تور بدروم

تور بدروم


تور بدروم

طول سال های اخیر هدف بسیاری از توریستان و علاقه مندان به سفر خارج از کشور، کشور ترکیه می باشد. تور بدروم نیز از جمله تور هایی است که می تواند لحظات به یاد ماندنی را برای علاقه مندان به کشور ترکیه فراهم نماید. تور ارزان بدروم باعث شده تا بسیاری از توریستان این گزینه را به نسبت سایر شهر های ترکیه مناسب ببینند. اما سوالی که وجود دارد این است که چه چیز تور بدروم را ارجح تر از سایر تور ها کرده است؟

تور لحظه آخری بدروم

با توجه به عدم نیاز ویزا برای سفر به کشور ترکیه و شهر بدروم میتوان تورهای بدروم تا چند ساعت قبل از پرواز به صورت تور های لحظه آخری خریداری کرد . تور لحظه آخری بدروم به معنی تور ارزان نمی باشد اگر تقاظا برای تور بدروم زیاد باشد و تعداد محدود صندلی مانده باشد نرخ تور لحظه آخری بدروم با افزایش نرخ برخورد خواهد شد و اگر درخواست برای پرواز کم باشد و ظرفیت پرواز زیاد باشد نرخ تور لحظه آخری بدروم ارزان خواهد شد . باید توجه داشته باشید با توجه تور های لحظه اخری بدروم به صورت چارتر بوده و در صورت درخواست کنسلی کل پول تور سوخت خواهد شد .

تور ارزان بدروم

تایسیز پرواز مفتخر است که با چارتر کردن پرواز به مقصد فرودگاه میلاس و فرودگاه ازمیر و داشتن شرکت کارگزاری در شهر بدروم بهترین قیمت ها را به مسافران ارائه میدهد  و میتوانید با خرید تور ارزان بدروم از تایسیز بهترین نرخ را دریافت نمایید . تایسیز پرواز ضمانت پایین ترین نرخ و ارزان نرخ تور بدروم را به مسافران ارائه میدهد . مسافران برای خرید تور ارزان بدروم می توانند با کارشناسان تایسیز تماس حاصل فرمایند .

مجری مستقیم تور بدروم

تایسیز پرواز یکی از مجری های مستقیم تور بدروم می باشد. تایسیز پرواز به عنوان چارتر کنند در مسیر پرواز و با داشتن شرکت کارگزاری در شهر بدروم و ازمیر به عنوان یکی از  مجری های تور بدروم شناخته میشود و مسافران میتوانند با خیال راحت از تایسیز پرواز به عنوان مجری تور بدروم خرید بی واسطه تور بدروم را انجام دهند  . تایسیز پرواز آماده ارائه خدمات به سایر رکت های خدمات مسافرتی با کمیسیون ویژه می باشد .

در ادامه دیدنی ها و جاذبه های گردشگری تور بدروم آورده شده است تا علاقه مندان به سفر ترکیه بتوانند انتخاب مناسب تری داشته باشند.

مقصد اصلی تور بدروم در ترکیه

همانطور که نام تور بدروم مشخص است، مقصد اصلی این تور در کشور ترکیه شهر بدروم می باشد. این شهر ساحلی که در کنار دریای اژه واقع شده است دارای جاذبه های فراوانی است که برای همه توریستان لحظات خوشی را به ارمغان خواهد آورد.

سواحل متعدد با امکانات فراوان در کنار اسکله های فوق العاده جذاب و فروشگاه های مختلف باعث شده تا تور ارزان بدروم از جمله تور های پر طرفدار گردشگران به حساب آید.

علاوه بر شهر بدروم، روستا های ساحلی متعددی در کنار این شهر وجود دارد که آن را تبدیل به شبه جزیره ای متفاوت و دیدنی تبدیل نموده است. شواهد نشان می دهد که بدروم مقصد گردشگری بسیاری از افراد معروف است و این شبه جزیره زیبا، دیدنی ها و جاذبه های فراوانی را برای گردشگران این منطقه فراهم نموده است.

شهر بدروم از جمله شهر هایی است که توانسته در صنعت قایقرانی پیشرفت های بسیاری کند. اغلب گردشگران می توانند سفر های دریایی متنوع و یک روزه را در این شهر تجربه کنند. در واقع انواع قایق و کشتی موجود در ساحل شهر بدروم باعث شده تا بسیاری از گردشگران با این سفر های یک روزه به جزیره های یونانی نیز سفر کنند و این جاذبه گردشگری در هیچ کجای کشور ترکیه یافت نخواهد شد.

فصل بهار و تابستان برای انتخاب تور بدروم گزینه ی بهتری خواهد بود و این مقصد گردشگری برای تعطیلات تابستانه به دلیل سواحل با امکانات فراوان و متعدد جذابیت های فوق العاده ای را برای گردشگران به نمایش خواهد گذاشت. اگرچه سواحل در شهر بدروم در فصل های گرم سال طرفداران بیشتری دارد اما می توان در ماه های می تا اکتبر نیز برای سفر به این شهر آماده شد. در این ماه های سال هوا هنز چندان گرم نشده است و لذا می توان با تور لحظه آخری بدروم علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، از جذابیت ها و دیدنی های این شهر بهره مند شد.

علاوه بر سواحل و قایق رانی در تور بدروم، اماکن گردشگری متعددی نیز در این شهر وجود دارد که بر جذابیت های سفر به آن خواهد افزود. این اماکن در ادامه معرفی شده است.

قلعه سنت پیتر نماد تور بدروم

هنگامی که تور بدروم را در ترکیه انتخاب می کنید باید منتظر یک جاذبه گردشگری متفاوت نیز باشید. قلعه سنت پیتر که به عنوان نماد شهر بدروم شناخته می شود از جمله مهم ترین مناطق گردشگری در این شهر محسوب می گردد. در سال های بین 1402 تا 1437 این قلعه توسط شوالیه هایی به نام هوسپیتالر ساخته شد که به عنوان یک فرقه نظامی نیز شناخته می شد. در هر کدام از دیوار های این قلعه شوالیه های مختلف با ملیت متفاوت قرار می گرفتند تا محافظت از قلعه ساده تر شود. در این قلعه برج های فرانسوی و انگلیسی مشاهده می شود که حاصل از این تدبیر بوده است.

امروزه موزه آثار باستانی نیز در قلعه بدروم وجود دارد و آثاری از مرداب های زیر آب که حاصل از حفاری های متعدد است وجود دارد و از جمله جذاب ترین مناطق گردشگری در تور بدروم می باشد. همچنین این قلعه در کنار ساحل بدروم قرار گرفته است و لذت مشاهده دریا از درون این قلعه را برای گردشگران فراهم می کند.

در موزه باستانی زیر آب نیز می توان کشفیات دو کشتی یونانی و 16 متری بیش از هزار سال پیش از میلاد که غرق شده است را مشاهده نمود. این کشفیات در قلعه بدروم و در خانه فرانسوی ها و دیگر برج های درون قلعه به نمایش گذاشته شده است.

آرامگاه هالیکارناسوس از عجایب هفتگانه باستان در بدروم

اگر اندکی به تاریخ علاقه مند باشید، آرامگاه هالیکارناسوس جذابیت ویژه ای در تور بدروم برای شما خواهد داشت. اگرچه آثار به جا مانده از این آرامگاه چندان زیاد نیستند و این آرامگاه متروکه است اما آن را جزو عجایب هفتگانه جهان باستان می دانند. معماران یونانی این بنا را برای پادشاهان پیش از میلاد بنا کردند و سازه های شگفت انگیز این بنا از جمله جذاب ترین معماری های کهن در شهر بدروم به حساب می آید. گفته می شود شوالیه های بانی ساخت قلعه بدروم این بنا را نابود کرده و در ساخت این قلعه از سنگ های آن استفاده نمودند.

آرامگاه هالیکارناسوس را می توان جزوی از آثار باستانی داسنت که امروزه متروکه شده و علاقه مندان به تاریخ می توانند آن را در تور بدروم بازدید نمایند.

آمفی تئاتر بدروم تلفیقی از معماری کهن

یکی از جاذبه های گردشگری در تور بدروم، آمفی تئاتر بدروم می باشد که در سه کیلومتری این شهر واقع شده است. این مرکز از جمله جاذبه های ستودنی شهر بدروم کشور ترکیه می باشد و تاریخ احداث آن به هزاران سال پیش و در قرن چهارم میلادی بر می گردد. وسعت این آمفی تئاتر زیاد است و از طرفی بیش از 13000 نفر ظرفیت آن بیان شده است. کشور ترکیه از این آمفی تئاتر تاریخی به عنوان یک نمایشگاه روباز استفاده می کنند و آن را تبدیل به یک موزه در فضای باز نموده اند.

امروزه بسیاری از کنسرت ها و جشنواره های فرهنگی در این مکان برگزار می گردد و بسیاری آن را مکانی برای مبارزه گلادیاتور ها می دانند. گلادیاتور هایی که در زمان رومیان برای سرگرمی پادشاهان به مبارزه می پرداختند. امروزه نیز بسیاری از موسیقی های زنده در این آمفی تئاتر برگزار می شود و برای بسیاری از گردشگران جذاب و هیجان انگیز خواهد بود.

تئاتر های یونانی کلاسیک نیز با این معماری ساخته شده اند و لذا این آمفی تئاتر را می توان تلفیفی از هنر و معماری یونان قدیم دانست. به دلیل روباز بودن این مکان تاریخی، اغلب کنسرت ها و اجراهای زنده در غروب آفتاب برگزار می شود و لذا گردشگران می توانند در زمانی که هوا خنک است از این مکان دیدن نمایند و از موسیقی زنده نیز لذت ببرند.

خرید در تور بدروم در میان شهر قدیمی

کمتر کسی را می توان یافت که در تور بدروم از لذت خرید دست بکشد. اما این خرید با دیگر خرید ها اندکی متفاوت خواهد بود. اگرچه مراکز خرید متعددی در بدروم وجود دارد و می تواند مقصد اصلی گردشگران باشد اما شهر قدیمی بدروم را می توان مقصدی مناسب برای خرید های مهیج دانست. در واقع شهر قدیمی بدروم که در پشت قلعه این شهر قرار گرفته است دارای جذابیت های مختلفی است که در هنگام خرید، ذوق هر گردشگری را بر می انگیزد. در این شهر خیابان های باریک برای پیاده روی وجود دارد که در کنار خانه های سفید رنگ و ساخته شده از سنگ با گل هایی مختلف در اطراف آن دیده می شود. این بافت تاریخی در کنار سایر بافت های مدرن شهر بدروم تفاوت های زیادی را برای تور بدروم پدید آورده و به همین خاطر مورد توجه گردشگران قرار گرفته است.

در این شهر قدیمی بوتیک و کافه قرار دارد که برای خرید سوغاتی مناسب خواهد بود. در این بوتیک ها همه چیز یافت می شود و به سادگی می توان بهترین سوغاتی ها را از تور بدروم به دست آورد.

خانه های سفید با گل های متعدد به رنگ صورتی برای گردشگران جذاب است و از این رو این شهر از جمله شهر های گردشگری مردم ترکیه نیز به حساب می آید.

تفرجگاه های ساحلی در تور بدروم

آب و هوای مدیترانه ای در تور بدروم باعث شده تا این شهر جذابیت های متعددی را برای گردشگران ایجاد کند و از جمله آن ها تفرجگاه های ساحلی می باشد. ساحل زیبای این شهر در دریای اژه باعث شده تا چشم انداز زیبایی را برای توریستان این منطقه پدید آورد. لذت قدم زدن در این سواحل برای بسیاری از گردشگران وصف نشدنی است و لذا می توان بهترین لحظات را برای تعطیلات رقم زد.

تفرجگاه های ساحلی در تور بدروم همچنین محلی برای سفر های با انواع قایق به حساب می آید و افراد می توانند سفر های دریایی متعدد با اتفاقات متفاوت تجربه نمایند.

این شبه جزیره که جاذبه های متعددی دارد که هر کدام تجربه ای جدید را برای گردشگران فراهم می کند و لذا تور ارزان بدروم تقاضای زیادی را به همراه دارد.

بسیاری از توریستان پس از سفر به بدروم، آن را بهشت رویایی و کشف نشده ترکیه می نامند که علاوه بر زیبایی های مختلف توانسته است ترکیبی از زندگی مدرن و سنتی را در کنار یکدیگر به نمایش گذارد.

تور لحظه آخری بدروم در فستیوال موسیقی کلاسیک

یکی از بهترین لحظات برای انتخاب تور بدروم، زمان برگزاری فستیوال موسیقی کلاسیک در گوموشلوک می باشد. هر سال در این شهر فستیوال های موسیقی زنده وجود دارد و برنامه های از قبیل نواختن ویولون، پیانو، فلوت، گیتار و ارکستر اجرا می شود. بسیاری از جوانان همزمان با برگزاری این فستیوال به شهر بدروم سفر می کنند و بسیاری از گردشگران که از این زمان جا مانده اند می توانند از تور لحظه آخری بدروم استفاده کنند.

بیش از 15000 نفر همه ساله از این مراسم بازدید می کنند و بسیاری از گردشگران نیز تور بدروم را به همین منظور انتخاب می نمایند. علاقه مندان به موسیقی می توانند علاوه بر بازدید از مناطق گردشگری بدروم، از این فستیوال لذت ببرند.

سوغاتی های شهر بدروم از ساحل اژه تا شیرینی های لوکوم

شاید یکی از مهم ترین دغدغه های گردشگران در تور بدروم، خرید سوغاتی های مختلف در این شهر باشد. اگرچه با وجود سواحل اژه می توان انواع سوغاتی های دریایی را از این شهر خریداری نمود اما مهم ترین سوغاتی این کشور چیز دیگری است.

چشم نظر از مهم ترین سوغاتی هایی است که در تور بدروم می توان خریداری نمود که به شکل ها و اندازه های مختلف در این شهر به فروش می رسد. همچنین تزئینات کوچک همچون کاشی های نقاشی شده می توانند بهترین سوغات شهر بدروم به حساب آیند که بسیاری از خانم ها از خرید آن لذت می برند.

شیرینی های لوکوم از جمله سوغاتی های خوشمزه شهر بدروم به حساب می آید که شبیه راحت الحلقوم ایرانی ها می باشد. این شیرینی خوشمزه با طعم و شکل های مختلفی در بازار عرضه می شود و طعم هایی میوه ای آن نیز بسیار پر طرفدار است.

و در نهایت سوغاتی هایی که در تور بدروم برای گردشگران بسیار جذاب است وسایل حمام های سنتی ترکیه می باشد. حوله های ترک و صابون های مختلف را نیز می توان در این شهر با کیفیت خوب خریداری کرد.

هرچند ک ترکیه سوغات مختلفی دارد اما بسیاری از گردشگران ایرانی ترجیحا برای خرید انواع اجناس برند روانه ترکیه می شوند. اجناسی که قیمت پایین تری نسبت به داخل کشور دارد و بسیاری از برند هایی که در ایران فعالیتی نمی کنند را می توان در کشور ترکیه پیدا نمود. از این رو خرید یکی از بخش های لذت بخش سفر به کشور ترکیه و شهر بدروم می باشد.

با توجه به اینکه بسیاری از ایرانیان تمایل زیادی برای سفر به ترکیه دارند لذا استفاده از تور ارزان بدروم برای آن ها جذابیت ویژه ای خواهد داشت. این شهر که سنبلی از مدرنیته و تاریخ کهن این کشور می باشد از جمله جذاب ترین شهر های کشور ترکیه می باشد. با انتخاب تور ارزان بدروم می توان لحظات مفرحی را در تعطیلات تابستانه تجربه  کرد.

برخی از گردشگران که تمایل به انتخاب تور بدروم را از میان انواع تور های خارج از کشور دارند اما قادر به پرداخت هزینه آن نیستند می توانند از تور لحظه آخری بدروم استفاده کنند و علاوه بر صرفه جویی در هزینه های سفر، یک سفر مهیج و جذاب را برای خود و خانواده و دوستان خود رقم بزنند.

 

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm