک (بنز) وی ای پی که صندلی های آنها به صورت 2+1 می باشد استفاده می شود.

اگر بخواهید خودتان به صورت شخصی و زمینی به آنتالیا سفر کنید، باید هزینه های سفر و هتل را به صورت جداگانه پرداخت کنید. در این صورت سفر شما چند مرحله خواهد شد و هم هزینه بالاتری می‌پردازید و هم از حوصله خارج خواهد شد. بهترین راه برای اینکه سفری راحت، بدون دردسر و کم هزینه تر داشته باشید، استفاده از تور است. تورهای زمینی شرکت تایسیز پرواز پارسیان، با بالاترین کیفیت برگزار می‌شوند و انتخاب خوبی برای سفر کم هزینه به شمار می‌روند.

تور آنتالیا زمینی در تاریخ های مشخص در ایام سال توسط شرکت تایسیز پرواز برگزار می‌شود و شما می‌توانید این تور را برای سفر هیجان انگیز با خدماتی استثنایی به آنتالیا، تجربه نمایید.

پکیج تور آنتالیا زمینی

شرکت های مختلفی هستند که اقدام به برگزار تور می‌کنند، اما همه شرکت ها کیفیت بالا و خدمات یکسانی را ارائه نمی‌کنند. در این بین شرکت های با تجربه ای هستند که راه برگزاری یک تور در خور شأن هموطنان ایرانی را بلدند. یکی از این شرکت های معتبر شرکت تایسیز پرواز پارسیان با خدماتی فوق العاده است.

اما چرا باید از بین این همه شرکت، تایسیز پرواز را برای تور زمینی آنتالیا انتخاب کنیم:

 • رزرو بلیت اتوبوس های ایران و ترکیه با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت
 • اقامت در بهترین هتل ها به همراه صبحانه
 • بیمه مسافرتی رایگان برای تمامی‌مسافران
 • گشت شهری رایگان در آنتالیا
 • راهنمای فارسی زبان و با تجربه
 • تنوع هتل برای انتخاب ( بر اساس تعداد ستاره، کیفیت و منطقه آنتالیا)

اینها فقط گوشه ای از خدمات شرکت تایسیز پرواز پارسیان برای سفر زمینی به آنتالیا است که قطعا یک تجربه شیرین و لذت بخش را برای شما رقم خواهد زد.

قیمت تور زمینی آنتالیا

قیمت تور زمینی آنتالیا چند است؟ قیمت بلیت اتوبوس آنتالیا در سال 1402 چقدر است؟ برای سفر زمینی به آنتالیا چه هزینه هایی باید پرداخت شود؟ پرسش این پاسخ ها را در این بخش از متن برای شما خواهیم داد.

قیمت کلی تور آنتالیا زمینی به عوامل متعددی بستگی دارد، اعم از هزینه بلیت رفت و برگشت، هزینه هتل و هزینه خورد و خوراک. اما هر چه باشد، تور زمینی به صرفه تر از تور هوایی به آنتالیا خواهد بود.

همچنین راجع به سفر به آنتالیا باید بگوییم که به ویزا احتیاجی نیست. همچنین اگر گذرنامه ندارید یا گذرنامه شما باید تمدید شود، حداقل 400 هزار تومان هزینه های گذرنامه برای شما آب می‌خورد. افرادی هم که مشمول قانون سربازی هستند، برای سفر به آنتالیا باید مبلغ 30 میلیون تومان ( طبق آخرین به روز رسانی در سال 1401) به عنوان وثیقه قرار دهند.

قیمت بلیت اتوبوس آنتالیا

یکی از عمده عواملی که سبب پایین بودن قیمت تور زمینی آنتالیا می‌شود، قیمت رفت و برگشت آن است. با توجه به اینکه هزینه اتوبوس با هواپیما اختلاف زیادی دارد، خیلی ها ترجیح می‌دهند از این روش برای سفر به آنتالیا اقدام کنند. حداقل هزینه از تهران تا گذرگاه های مرزی بین 250 تا 300 هزار تومان است. اتوبوس تا آنکارا با 200 هزار تومان شما را خواهد برد و از آنکارا هم به آنتالیا باید 60 تا 80 لیر بپردازید. حداقل 650 هزار تومان هزینه رفت به آنتالیا به صورت زمینی خواهد بود و همین هزینه را هم برای برگشت پرداخت خواهید کرد.

قیمت هتل آنتالیا

بعد از هزینه رفت و برگشت، بیشتر هزینه شما برای اقامت در آنتالیا پرداخت خواهد شد. هزینه اقامت در هتل های آنتالیا بسته به تعداد ستاره، نزدیکی به مرکز شهر، کیفیت ارائه خدمات و وعده های غذایی، متفاوت خواهد بود. حداقل هزینه یک شب اقامت در هتل های آنتالیا، 900 هزار تومان است که در ایام پیک مثل بهار و تابستان، افزایش خواهد یافت.

با توجه به اینکه کمترین بلیت هواپیما به آنتالیا برای یک مسیر 7 میلیون تومان است، خودتان متوجه خواهید شد که با تور زمینی آنتالیا چقدر در سفرتان صرفه جویی می‌کنید.

جاذبه های گردشگری در تور زمینی آنتالیا

شهر آنتالیا به غیر از اینکه یک شهر ساحلی با آب و هوایی فوق العاده است، دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی است که این شهر را به یک مقصد پرطرفدار تبدیل کرده است. در ادامه از مهمترین مقاصد گردشگری و تفریحی در آنتالیا برای شما خواهیم گفت.

 • ساحل کنیالیتی آنتالیا

یکی از مقصدهایی که گردشگران در شهر آنتالیا انتخاب می‌کنند، ساحل زیبای کنیالیتی (کونیالیتی) است. این ساحل دارای چشم انداز دریای مدیترانه است و پذیرای گردشگران است. این ساحل برای آب تنی و حمام آفتاب گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

 • شهر باستانی کالیشی

اگر به معماری های رومی‌و تاریخ روم علاقه مندید، آنتالیا گزینه های جذابی برای شما دارد. شهر باستانی کالیشی یک شهر از بقایای امپراطوری باستانی روم است که از مهمترین جاذبه های گردشگری و تاریخی آنتالیا به شمار می‌رود.

 • بندگاره قدیمی‌آنتالیا

در برخی از تصاویری که از بندرهای اروپایی می‌بینید، بندرگاه هایی هستند که به سواحل صخره ای ختم می‌شوند. بندرگاه قئیمی‌آنتالیا هم یکی از بندرگاه هایی است که در دل صخره واقع شده است و قطب اقتصادی و گردشگری آنتالیا به شمار می‌رود.

 • تماشاخانه رومی‌آسپندوس

با توجه به اینکه آنتالیا یک شهر باستانی است که برای مدت زیادی جزء خاک روم محسوب می‌شده است، مشاهده آثار رومی‌مثل تماشاخانه ها نباید تعجب داشته باشد. آسپندوس یک تماشاخانه باستانی رومی‌است که در 47 کیلومتری شرق آنتالیا واقع شده است.

 • موزه آنتالیا

موزه آنتالیا یکی از موزه های جذاب در مدیترانه است که آثار باستانی زیادی را در خود جای داده است و می‌تواند یک مقصد گردشگری پیشنهادی به آنهایی باشد که میخواهند برای اولین بار به آنتالیا سفر کنند.

 • مراکز خرید آنتالیا

آنتالیا مراکز خرید معروف و بزرگی دارد که می‌توانید از آنها بازدید نمایید. با توجه به نزدیکی ارزش ریال و لیر، قیمت در این فروشگاه ها برای ایرانی ها نجومی‌نیست و در صورت تمایل می‌توانید از پوشاک معروف ترکیه خرید داشته باشید. مرکز خرید میگروس و مارک از معروف ترین مراکز خرید در آنتالیا به شمار می‌روند.

دیگر مناطق گردشگری برای بازدید در تور زمینی آنتالیا، عبارتند از:

 • مناره ییولی
 • دروازه هادریان
 • قلعه رومی
 • ساحل کارا
 • چشمه کارست
 • آکواریوم آنتالیا
 • الیمپوس
 • کیمرا
 • برج ساعت
 • غارهای کاراین و کوکاین
 • منطقه کلیچی

و غیره. البته اینها فقط بخشی از مهمترین جاذبه های آنتالیا بودند که از طرف افرادی که تجربه سفر به این شهر زیبا را داشته اند، توصیه شده است.

 

سوالات متداول

از شهر تهران تا مرز بازرگان حدود 13 ساعت می باشد و از مرز بازرگان تا شهر آنتالیا حدود 22 ساعت می باشد.

با توجه به گروهی بودن تور زمینی آنتالیا و مسافت طولانی یک راهنمای سفر و یا نماینده از شرکت همراه مسافران خواهد بود.

هزینه صبحانه ، نهار و شام بر عهده مسافر می باشد، اگر از مرز به بعد با اتوبوس های ترک بریم، در راه با چایی و قهوه ، آب میوه از شما پذیرایی خواهد شد.

با توجه به اینکه شرکت تایسیز پرواز مجری تور زمینی آنتالیا می باشد می توانیم به صراحت به شما بگوییم که شما در تور آنتالیا زمینی به غیر از پول تور، هزینه عوارض خروج کشور و هزینه غذا در طی مسیر را خواهید داشت، هتلها که با خدمات ALL می باشند، یک گشت کشتی رایگان و یک گشت خرید هم هدیه شرکت تایسیز پرواز به مسافران می باشد.

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm