تور پاتایا

تور پاتایا

آشنایی با پاتایا

پاتایا ساحلی در خلیج شرقی تایلند، حدود 150 کیلومتری جنوب شرقی بانکوک است که عمدتا برای کوهنوردی و سواحل زیبایش مشهور است، پول رایج این شهر بات میباشد، دین رسمی کشور تایلند یکی از شاخه های بودایی به نام ترواده بوده و دین ۹۴ درصد از مردم این کشور را تشکیل می دهد.  مقامات این جزیره در تلاشند برای ارائه جاذبه های بیشتر و جذب بیشتر توریست به این منطقه روز به روز بر امکانات و تفریحات ای جزیره می افزایند. آب و هوای پاتایا اغلب مرطوب و خشک استوایی است، که به فصل های گرم و خشک (دسامبر تا فوریه)، گرم و مرطوب (مارس و آوریل) و گرم و بارانی (می تا نوامبر) تقسیم می شود. پاتایا برای اهالی تایلند و توریست ها جایگاه مهمی دارد و سالانه پذیرای حداقل 5 میلیون بازدید کننده می باشد.

هتل های پاتایا

پاتایا انتخاب گسترده ای از اقامتگاه های ارزان قیمت، متوسط ​​و انواع مختلفی از گزینه های با کیفیت بالا، هتل های بزرگ، استراحتگاه ها، مهمانسرا ها و هتل آپارتمان را دارا می باشد. هتل هایی که مجهز به اتاق های استاندارد تخت دو نفره، تهویه مطبوع، تلویزیون، یخچال و فریزر، دوش گرم، استخر، وای فای و دیگر خدمات می باشند. برخی از هتلها ار تخفیف هایی برخوردار هستند که آژانس تایسیز پرواز بصورت لحظه ای نرخ این هتل ها را آپدیت کرده بلکه مسافر بتواند به راحتی و در همان زمان هتل مورد نظر خود را انتخاب نموده و ما برای شما آن را رزرو کنیم.

دیدنی های پاتایا

یکی از زیباترین دیدنی های پاتایا جزایر مرجانی، سواحل شنی و آب‌های شفاف است که در واقع این جزیره‌ی مرجانی جنبه تفریحی دارد و برای گردشگران بسیار جذاب است. علاوه بر این جزایر مینی سیام نیز در میان گردشگران محبوب می باشد و ماکت‌هایی است از آثار باستانی‌ کشور‌های مختلف جهان از جمله برج ایفل، کاخ کرملین، کاخ الیزه، طاق نصرت و کاخ پادشاهی تایلند که میتوانید مشاهده کنید

 


6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm