تور ترکیبی مالزی

تور ترکیبی مالزی

اگر به تورهای جنوب شرقی آسیا علاقه مند هستید، یکی از گزینه های پیشنهادی ما برای شما، شرکت در تور ترکیبی مالزی است. اما این تور ترکیبی چه مزایایی دارد و ترکیبی از کدام مقصدهای توریستی است. در ادامه با ما همراه باشید تا در این مورد بیشتر برای شما توضیح بدهیم.

تور ترکیبی مالزی، در واقع ترکیبی از تور های مسافرتی به کوالالامپور و کشور سنگاپور است. اگر چه در ذهن شما در نگاه اول، منظور از تور ترکیبی مالزی، تورهای درون کشور مالزی بوده باشد، اما اینطور نیست و منظور، تور به مقصد دو کشور مالزی و سنگاپور است که از کشورهای متمدن و ثروتمند جنوب شرقی آسیا به شمار می‌روند. هر دوی این کشورها در گذشته، در فقر به سر می‌بردند و وضعیت اقتصادی و معیشتی خوبی نداشتند، اما اصلاحات و تکیه به استعدادهای ملی، سبب ایجاد نقطه عطفی در اقتصاد این دو کشور شد. همچنین نگاه ویژه به صنعت گردشگری در این دو کشور، سبب شد یکی از ارکان اقتصادی و درآمدی این کشورها، گردشگری باشد.

صنعت گردشگری در کشورهای مالزی و سنگاپور یک صنعت غنی است و سالانه میلیون ها گردشگر به مقصد این دو کشور سفر می‌کنند. با توجه به نزدیکی کشورهای مالزی و سنگاپور به هم، برخی از آژانس های مسافرتی، اقدام به برگزاری تور ترکیبی مالزی سنگاپور می‌کنند تا گردشگران بتوانند تجربه سفر به هر دو کشور را در خاطرات خود داشته باشند.

یکی از ویژگی هایی که در سفر به کشورهای مالزی و سنگاپور به آن برخواهید خورد، طبیعت زیبایی است که حاصل از آب و هوای استوایی و گرمسیری است که بر این کشورها حاکم است. پوشش های گیاهی، سرتاسر این کشورها را پوشانده اند تا در کنار دیگر جاذبه های گردشگری، یک تجربه لذت بخش برای گردشگران رقم بخورد.

مقصدها در تور ترکیبی مالزی

تورهای مالزی و سنگاپور هر کدام به تنهایی نیز برگزار می‌شوند. اما با توجه به فرهنگ نزدیک و جاذبه های متنوعی که در هر دو کشور وجود دارد، بد نیست در تورهای ترکیبی که به مقصد مالزی و سنگاپور برگزار می‌شود، شرکت کرد تا اینگونه هم به دو کشور سفر کنید و هم هزینه کمتری بدهید. البته منظور از هزینه کمتر، نسبت به سفرهایی است که بخواهید به صورت مستقل به این دو کشور بروید.

 • تور مالزی؛

مالزی یک کشور با جذابیت های طبیعی و گردشگری فراوان است که اگر توانایی سفر دارید، توصیه می‌کنیم که حتما از این کشور زیبا دیدن کنید. مهمترین شهر کشور مالزی، کوالالامپور است که علاوه بر نقش پایتخت، مهمترین شهر توریستی این کشور نیز به شمار می‌رود. کشور مالزی یک کشور عمدتا مسلمان است و در سال های اخیر، پیشرفت چشمگیری داشته است. این پیشرفت در معماری و شهرسازی کوالالامپور به خوبی قابل مشاهده است.

به غیر از اسلام، دین های بودایی و هندو نیز در کشور مالزی به صورت آزادانه فعالیت می‌کنند. این موضوع سبب شده است که مساجد و معابد در کنار هم قرار بگیرند و جزء شگفتی های این کشور به شمار بروند. جاذبه های متنوع تاریخی، تفریحی، مذهبی، فرهنگی و تجاری در شهر کوالالامپور انتظار شما را می‌کشد.

با توجه به آب و هوای خوب و باران های پی در پی که در کشور مالزی می‌بارد، طبیعت شگفت انگیزی در این کشور پدید آمده است و مناظر زیبایی از پوشش سرسبز گیاهی، برای تماشای گردشگران مهیا است.

 • تور سنگاپور؛

یکی از کوچک ترین کشورهای آسیایی با پتانسیل گردشگری بالا که سالانه مسافران زیادی را به خود جذب می‌کند، کشور سنگاپور است. این کشور کوچک، اما یکی از قدرت های اقتصادی و گردشگری در جهان است که احتمالا نام رئیس جمهور آن، یعنی حلیمه یعقوب را شنیده اید که باعث و بانی پیشرفت ها و اصلاحات در این کشور است و در بین مردم سنگاپور، از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

تور سنگاپور نیز یکی از تورهای محبوب در جنوب شرقی آسیا است. تنوع جاذبه های گردشگری و همچنین امکانات رفاهی و اقامتی مدرن، انتظار گردشگران را می‌کشد. با توجه به نزدیکی این کشور به مالزی، بد نیست که در تور ترکیبی مالزی سنگاپور شرکت نمایید و از مواهب زیبای هر دو کشور لذت ببرید.

بهترین تور ترکیبی مالزی کدام است؟

با توجه به محبوبیت تور ترکیبی مالزی و سنگاپور، شرکت های هواپیمایی متعددی اقدام به برگزاری این تور در مقاطع مختلف سال می‌کنند. اما باید ببینیم که در بین این شرکت ها، کدام یک از اعتبار بیشتری برخوردارند و می‌توانند یک انتخاب امن و مطمئن برای سفر باشند. با توجه به هزینه بالایی که برای شرکت در تور ترکیبی مالزی – سنگاپور پرداخت می‌کنید، باید در انتخاب تور خود دقت لازم را به عمل آورید.

برای آنکه بهترین تور ترکیبی مالزی را تشخیص دهید، به نکات زیر توجه کنید. این نکات می‌توانند در انتخاب شرکت مناسب برای رزرو تور، به شما کمک کنند:

1-      سابقه آژانس هواپیمایی را در نظر بگیرید.

یکی از نکاتی که برای انتخاب بهتر به شما کمک می‌کند، سابقه فعالیت آژانس مسافری است. قطعا شرکت هایی که چندین سال سابقه در برگزاری تورهای خارجی دارند، برای انتخاب مطمئن تر و معتبرتر خواهند بود. پس توصیه می‌کنیم در بین آژانس هایی که دیده اید، لیستی تهیه کنید و آنها را از نظر سابقه دسته بندی کنید.

2-      رضایت مشتریان، بهترین راهنمای شما است!

رضایت و تجربه خوشایند دیگر مشتریانی که قبلا در تورهای خارجی آژانس هواپیمایی شرکت کرده اند، می‌تواند به شما کمک شایانی کند. برای دریافت بازخوردهای مشتریان، می‌توانید به سایت، شبکه های اجتماعی و گوگل مپ آژانس هواپیمایی مراجعه کنید. در دسته بندی دیگر خود، نام شرکت ها را بر اساس رضایت مشتریان و امتیازاتی که از مسافران گرفته اند، مرتب کنید.

3-      کیفیت ارائه خدمات، گزینه بعدی است.

گزینه بعدی که باید شما آن را یادداشت نمایید، کیفیت ارائه خدمات است. قطعا در بین تورهایی که مشتریان به آنها امتیازات بالاتری داده اند، تورهایی وجود دارند که کیفیت ارائه خدماتشان بالاتر بوده است و امکانات بیشتری در حین سفر به مشتریان خود ارائه می‌دهند ( مثل ترانسفر فرودگاهی، بیمه، گشت شهری و غیره). این لیست دوباره بر اساس کیفیت ارائه خدمات آپدیت می‌شود و آژانس هایی که دارای خدمات بیشتری هستند، به بالاتر منتقل می‌شوند.

4-      شرایط پرداخت را در نظر بگیرید.

یکی از عوامل راحتی مسافران، شرایط پرداختی است که آژانس های مسافرتی برای پرداخت هزینه تور در نظر گرفته اند. شرایط پرداخت می‌تواند به صورت چکی و اقساطی باشد و به مشتریان کمک کند به جای پرداخت هزینه تور به صورت نقدی و بکجا، آن را در چندین مرحله بپردازند. اینگونه فشار مالی کمتری به مسافران وارد خواهد آمد و آنها می‌توانند با فراغ بال بیشتری به سفرهای مورد نظر خود بروند. به خصوص اینکه سفرهای خارجی امثال مالزی و سنگاپور، دارای قیمت بالایی هستند و هر کسی توانایی پرداخت یکجای آنها را نخواهد داشت. در لیست خود، شرکت هایی که دارای شرایط پرداخت هستند را علامت بزنید.

تا اینجای کار، لیستی آماده کردیم که آژانس های مسافرتی بر اساس شایستگی مرتب شده اند. در این لیست می‌توانید چند مورد دیگر را هم در نظر بگیرید و در صورت نیاز، آنها را روبروی هر شرکت بنویسید. مثلا تنوع هتل، قیمت های مناسب، تنوع زمان سفر و غیره.

این لیست به شما کمک می‌کند تا از بین گزینه هایی که در پیش روی شما است، انتخاب درست تر و بهتری داشته باشید.

پیشنهاد ما در بین شرکت های مسافرتی گوناگون، شرکت تایسیز پرواز پارسیان است.

اما چرا شرکت تایسیز پرواز؟ برای این موضوع دلایلی داریم که در ادامه آن را مطرح خواهیم کرد:

 • دارای ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت است!
 • تنوع قیمتی و تنوع هتل ها، از مزیت های تور ترکیبی مالزی در تایسیز پرواز است.
 • این شرکت خود را موظف می‌داند که تمامی‌اعضای شرکت کننده در تور مسافرتی را بیمه نماید.
 • برای تورهای مختلف، گشت شهری رایگان در نظر گرفته است.
 • جهت رفاه حال مشتریان، تور لیدرها و راهنمایان فارسی زبان برای هر تور به صورت اختصاصی در نظر گرفته است.
 • دارای شرایط پرداخت اقساطی است و مسافران می‌توانند بدون شرایط خاصی، در چند مرحله، هزینه تور را پرداخت نمایند.
 • بالغ بر 90 درصد مشتریان از کیفیت تورهای این شرکت اعلام رضایت کرده اند.

اینها به همراه خدمات بی نظیر توریستی، از دلایلی هستند که تایسیز پرواز را به عنوان یکی از برترین شرکت های برگزار کننده تورهای خارجی قرار داده است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تورها و نحوه رزرو آنها، با شماره تماس 02145813 ارتباط برقرار نمایید.

قیمت تور ترکیبی مالزی

قیمت تور ترکیبی مالزی را نمی‌توان به صورت دقیق بیان کرد، چرا که عواملی وجود دارند که سبب تغییر و نوسان قیمت می‌شوند. ممکن است در زمان خواندن این مطلب، قیمت تور ترکیبی سنگاپور مالزی در اوج خود باشد یا در کمترین سطح خود قرار گرفته باشد، به همین دلیل اعلام قیمت را به جای درون متن، به ابتدای همین صفحه موکول کردیم. شما می‌توانید قیمت تورهای به روز و نزدیک را در بالای همین صفحه، مشاهده فرمایید و در صورت تمایل، اقدام به رزرو آنها نمایید.

اما سوال برخی از افراد این است که چه عواملی سبب نوسان قیمت تورهای مالزی و سنگاپور می‌شود؟ بیایید این عوامل را با هم بررسی کنیم. دانستن این عوامل به شما برای تصمیم گیری بهتر برای رزرو تور، کمک خواهد کرد:

 • قیمت هتل در مالزی و سنگاپور؛

بخش قابل توجهی از هزینه شما بابت تور، بابت اقامت و هتل صرف خواهد شد. این برای هر مسافرتی صدق می‌کند و شما بیشترین هزینه ای که می‌پردازید، برای اقامتتان خواهد بود. قطعا قیمت هتل، بسته به کیفیت آن و تعداد روز اقامت بستگی دارد. هر چقدر هتل با کیفیت تر باشد و تعداد ستاره بیشتری داشته باشد، قیمت آن بیشتر خواهد بود. همچنین نزدیکی به مراکز شهر، یک مزیت برای هتل ها محسوب می‌شود و قطعا عاملی برای افزایش قیمت محسوب می‌شود. پس هتل های 4 و 5 ستاره در نزدیکی مرکز شهر، بیشترین قیمت را دارا خواهند بود. قیمت هتل های مالزی و سنگاپور در بهار و تابستان، در اوج خود قرار دارد.

 • قیمت بلیت هواپیما مالزی و سنگاپور؛

در قیمت تور ترکیبی مالزی و سنگاپور، عامل دومی‌که بیشترین هزینه را به شما تحمیل می‌کنید، هزینه بلیت رفت و برگشت است. هزینه بلیت رفت و برگشت هواپیماهای داخلی بر اساس قیمت ارز و تصمیمات سازمان هواپیمایی تعیین می‌شود و نوسان آنچنانی ندارد. به غیر از پروازهای داخلی، پروازهای خارجی هم برای مقصد مالزی و سنگاپور، قابل رزرو هستند. قیمت پروازهای خارجی به صورت مستقیم تحت تاثیر قیمت ارز خواهد بود.

 • قیمت ارز؛

دیگر عاملی که به صورت مستقیم بر قیمت هتل و قیمت پروازها به مقصد سنگاپور و مالزی تاثیر می‌گذارد، قیمت ارز است. هر چقدر قیمت ارز، افزایش یابد، قطعا قیمت تور ترکیبی مالزی نیز افزایش خواهد یافت و شما هزینه بیشتری متحمل خواهید شد.

 • فصل های سفر؛

به علت شرایط آب و هوایی حاکم بر دو کشور مالزی و سنگاپور، فصل های گرم سال، برای سفر انتخاب بهتری هستند. در نیمه دوم سال، که ما در کشورمان زمستان و سرمای هوا را تجربه می‌کنیم، کشورهای مالزی و سنگاپور، درگیر رگبارهای شدید باران و طوفان های موسمی‌می‌شوند و باید از سفر در این زمان به این کشورها خودداری کرد. اگر چه مسئولان دو کشور، با برگزاری جشن ها و فستیوال ها مردم را به سفر دعوت می‌کنند، اما زمستان و پاییز، زمان مناسبی برای سفر به تور ترکیبی سنگاپور و مالزی نیست. قطعا در فصل های بهار و تابستان، قیمت تور افزایش می‌یابد و در فصل پاییز و زمستان، قیمت تور در پایین ترین سطح خود قرار می‌گیرد.

با توجه به این موارد، می‌توانید برای سفر خود برنامه ریزی کنید. موارد گفته شده بالا، به شما کمک می‌کند بتوانید زمان هایی که می‌توانید با قیمت کمتری به تور های مالزی و سنگاپور بروید را شناسایی نمایید و اینگونه در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

تور ترکیبی مالزی نوروز

یکی از بهترین فرصت ها برای سفر، به خصوص برای ما ایرانی ها، ابتدای بهار یا همان نوروز است. در نوروز، هوا در اکثر نقاط کره زمین، در مطلوب ترین حالت خود قرار دارد و همچنین تعطیلات دلچسب و طولانی در عید نوروز، به شما کمک می‌کند که بتوانید بدون دغدغه، به سفر بروید و خوش بگذرانید. با توجه به فرا رسیدن سال جدید و ایام بهار، خیلی ها دلشان میخواهد یک سفر منحصر به فرد را تجربه کنند و به نظر تورهای خارجی، گزینه های خوبی برای سفر خواهند بود. تور ترکیبی مالزی و سنگاپور، یک تجربه شگفت انگیز برای گردشگران ایرانی خواهد بود که میخواهند با فرهنگ مردم شرق آسیا آشنا شوند و همچنین از یک سفر خوب خارجی، لذت ببرند.

جاذبه های دیدنی در تور ترکیبی مالزی که باید از آنها دیدن کنید.

در ادامه میخواهیم از جذابیت های سفر به مالزی و سنگاپور برای شما بگوییم. جایی که می‌توانید با بازدید از جاذبه های گردشگری و تفریحی، سفر خود را غنی تر و لذت بخش تر نمایید. مهمترین جاذبه هایی که می‌توانید در تور ترکیبی مالزی و سنگاپور از آنها دیدن کنید را برای شما بیان خواهیم کرد:

جاذبه های دیدنی مالزی؛

جاذبه های مالزی، بیشتر به شهر کوالالامپور محدود می‌شود. با این حال تنوع بالایی از جاذبه های تفریحی، طبیعی، تاریخی، مذهبی و فرهنگی در این کشور وجود دارد که شما را راضی خواهد کرد.

 • برج های دوقلوی پتروناس؛

یکی از جاذبه های دیدنی شهر کوالالامپور که یک ساختمان مرتفع با معماری بی نظیر است، به برج های دوقلوی پتروناس معروف است. دو برج با شمایلی کاملا مشابه ساخته شده اند و از طریق یک پل هوایی به هم متصل هستند. این ساختمان، در برگیرنده مراکز اداری و تجاری است و محل خوبی برای بازدید گردشگران محسوب می‌شود.

 • برج کوالالامپور؛

یکی از دیدنی های کشور مالزی که به عنوان نمادی از این کشور نیز شناخته می‌شود، برج 421 متری است که در نزدیکی برج های دوقلوی پتروناس واقع شده است. برج کوالالامپور که یکی از معروف ترین جاذبه های کشور مالزی است، هفتمین برج مخابراتی بلند دنیا است.

 • آکواریوم کوالالامپور؛

یکی از تفریحاتی که می‌توانید در تور ترکیبی مالزی تجربه کنید، بازدید از آکواریوم کوالالامپور است. 90 متر تونل شیشه ای که از پس آن می‌توانید هزاران گونه جانوری آبزی و دریایی را به همراه لاک پشت های بزرگ تماشا کنید، در این آکواریوم انتظار شما را می‌کشند.

 • پارک سلانگور؛

یکی از تفریحات هیجان انگیز در شهرهای گرمسیر از جمله کوالالامپور، تفریحات آبی در پارک ها است. پارک سلانگو، یک پارک موضوعی است که چندین بخش تفریحی، از جمله پارک آبی را در خود جای داده است و شما می‌توانید با رفتن به این مجموعه، برای چندین ساعت، خوش بگذرانید.

 • غارهای باتو؛

یکی از مجموعه های مذهبی و فرهنگی دیدنی در کوالالامپور که حتما باید بازدید از آن را تجربه کنید، غارهای باتو است. این غار ها، مجموعه ای از المان های مذهبی را در خود جای داده اند. برای رسیدن به این غارها باید پله های رنگارنگ را طی کنید و به این غارها برسید. علاوه بر اینکه این غارها برای بازدید عموم آزاد است، پذیرای انواع مراسمات مذهبی در مواقع جشن خواهد بود که توصیه می‌کنیم در این زمان ها به علت ازدحام جمعیت به غارهای باتو نروید.

 • دهکده ژاپنی ها و فرانسوی ها؛

اگر به دنبال یک مکان بکر و پر از زیبایی در کشور مالزی می‌گردید، سفر به دهکده فرانسوی ها و دهکده ژاپنی ها را به شدت به شما توصیه می‌کنیم. دهکده فرانسوی ها، در واقع دارای معماری فرانسوی به سبک دهه 1960 است و خیابان ها و طبیعت زیبای آن بسیار رمانتیک است. دهکده ژاپنی ها نیز طبق معماری سنتی ژاپنی ساخته شده است و در کنار طبیعت زیبا، یک مکان فوق رویایی را برای گردشگران پدید آورده است.

جاذبه های دیدنی سنگاپور؛

در تور ترکیبی مالزی و سنگاپور، احتمالا بعد از مالزی، حدود 3 روز در سنگاپور مستقر خواهید بود. توصیه می‌کنیم در این سه روز، حتما از جاذبه های دیدنی این کشور بازدید به عمل بیاورید تا سفرتان به معنای واقعی کلمه، کامل تر و لذت بخش تر باشد. در ادامه بخشی از مهمترین جاذبه های سنگاپور را برای شما نام می‌بریم:

 • مارینا بی سندز؛

یکی از مکان های لوکس که نشان از مدرن بودن کشور سنگاپور دارد، مارینا بی سندز است. این مکان را به عنوان تفرجگاه ثروتمندان می‌شناسند و انواع مراکز تجاری، اقامتگاه ها، کافه، رستوران و غیره در این مکان وجود دارد. مارینا بی سندز، یکی از معروف ترین مجموعه های گردشگری در سنگاپور است.

 • باغ های گیاه شناسی بوتانیک؛

یکی از باغ های گیاه شناسی زیبا در کشور سنگاپور، باغ گیاه شناسی بوتانیک است که در آن مجموعه ای درختان با قدمت بیش از صد سال در کنار گونه های گیاهی متعدد، نگهداری می‌شوند و یک مکان زیبا و روح انگیز برای بازدید گردشگران به شمار می‌رود.

 • جزیره سنتوسا؛

یکی از جزایر تفریحی با ساحل و دریا و همچنین تفریحات آبی که می‌تواند تا ساعت ها شما را غرق در تفریحات کند؛ جزیره سنتوسا است. در این جزیره می‌توانید روی شن های داغ آفتاب بگیرید و از تماشای منظره دریا، لذت ببرید. غیر از آن، اگر به دنبال تفریحات هیجان انگیز هستید، قایق سواری، جت اسکی و غیره می‌توانند شما را سرگرم کنند. در این جزیره، رستوران و کافه های مختلفی وجود دارند که شما می‌توانید از امکانات آنها بهره ببرید.

 • هتل رافلز؛

یکی از مشهورترین نمادهای بین المللی سنگاپور، هتل رافلز است که به عنوان یکی از مجلل ترین، شیک ترین و لوکس ترین هتل های شهر سنگاپور نیز محسوب می‌شود. جالب است بدانید که در زمانی، این هتل پاتوق همیشگی افراد مشهوری مثل چارلی چاپلین، جوزف کنراد و غیره بوده است.

 • چرخ و فلک فلایر؛

یکی از تفریحاتی که حتما باید در تور سنگاپور آن را تجربه کنید، سوار شدن بر چرخ و فلک فلایر است. این چرخ و فلک می‌تواند تا 165 شما را به بالا ببرد. وقتی در اوج ارتفاع فلایر قرار بگیرد، می‌توانید جزایر کشورهای همسایه را ببینید. در ارتفاع 165 متری فلایر، جزایر ملوک اندونزی و تنگه جوهور مالزی، از دور قابل مشاهده هستند. چرخ و فلک فلایر که در سال 2008 ساخته شده است، به عنوان بلندترین چرخ و فلک دنیا دست یافته است.

 • باغ های ژاپنی و چینی؛

یکی از تفریحات لذت بخش شما در سنگاپور، می‌تواند بازدید از باغ ژاپنی و چینی باشد. این باغ ها با دربرداشتن معماری آسیایی خود، در کنار طبیعت زیبای باغ ها، یک مکان زیبا و چشم نواز را برای گردشگران پدید آورده اند.

 • پارک فورت کنینگ؛

اگر علاقمند به این هستید تا برگی از تاریخ سنگاپور را مشاهده کنید، توصیه ما سفر به پارک 1300 ساله فورت کنینگ است. این پارک جاذبه های متعدد تاریخی و طبیعی را در خود جای داده است و برای بازدید گردشگران، یک مکان ارزنده به شمار می‌رود.

 

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm