تور کوش آداسی

تورهای کوش آداسی

تور کوش آداسی

گردشگران ایرانی مدت زمانی است که با توجه به پیشرفت و زیبایی شهرهای ترکیه و همچنین به دلیل موقعیت کشورها و عدم نیاز به ویزا از طرف گردشگران ایرانی در ترکیه به تورهای گردشگری ترکیه از جمله تور کوش آداسی روی آورده اند، شاید هیچ چیز بهتر از این نباشد که شما تعطیلاتتان را در یک منطقه گردشگری آزاد ، زیبا و پیشرفته بگذرانید و هیچ آرامشی زیباتر از این نباشد که در کنار خانواده تان و در نزدیکی کشورتان به گشت و گذار در زیبایی ها و آثار دیدنی بپردازید.

کوش آداسی از جمله شهرهای محبوب ترکیه برای ایران است، جایی در نزدیکی نوار ساحلی اژه، جمعیت این شهر در سرشماری انجام شده در سال 2009 برابر 62637 نفر بوده است، از جاذبه هایی که باعث شده تور کوش آداسی به عنوان یک تور خارجی جذاب جلوه کند نزدیکی این شهر با جزیره یونانی ساموس است، تورهای آبی که در بین این دو منطقه برگزار می شود باعث شده تا بسیاری به سمت آن کشیده شوند.

جاذبه های گردشگری در منطقه کوش آداسی

کاروانسرای اوکوز محمد پاشا یک دیدنی تاریخی در تور کوش آداسی

بسیاری از ما به تاریخ و سنن دیگر کشورها علاقه مندیم، پادشاهان عثمانی در طول تاریخ به لحاظ جنگها و روابطی که با پادشاهان ایرانی داشته است به نوعی در تاریخ ایران گره خورده است و شاید به این همین دلیل که برای ایرانی ها جنبه های بیشتری به لحاظ گذشته و آموخته هایش داشته و دارد مورد توجه بیشتری قرار می گیرد، قلعه کاروانسرای اوکوز محمد پاشا یکی از همین آثار باستانی ساخته شده در دوره عثمانی است که به لحاظ معماری نشان دهنده اتفاقاتی است که این قوم را در بر می گرفته است.

معماری کاروانسرای اوکوز محمد پاشا

قلعه کاروانسرای اوکوز محمد پاشا یک بنای مستطیل شکل با دیواره های ضخیم است که درون دیواره های آن جایی برای تعبیه توپهای جنگی به شکل سوراخهای گرد طراحی شده است و نشان دهنده نحوه حفاظت منطقه در برابر دزدان دریایی آن زمان بوده است.

در این کاروانسرا علاوه بر معماری تاریخی شما می توانید با اجاره اتاق و یا سوئیت برای اقامت از یک تور کوش آداسی ارزان قیمت تر هم بهره ببرید، این به گردشگران کمک می کند تا هزینه کمتری را برای تورشان پرداخت کنند.

علاوه بر این یک مزیت دیگر این اقامتگاه تاریخی برای کسانی که به خرید و سوغات کشورهای دیگر علاقه مند هستند و یا می خواهند با سبک های بازاری دیگر اقوام آشنا شوند حضور دو بازار بزرگ در اطراف آن است، یکی بازار کوش آداسی و دومی بازار بزرگ

همچنین به دلیل قرارگیری این هتل در مرکز شهر و معروفیت آن، شما می توانید به راحتی از فرودگاه تا این کاروانسرا و یا هتل سه ستاره را تنها با گرفتن یک تاکسی طی کنید و استراحتان را با دیدن یک محل تاریخی آغاز کنید. 

یک تور ارزان قیمت کوش آداسی ( تور کوش آداسی ) و یک شروع هیجان انگیز با دیدن تاریخ و معماری گذشتگان از همین نقطه آغاز می شود، به ترکیه خوش آمدید.پ

چشمه های آب گرم کوش آداسی

کوش آداسی یکی از زیباترین موقعیت های طبیعی و بی نظیر در دنیا را با این چشمه ها به دست آورده اند، چشمه هایی از آب گرم که در نظر اول یک منطقه سفید پوشیده از برف دیده می شود، ولی جالب اینجاست که وجود رسوبات کلسیم منطقه را به رنگ سفید در آورده است، چندین طبقه از چشمه های قرار گرفته بر روی هم که با وجود بخارهایی که از آن بلند می شود و زمینهای سفید اطراف آن یک چشم انداز باورنکردنی ایجاد کرده است، شما در تور کوش آداسی حتما این چشمه ها را خواهید دید و از زیبایی آن ها لذت می برید.

چشمه های آب گرم فضایی رویایی با دیواره های سفید

علاوه بر آن آبهای گرم چشمه های آبگرم کوش آداسی با خاصیت درمانی که دارند سالانه هزاران نفر را به سمت خودشان می کشانند، قدم زدن بر روی این نمای زیبای خلقت شما را سرشار از شوق و شعف می کند.

علاوه بر استخرهای روباز و حوضچه های آب گرم در این منطقه اگر شما تمایل به استفاده از استخرهای سرپوشیده داشته باشید این منطقه بازهم پذیرای شما هست و با استخرهای سرپوشیده از شما استقبال می کند.

دمای آب این چشمه ها در حدود 35 درجه بوده و بخاره های کربن دی اکساید ساطع شده زمانی که آب به دیواره های آهکی برخورد می کند یک زیبایی بکر به منطقه می دهد، به شما توصیه می کنم اگر گردشگری را دوست دارید حتما سری به این منطقه بزنید، تور کوش آداسی برای شما است.

غار کاراجا

دشت و جنگل و طبیعت بکر و رودخانه همیشه از آن دسته اماکنی بوده اند که تمامی گردشگران را به سمت خود می کشاند ولی آنچه در این طبیعت بکر با وجود یک خودنمایی عالی و جذبه زیاد غارها هستند، در ایران زیبا غار علیصدر در همدان یکی از همین اماکن عالی گردشگری است که سالانه بسیاری از مسافران را در خود جای می دهد کوش آداسی هم از این طبیعت بکر محروم نمانده است، غار کاراجا یکی از زیبایی های شگفت انگیز خلقت است که از دیدن آن تعجب خواهید کرد.

قندیل های زیبایی که از سقف این غار آویزان شده است شکوه بیشتری را به آن می دهد، گرچه غارها همیشه سمبل ترس و وهم و رازآلود بوده اند ولی دیدن این غار به شما خواهد گفت که قدرت طبیعت تا چه حد زیبا و زیاد است، با توجه به اینکه غار کاراجا یک غار کوچک و غیر فعال است که با چکه های آب از شما پذیرایی می کند و نم درون غار کمی برای گردشگران سخت خواهد بود، کسانی که برای دیدن این غار می روند باید کمی محتاط تر باشند.

علاوه  بر غار یک طبیعت زیبا و بکر در خارج از غار وجود دارد که می توانید از آن عکس بگیرید و لذت ببرید، گرچه عکس برداری در خود غار ممنوع است، در تور کوش آداسی حتما سری به این مکان زیبا بزنید و از آنچه که روحتان را سیقل می دهد بهره بگیرید.

غار کاراجا خارج از شهر و در فاصله 100 کیلومتری از آن واقع شده است و شما باید برای رفتن به آنجا یک برنامه ریزی درست داشته باشید.

غار سیرتلانینی

از دیگر جاذبه های توریستی و گردشگری کوش آداسی غار سیرتلانینی است که با وجود قرار گیری بین دو روستا و پیاده روی که می توانید به این منطقه داشته باشید برای کسانی که به پیاده روی در طبیعت علاقه مندند یک موقعیت عالی به شمار می رود، شما می توانید بعد از آنکه غار را بازدید کردید از خرابه های کنار آن نیز دیدن کنید، یک تور لحظه آخری کوش آداسی و یا یک تور ارزان قیمت کوش آداسی برای یک تعطیلات به یادماندنی در کوش آداسی و دیدن این طبیعت زیبا ایده ای عالی است تا گرمای تابستانتان را به یک خاطره مطبوع تبدیل کنید.

پارک ملی دلتای آیدین

در کودکی یکی از رویاهایم این بود که بتوانم یک ساحل زیبای شنی را پیدا کنم که در آن لاک پشت ها تخم ریزی می کنند، دلم می خواست تا این مخلوقات بزرگ و عظیم خداوند را تماشا کنم و از دیدن رد پای آنها بر روی شنها لذت ببرم، در بزرگی ام فهمیدم مکانهای زیبایی در دنیا هست که از رویای کودکی من بزرگتر و زیباتر هستند شاید یکی از همین مناطق ساحل زیبا در نزدیکی ما بود که با درختان بلوط و دفنه و با یک منطقه بکر و سرسبز خاطره ای بی نظیر بود یکی از آن جاهایی که می توانست این صحنه زیبا را برایم رقم بزند.

پارک ملی دلتای آیدین یک ساحل زیبا، سرسبز و باورنکردنی با درختان بلند و سبز، آبی شفاف و لاک پشت هایی که در آن تخم گذاری می کنند، در نظر من چیزی زیباتر از این نیست، می توانید در تور کوش آداسی آن را تجربه کنید.

تور کوش آداسی شما را به این ساحل بکر می خواند تا آنچه را در ذهنتان تصور می کنید با چشمتان ببینید، حتی اگر تا الان برای تور اقدام نکرده اید می توانید در اولین تعطیلات مناسب از تورهای لحظه آخری کوش آداسی استفاده کنید و این زیبایی را از دست ندهید.

کوش آداسی سرزمین زیبای گردشگری

تفریحاتی که می توانید در تور کوش آداسی تجربه کنید

به شخصه زمانی که به سفر می روم برای محلی که در آن اقامت می کنم اهمیت خاص قائلم، به نظرم اینهمه کار و خستگی روزانه ارزش کمی استراحت و آرامش و خرج کردن برای دیدن و استفاده از هتل های لوکس و بزرگ را دارد، زمانی که یک هتل با ویوی عالی انتخاب می کنم بهترین ساعتهایم را در زمان استراحت و در یک ویوی عالی با فضایی رمانتیک طی می کنم شما هم اگر تصور می کنید این لحظات زیبا و سکوتی که برایتان در آن فراهم می شود لذت شما را از زندگی دوچندان می کند می توانید از یکی از این هتل های لوکس و عالی در تور کوش آداسی لذت ببرید.

غذاهای دریایی لذیذ

کوش آداسی به دلیل اینکه یک شهر ساحلی است همانند تمامی شهرهای ساحلی از غذاهای دریایی خوشمزه و لذیذی رونمایی می کند که فقط در همین شهر آن را تجربه می کنید، غذاهای دریایی از سالم ترین و مغذی ترین نوع غذاهایی است که همیشه توصیه به مصرف آن شده است و شما در جاهای بسیاری آن را تجربه می کنید ولی مطمئنا شما خوشمزه ترین غذای دریایی ترکیه را در کوش آداسی تجربه می کنید.

غواصی در آبهای صاف و زلال در تور کوش آداسی

اگر به غواصی و دیدن ماهی ها از نزدیک علاقه دارید ساحل کوش آداسی یکی از بهترین مکانهایی است که می توانید  انتخاب کنید، آنجا می توانید زیر نظر مربیان کارکشته در آبهای صاف غواصی کنید و ماهی ها را از نزدیک ببینید، مرجانهایی که در این آبهای صاف خود نمایی می کنند و آب زلالی که تجربه می کنید آن تجربه را در ذهنتان به جا خواهد گذاشت.

تفریحات آبی

در سواحل بکر کوش آداسی انواع تفریحات آبی وجود دارد که شما را صدا می زند، می توانید در تور کوش آداسی به این سواحل بروید و از هر کدام از این تفریحات آبی استفاده کنید و لذت ببرید.

بر روی عرشه کشتی غروب آفتاب را به تماشا بنشینید

یکی از زیباترین رویاهای من در زمانی که از کار و خستگی روزانه به سکوت خانه ام پناه می برم فکر کردن به لحظاتی است که در زمان تعطیلات سپری می کنم، یک غروب دل انگیز و زیبا به رنگ نارنجی و قرمز، زمانی که آبهای شفاف زیر پایم را پوشانده و صدای موج ها در گوشم طنین انداز است و درست زمانی که نسیم خنک صورتم را نوازش می دهد در یک صندلی نرم می تواند خستگی را از تنم به در کند، این تجربه را در تور کوش آداسی خواهید داشت

شما می توانید با کشتی به یک سفر یکروزه بروید و در عرشه کشتی به تماشای غروب خورشید بپردازید، فکر می کنم شما هم مثل من وسوسه شدید که همین تعطیلات دست به کار این سفر شوید، نگران نباشید دیر نیست، تورهای لحظه آخری کوش آداسی برای همین موقعیت ها گذاشته شده است.

خرید انواع سوغات و لوازم

بین خودمان باشد هیچ لذتی بالاتر از خرج کردن پول در مغازه ها نیست (البته اگر از پدرتان پول می گیرید و یا همراه زندگی تان کارت عابربانک پر از پولش را به شما داده است

می توانید در تور کوش آداسی بهترین خریدتان را از فروشگاهها داشته باشید، زیرا اجناس در عین اینکه با کیفیت هستند از قیمت منصفانه ای نیز برخوردارند.

با ما برای تور کوش آداسی تماس بگیرید 02145813

اگر تصمیم دارید تا به این تجربه هیجان انگیز زندگی تان سلام کنید و تور کوش آداسی را انتخاب کنید شماره تلفن های ما در اختیار شماست تا بتوانید به راحتی از یک تور ارزان قیمت کوش آداسی و یا یک تور لحظه آخری کوش آداسی استفاده کنید، برای سوال در مورد ساعت حرکت، نحوه استفاده از تور، قیمت آن و یا هر سوال دیگری که به ذهنتان می رسد کارشناسان و مشاوران ما در خدمت شما هستند و جواب سوالات شما را خواهند داد.

تور کوش آداسی در تخصص ماست

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm