تور روسیه

     

تور روسیه

تور روسیه امروز برای مردم کشور ایران یکی از جذاب ترین و پرطرفدار ترین تورها به شمار می آید . درتورهای روسیه با توجه به صلیغه مسافر میتوانید تور مسکو ، تور ترکیبی مسکو + سن پترزبورگ ، تور سوچی و تور کازان را انتخاب کنید . امروزه تور های ترکیبی روسیه را میتوانید به بهترین امکانات کشور روسیه برای جابه جایی و حمل و نقل بهر ببرید . توجه داشته باشید تور روسیه باید راهنمای فارسی زبان که به شهرهای روسیه مسلط است همراه داشته باشد تا بتوانند شما را شهر های روسیه به خوبی راهنمایی کنند چرا که در کشور روسیه به سختی به زبان انگلیسی حرف می زنند و باید تسلط خوری بر روی زبان روسی داشته باشند .

تور روسیه برای صنعت گردگشری ایران یکی از قطبهای فعال می باشد که معمولا از اواسط فصل بهار تا اوایل فصل پاییز قابل اجرا است .

گردشگرانی که به کشور روسیه سفر میکنند میتوانند با دیدن کاخ ها ، موزه ها و بناهای تاریخی به دل تاریخ غنی کشور روسیه رفت و از دیدن این همه هنر برجسته و بناهای زیا لذت برد و با دیدنشان از سفر خود لذت ببرید . پارک هایی با فواره های زیبا و استخر های بزرگ ، کلیسا های زیبا با رنگ آمیزی و طراحی منحصر به فرد و نماد های خاص خود لحظات خاصی را برای شما می سازند .

برای سفر به روسیه شما گردشگران ایرانی احتیاج به اخذ روادید و ویزا دارند و بدون اخذ ویزا نمیتوانند به کشور روسیه ورود کنند .

روسیه پهناورترین کشور جهان است. کشور تمدن ها فرهنگ ها، روسیه کشوری است که دارای کلیساهای زیبا و موز هایی است که در جهان زیبایی تاریخ این کشور مشهور است با تور روسیه همراه شوید و به مسکو بروید. گنبدهای رنگارنگ و وجود میدان سرخ و هم چنین کاخ کرملین این کشور را برای گردشگران به یکی از اولویتهای سفر خود کرده است. هر ساله کشور روسیه یکی از پرترددترین کشورهایی است که گردشگران بسیار زیادی را به خود می بیند. مسکو پایتخت این کشور است. شهر مسکو خود دارای جاذبه های زیادی برای گردشگران است و دارای معماری است زیبا که همه را به سمت خود می کشاند. شهر مسکو در کشور روسیه یکی از شلوغ ترین و هیجان انگیز ترین شهرهای اروپا است که حدود 10 میلیون نفر جمعیت دارد. این شهر دارای فروشگاه ها و مراکز خرید بسیار بزرگ و دیدنی و باشکوه است که  این مراکز در خیابان های مشهور روسیه بنا شده اند. برای اینکه با کشور روسیه و جاذبه های این کشور جذاب روبرو شوید و اطلاعات دقیقی را از این کشور به دست اورید ادامه این مقاله را از دست ندهید. در تور روسیه با ما همراه باشید تا سفری پر از هیجان و احساس زیبای تمدن و تاریخ گذشته را برای شما زنده کنیم. مردم این کشور از نژاد اسلاوهای شرقی هستند. کشور روسیه و جاذبه های این کشور آنقدر زیباست که وقتی وارد این کشور می شوید آثار تاریخی فرهنگ و جذابیت های هنری این کشور به چشم می خورد. شما قطعا چمدانی پر از خاطره را باخود حمل خواهید کرد هنگامی که به این کشور بزرگ سفر خواهید کرد. بهتر است با تورهای مسافرتی سفرتان را شروع کنید زیرا اینگونه تور ها به شما کمک می کنند بهترین و جالب ترین و شگفت انگیز ترین مکان ها را به شما نشان دهند. در این مقاله اطلاعاتی جامع را درباره تور روسیه و مسکو، تور روسیه و سنت پترزبورگ و هم چنین تور روسیه و سفر به کازان را برای شما ارائه می دهیم .

فرودگاه های روسیه برای تور از ایران

فرودگاه شهر مسکو که مقصد اکثر پروازهای که از ایران به مسکو میروند فرودگاه ونوکووا (Vnukovo International Airport)  شهر مسکو می باشد .

این فرودگاه یکی از پر تردد ترین فرودگاه ها می باشد .

فرودگاه شهر سن پترزبورگ که به نام فرودگاه پالکوو (Pulkovo Airport)و یا فرودگاه سن پترزبورگ (Saint Petersburg Airport )می باشد .

معمولا در تورهای ترکیبی مسکو سن پترزبورگ ، پرواز رفت در یکی از فرودگاه های ونوکووا ویا پالکوو می رود و در برگشت از فرودگاه دیگر تا در وقت مسافر صرفه جویی شود .

فرودگاه شهر کازان به اسم خود همین شهر است و با نام فرودگاه کازان (Kazan Airport)شناخته می شود .

برای تور سوچی همنام این شهر فرودگاه سوچیSochi International Airport)   (می باشد .

این فرودگاه ها میزبان مسافران ایرانی که قصد سفر به یکی از شهر روسیه را دارند می باشد .

انواع تور روسیه

کشور روسیه باتوجه به پهناوری خود و فرهنگ غنی و تاریخ پر جنب و جوش که دارد برای ایرانی ها شهر های مسکو ، سن پترزبورگ ، سوچی و کازان مصد گردشگران می باشد .

تورهای روسیه معوملا به شهر های نامبرده ختم میشود و مسافران با توجه به قصد و صلیغه خود یکی ا شهر ها را انتخاب میکنند .

برای رزرو انواع تور روسیه میتوانید با کارشناسان تور تایسیز پرواز تماس حاصل فرمایید .02145813

تور مسکو + سن پترزبورگ

تور ترکیبی مسکو + سن پترزبورگ را میتوان محبوب ترین تور روسیه نام برد . این تور های به صورت 7 شب و 8 روز اقامت برگزار می شود . و معمولا 3 شب اقامت در مسکو و چهار شب اقامت در شهر سنت پترزبورگ می باشد .

تور سوچی

تور سوچی یکی دیگر از مقصد های گردشگری ایرانی ها به روسیه می باشد .

تور های سوچی به دو دسته جنگلی و ساحلی تقسیم میشوند . معمولا مسافران ترجیه میدهند نصف مدت اقامت خود را در منطقه کوهستانی و مابقی را د منطقه ساحلی شهر سوچی انتخاب نمایند .

تور کازان

شهر کازان با توجه به برقراری پرواز هفتگی بین دو شهر کازان و ایران یکی از مقصد های گردشگری ایرانیان شده است . شهر کازان با دشاتن تاریخی کهن و کلیسا ها و بناهای تاریخی یکی از مقصد های گردشگری می باشد .

ویزا روسیه

برای سفر کردن به روسیه احتیاج به اخذ رواید و یا همان ویزا می باشد .

برای اخذ ویزا روسیه مدارکی همچون اصل گذرنامه ، 2 قطعه عکس 3*4 ، فرم اطلاعات شخصی ، برگه رزرو هتل و بلیت خریداری شده احتیاج است .

ایرلاین های برای سفر به روسیه

برای تور روسیه در این سال های ایرلاین ها و یا شرکت های هواپیمایی های مختلفی وجود دارد .

ایرلاین های روسی که برای انتقال مسافر به ایران آمده اند میتوان به ایلاین ایر فلوت ، نوردویند ، اس سون اشاره کرد . و ایرلاین های ایرانی که به روسیه پرواز کرده اند میتوان به ایرلاین ماهان ، قشم ایر ، آتا ، ایران ایر اشاره کرد .

مجری مستقیم تور روسیه

تایسیز پرواز به عنوان  مجری  مستقیم تور روسیه شناخته میشود .

شرکت تایسیز پرواز با چارتر کردن پرواز در فصل هایی که مسافران علاقه فراوانی به تور روسیه دارند و قرارداد بستن با هتل های در شهر های مسکو ،  سن پترزبورگ ، کازان و سوچی و همچنین داشتن نیروی فعال در این شهر های که به زبان روسی ، انگلیسی و فارسی تسلط کامل دارند باعث شده تا تاسیز پرواز به عنوان مجری تور روسیه و مجری مستقیم تور روسیه شناخته بشوند .

کشورر روسیه

بزرگترین و پهناورترین کشور جهان که در بین قاره های اروپا و آسیا و در کنار اقیانوس آرام و اقیانوس  منجمدشمالی  قرار دارد فدراسیون روسیه می باشد .

کشور روسیه مملو از چشم انداز جنگل ها و سواحل زیبا می باشد .

روسیه که به عنوان پهناورترین کشور جهان شناخته می شود نهمین کشور پر جمعیت جهان می باشد .

پایتخت کشور روسیه شهر مسکو می باشد .شهر مسکو یکی از گران قیمت ترین شهر های میباشد .

رئیس جمهور کشور روسیه آقای ولادیمیرپوتین میباشد .

واحدپول کشور روسیه روبل ، کد تلفن 007 ، مساحت کشور روسیه 17،075،400 کیلومتر

روسیه با همسایگان خود مرزدریایی و زمینی دارد .

روسیه با کشورهای اطراف دریای برینگ ، دریای ژاپن ، دریای خزر ، دریای سیاه و دریایی بالتیک هم مرز و در ارتباط است . روسیه با 6کشور آسیایی  کره شمالی ، چین ، مغولستان ، قزاقستان ، آذربایجان ، گرجستان و با 8 کشور اروپایی اوکراین ، بلاروس ، لتونی ، استونی ، فنلاند ، نروژ ، لیتوانی و لهستان مرز مشترک زمینی دارد.

قزاقستان بیشترین و کره شمالی کمترین مرز مشترک را با کشور روسیه دارند .

غربی ترین منطقه روسیه با شرقی ترین منطقه روسیه 9 ساعت اخلاف ساعت دارد و این موضوع کاملا نشان دهنده پهناوری این کشور می باشد .

شهر های روسیه : مسکو ، سن پترزبورگ ، نووسیبیرسک ، یکاترینبورگ ، نیژنینووگورود ، سامارا ، قازان ، امسک ، چلیابینسک ، رستوف نا دونو ، اوفا ، ولگاگراد ، پرم ، کراسنویارسک ، وورونژ ، ساراتوف ، تولیاتی ، کرانسودار ، ایژوسک ، یاروسلاول

اقوام مردم روسیه :

حدود 81 درصد مردم روسیه قوم روس هستند و 19 درصد ما بقی 160 قومیت تشکیل می دهند که پرجمعیت ترین ها قوم آنها تاتارها ، اکراینی ،  چوواش ، باشقیر ، چچنی ، ارمنی ، آوارهای قفقازی ، بلاروس ها ، آسی ها ، آذربایجانی ها و قزاق ها  قوم پرجمعیت روسیه می باشد .

زبان اصلی مردم روسیه زبان روسی می باشد وبه غیر از زبان روسی 27 زبان دیگر هم در روسیه می باشد .

موسیقی روسیه

با توجه به پهناوری و قومیت های مختلف فدراسیون روسیه ، درکشور روسیه انواع مختلف موسیقی وجود دارد  و از بزرگان موسیقی دنیا پیُتر ایلیچ چایکوفسکی اهل روسیه است نشان دهنده قدمت و زیبایی موسیقی روسیه می باشد .

سازهای سنتی روسیه میتوان به بالالایکا (Balalaika)، بوبن (Buben)، گوسلی (Gusli)، لژکی (Lozhki)، گارمن (Garmon)، ترشتکا (Tershchotki)، ژالیکا (Zhaleika)، دمرا (Domra)، باین (Bayan)، دومبرا  (Dombra)می باشد .

غذا های روسی

روسیه با توجه به پهناوری و تعدد قومیت های خود فرهنگ غذایی و قدمت دیرینه کشورش غذاهای مختلفی دارند . روسیه به خاطر هم مرز بودن با دریاها و اقیانوس ها از غذا هایی دریایی ، با پرورش مناسب دام  غذا های گوشتی و با توجه به صنعت کشاورزی در کشت مواد غذایی و گیاهی ؛ در تعدد غذاها و تنوع غذایی حرف های بسیاری برای گفتن دارد .

از غذاهای روسی میتوان به :کگل موگل (Kogel Mogel)، زاکاسکی(Zakuski)، سالیانکا(Solyanka)،پلمنی (Pelmeni)، درآنیکی (Draniki)، وینگرت   (Vingret)، چاک چاک (Cakcak)، کیسل (Kissel)، گریچا   (Grichka)اشاره کرد .

مسافران تور روسیه می توانند طعم لذیذ این غذا ها را از نزدیک درک کنند .


جاذبه های گردشگری روسیه : 

کشور روسیه باتوجه به تاریخ دریرنه و حکومت های مختلفی که به خود دیده است مملو از قصر های ، پارک ها ، بناهای تاریخی ، موزه ها ، مکان های زیارتی فراوانی را در خود جای داده است .

در کشور روسیه میتوان جاذبه های گردشگری طبیعی  فراوانی یافت که برای مشاهد همه این سالیان سال زمان میخواهد و برای دیدن تمامی جاذبه های طبیعی کشور روسیه سالیان سال فرصت لازم است .

برخی از جاذه های دیدنی روسیه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

متروی مسکو ، ساختمان هفت خواهر ، میدان سرخ ،  موزه های ترتیاکوف و پوشکین ، مقبره لنین ، کاخ و کلیسای کرملین ،  موزه جنگ ، کلیسای اسحاق ، پارک پیروزی و موزه جنگ  ، مسجد قل شریف ، کاخ های کاترین ، سواحل و جنگل های شهر سوچی و .... اشاره کرد .

با خرید تور روسیه از شرکت تایسیز پرواز میتوانید از این جاذبه های گردشگری دیدن فرمایید

و جاذبه های طبیعی کشور روسیه میتوان به تپه گنجشک ها ( تپه وارابیف ) ، غار اوردا ، ستون لنا ، قلعه آشیانه پرستو ، صخره های مان پوپونر اشاره کرد .

یکی از برترین جاذبه های گردشگری که باعث جذب میلیون های گردشگر به کشور روسیه و شهر سن پترزبورگ میشود شبهای سفید می باشد .

در شب های سفید خورشید در آسمان می مانند و به محض غروب خورشید ، طلوع خورشید را مشاهد خواهید کرد که این امر باعث می شود تا یکی از جذاب ترین رویداد های آسمانی رقم بخورد که باعث جذب هزاران گردشگر شود .

آگاهی از اطلاعات ضروری برای تور روسیه:

اختلاف ساعت با تهران : مسکو در منطقه‌ی زمانی UTC/GMT +3 قرار دارد و یک ساعت و نیم از تهران عقب‌تر است.

شماره تماس اضطراری در کشور روسیه : 

پلیس : 102 ، آمبولانس 103، شماره اضطراری عمومی 112

آب و هوای روسیه و بهترین زمانی که می توان به این کشور سفر کرد؟

آب و هوای این کشور دیدنی متناوب و متغیر است و حدود 37 درجه سانتی گراد وقتی که یخ خه شروع به آب شدن می کنند و منفی 30 درجه سانتی گراد در طول یک زمستان سرد که به زمستان سیبری مشهور است در حال تغییر است. اما مناسب ترین و بهترین و شاید بتوان گفت ملایم ترین آب و هوای این کشور در امتداد ساحل دریای بالتیک است که معمولا مردم این کشور تعطیلات تابستانی خود را در کنار این ساحل زیبا می گذرانند. هم چنین شهری به نام سوچی در روسیه وجود دارد که برخلاف بیشتر شهرهای روسیه دارای آب و هوای گرمی است و از این شهر به عنوان یک تفرجگاه ساحلی استفاده می شود هم چنین به نام فلوریدا روسیه مشهور شده است.

در ماههای تابستانی جولای و آگوست گرم ترین ماه های سال را مردم روسیه تجربه خواهند کرد به همین دلیل بیشتر خوشگذرانی ها و سفرها معمولا در این دو ماه رخ می دهد اما اگر شما به سرما و زمستان و خاطرات خوش برفی علاقمند هستید زمستان روسیه را هیچوقت از دست ندهید و شروع بارش های زمستانی از اوایل پاییز و ماه اکتبر زیبایی خاصی را به این کشور می دهد و این بارش ها تا ماه های مارس و اوریل نیز ادامه دارد.

لباس مورد نیاز برای تور روسیه:

پوشیدن لباسهای سبک و نخی در فصل تابستان و لباسهایی پشمی و گرم در زمستان برای توریستها توصیه می شود و هم چنین در فصل سرما شما باید از کفش های مقاومی استفاده کنید تا بتوانید سفر راحتی را در میان برف و کولاک داشته باشید.

موقعیت جغرافیایی کشور روسیه

کشور روسیه بسیار پهناور و وسیع است به گونه ای که تقریبا از لحاظ وسعت دو برابر کشورهایی همانند امریکا است این کشور در شمال اوراسیا قرار دارد که از غرب با کالینینگراد تا دشت سیبری همسایه شده  و در شرق به دریای اختسکمار منتهی می شود. مرز بین روسیه اروپایی و سیبری آسیا است که توسط رشته کوه های اورال ،رودخانه اورال بسته می شود. به طور کلی روسیه با کشورهایی از جمله فنلاند ،لیتوانی،ایالات متحده ،ژاپن ،اوکراین،آذربایجان و چین دارای مرز بین المللی است.

این کشور از سمت اروپا از دریای قطب شمال ،ارتفاعات مرکزی روسیه تا دریای سیاه ،قفقاز شمالی و دریای خزر است . سیبری از جلگه سیبری شرقی،فلات سیبری مرکزی تا رود لنا و از جنوب تا سایان و یابونوی گسترش یافته از طرف شرق روسیه تا خاور دور مرز دارد،منطقه ای که تقریبا به وسعت خود سیبری تا اقیانوس آرام ادامه دارد و شامل شبه جزیره های شاکوتکا و کاماتکا میشود.

ویزای کشور روسیه

اگر بخواهیم به عنوان توریست وارد این کشور رویایی شویم قطعا باید از ویزای توریستی استفاده کنیم و مدت اعتبار این ویزا دو هفته پس از صدور است. برای اینکه ویزای توریستی گرفته شود نیازی نیست که شما حضوری مراجعه کنید و تور های مسافرتی به راحتی می توانند این کار را برای شما انجام دهند.

مدارکی لازم که علاوه بر فرم تقاضای ویزا باید به بخش ویزای کنسولگری روسیه تحویل داده شود ::

*شناسنامه ایرانی

*گذرنامه

-         اعتبار گذرنامه باید حداقل شش ماه بیشتر از تاریخ سفر باشد .

-         کپی را از صفحات یک تا پنج و همینطور صفحاتی که در آنها مهر ویزا خورده

-         یک قطعه عکس زمینه روشن در ابعاد4*6 که کاملا شبیه به چهره فعلی متقاضی باشد.

توجه: برای هرکدام از همراهان در گذرنامه نیز باید یک قطعه عکس ، ضمیمه مدارک باشد.

- بلیط رفت و برگشت قطعی شده ی پرواز به روسیه

- رزرواسیون هتل در روسیه برای کل مدت اقامت

قیمت تور روسیه

عوامل گوناگونی معمولا در قیمت گذاری برای تورها موثر است از جمله رزرو هتل ها همراه با وعده های غذایی ، بلیط هواپیما  ، نوع خدماتی که داده می شود. رفت و برگشت و قیمت بلیط های فرودگاه، بیمه و بسیاری از مواردی که بر این قیمت ها تاثیر می گذارد و لی اکنون تورها قیمت گذاری های خود را انجام می دهند و تا حدود 10 و یا 11 میلیون تومان تورهای روسیه قیمت گذاری شده اند.

برای امنیت در تور روسیه(سنت پترزبورگ) اقداماتی را انجام دهید:

مسافرت به سنت پترزبورگ به طور کلی امن است. بعید به نظر می رسد که توریست ها، به جز سرقت کوچک، قربانی جرم و جنایت شوند. همیشه پاسپورت خود را برای شناسایی و بلافاصله با رخ دادن هرگونه حادثه به پلیس گزارش نشان دهید. سعی کنید از گروهی از گدا و کولی ها دوری کنید و از خود محافظت کنید. همانطور که در هر کشور، گردشگران باید از عقل سلیم خود استفاده کنند و از سرگردانی به تنهایی در مکان های متروک دوری نکنند. در مقایسه با شهرهای مشابه اروپا و آمریکای شمالی مشکل کمتری  زنان دارند و می توانند به راحتی به این کشور سفر کنند.

تور روسیه و سفر به سنت پترزبورگ و مسکو

سنت پترزبورگ یک شهر بندری روسیه در دریای بالتیک است. این شهر پایتخت امپریالیستی برای دو قرن بود که در سال 1703 توسط پیتر بزرگ تاسیس شده است، هم چنین با عنوان "مجسمه سوار بر اسب" مشهور است. این شهر مرکز فرهنگی روسیه است و مکان هایی نظیر تئاتر مارینسکی که اپرا و باله را میزبانی می کنند، و موزه ایالتی روسی که هنر روسیه را از هنرهای آکادمی ارتودوکس به کارهای کاندینسکی باز می دارد را درون خود جای می دهد. بنابراین در تور روسیه این شهر یکی از پرطرفدارترین شهرهایی است که همه افرادی که به روسیه سفر می کنند تمایل دارند حتما از این شهر تاریخی با تمدن و فرهنگ جذاب و شگفت انگیز دیدن کنند.

مسائل بهداشتی و بیمارستان ها در تور روسیه

تجهیزات پزشکی از کلاس جهانی مدرن تا سطح بسیار بالاتر نسبت به جهان سوم در این کشور متفاوت است.  کنید. زبان های انگلیسی و اروپایی در اکثر کلینیک ها و بیمارستان ها صحبت می شود. این کشور و شهر سنت پترزبورگ دارای بیمارستان های بسیار مجهز و عالی است که حتی در کل دنیا مشهور هستند. در هر حال شما باید قوانین بهداشتی هر کشوری را رعایت کنید. این به نفع خود شما است و در تور نیز مسائل بهداشت فردی خود را حفظ کنید.

ایمنی مواد غذایی در تور روسیه(سنت پترزبورگ):

 به طور کلی، شهر سن پترزبورگ شهرت خوبی برای غذای با کیفیت دارد که از سال 1703 به بعد رستوران های بسیار عالی و درجه یک در این شهر تاسیس شده است. اولین سرآشپزهای دادگاه اروپایی بود وغذاهای  سنتی از غذاهای مختلف در روسیه تقریبا منحصر به فرد و عالی پخت می شدند. یک نگرانی رایج برای بازدید کنندگان اولین بار ایمنی مواد غذایی و پاکیزگی مناطق آماده سازی غذا است. بخش بهداشت عمومی رستوران ها را اغلب بررسی می کند، خیلی بیشتر از غربیان کشور روسیه به این مسئله اهمیت می دهدگزارش های مربوط به بیماری ناشی از مواد غذایی بسیار نادر است. هر کافه یا رستوران که دارای بازدیدکنندگان زیادی است حتما از نظر بهداشتی تایید شده است.در اکثر رستورانهای جدید، غذاهای ملی خارجی با غذاهای ژاپنی، گرجی، ایتالیایی، چینی، بریتانیا، هند، شرق میانه، فرانسوی، آمریکایی، آمریکای لاتین و بسیاری دیگر رایج هستند.

هزینه سفر به سنت پترزبورگ:

 شهر رویاهای دست یافتنی، شهری که یک بار میزبانی جام جهانی را به خود دیده است و تدابیر زیادی برای بهتر شدن گردشگری در این شهر صورت گرفته است. این شهر در بین طرفداران سفر به روسیه بسیار محبوب است و دارای بناهای تاریخی با معماری های جذاب و کلاسیک است.

اگر می خواهید در یک هتل یک ستاره اقامت کنید باید حدود 8 تا 20 دلار پرداخت کنید در هتل های درجه دو حدود 16 تا 40 دلار و در آخرین درجه یک هتل که هتل پنج ستاره است حدود 160 دلار پرداخت می شود. البته قیمت های ممکن است به مرور تغییر کند. شما می توانید برای اینکه سفری ارزان تر داشته باشید از هاستل ها که حدودا 5 تا 15 دلار می گیرند استفاده کنید. یک هتل معروف در وسط شهر وجود دارد به نام کاپیتل که تقریبا بسیار مناسب تر و جای راحتی است. هزینه رستوران ها ی ارزان قیمت تقریبا بین 5 تا 9 دلار و گران قیمت ترین غذاها را با 40 دلار نیز می توان پیدا کرد البته مناطقی اشرافی نیز وجود دارد که غذاهای سرو شده را تا 60 دلار هم به فروش می رسانند.

وضعیت آب و هوایی سنت پترزبورگ در تور روسیه:

هوای سنت پترزبورگ معتدل است در ماه هایی همانند ماه سپتامبر آب و هوایی مطلوب دارد و اما در زمستان بسیار سرد است. تابستان های این شهر هوای دلخواه و خوبی دارد و تا حدودی دارای رطوبت است درجه هوا در این روزها معمولا یکسان است و تغییر چندانی در آن پیدا نمی شود.

دیدنی‌های سن پترزبورگ:

جزیره یلاگین (Yelagin Island)

مسیر رسیدن به جزیره یلاگین با مترو از مرکز شهر حدود ۲۰ دقیقه طول می‌کشد. جزیره ای که بیشتر افراد اوقات فراغت خود را در ان می گذرانند و برای کسانی که اولین بار بخصوص وارد این جزیره می شوند با شگفتی زیبایی این جزیره روبرو خواهند شد. این جزیره قبلا اقامتگاهی برای شاهان سلطنتی بوده است و کاخ سلطنتی یلاگین نیز درون این جزیره قرار دارد.

موزه‌ی آرمیتاژ ایالتی و کاخ زمستانی

 این موزه را باید بازدید کنید زیرا میلیون ها عتیقه ارزشمند را در درون خود جای داده است و شما اگر به این موزه وارد شوید حاضر نمی شوید حتی از یک قسمت از آن بگذرید زیرا تاریخ را در خود جای داده است.

کاخ بزرگ (گراند پالاس):

این کاخ به نام کاخ پیترهف یا کاخ ورسای روسیه مشهور است و یکی از جاذبه های گردشگری و توریستی این کشور محسوب می شود در تور روسیه شما از همه این اماکن دیدن خواهید کرد.این کاخ 176 فواره زیبا را در درون خود جای می دهد که باعث زیبایی بیش از حد این کاخ شده است.

در ادامه به بازدید خیابان نوفسکی پروسپکت، ساختمان افسران عمومی،کاخ کنگره ملی، اورانین بائوم (Oranienbaum)، کاخ و پارک پاولوسک، فستیوال ستاره‌های شب های سفید، کاخ و پارک کاترین، پل کاخ، سالن تئاتر مارینسکی، باغ تابستانی، کلیسای جامع سنت آیزاک، سالن اوپرا و باله‌ی میخایلوفسکی، رستورانRussian Empire، کلیسای Savior on Spilled Blood، جشنواره بادبان‌های سرخ و بسیاری از مکان های دیگر می توانید در تور روسیه بروید که همه این مکان ها در سنت پترزبورگ قرار دارند.

تور روسیه، کازان:

کازان نیز مانند سنت پترزبورگ یکی از شهرهایی بود که میزبان جام جهانی بوده و این شهر گردشگران زیادی را به خود دیده است. تور روسیه همراه با شهر کازان، یک شهر تاریخی و باشکوه که این شهر پایتخت جمهوری تاتارستان در روسیه است.شهری با معماری اعجاب انگیز و دارای صحنه های زیبای بکر از طبیعت است. مردم این شهر بیشتر محلی ها هستند و دارای مردمی خونگرم و مهمان نواز که در کل روسیه مشهور هستند. این شهر دارای اعتقادات دینی بوده و از لحاظ اقتصادی شکوفا و دارای مرکزهای علمی بسیار معتبری است. کازان دارای معابد بسیار زیادی است که گردشگران معمولا از این معابد دیدن خواهند کرد.کازان شهری مسلمان نشین در روسیه است.

هزینه اقامت در کازان:

می توان گفت در هر شرایطی قیمت ها تغییر می کند و هتل های کازان تقریبا 15 دلار در هر شب هزینه دارند. متوسط یک هتل درجه 1 تا 20 دلار هم می رسد و یک هتل پنج ستاره تا 137 دلار هم می گیرد. وقتی وارد شهر کازان می شوید.

شما می‌توانید بوکینگ هتل‌های د میراژ را (The Mirage) با قیمت ۴۴۸۰ تا ۱۵۰۰۰ روبل روسیه، هتل فاطیما (Fatima) با قیمت ۱۲۹۴٫۷۵ تا ۵۸۹۰ روبل و هتل بریسون (Berison) را با قیمت ۵۰۰ تا ۴۰۰۰ روبل از طریق سایت و به صورت انلاین رزرو کنید.

هزینه رستوران و غذا:

هر وعده غذایی در رستوران هایی که رده پایین تر و از لحاظ غذایی ارزانتر هستند تقریبا 8 دلار است. در یک رستوران که رده ی متوسطی را دارد برای دو نفر تقریبا 24 دلار صرف می شود و در رستوران های مک دونالد(غذای ترکیبی) حدود 5 تا 6 دلار است.

هزینه حمل و نقل عمومی:

قیمت مترو در داخل شهر یک دلار است. و قیمت وسایل عمومی همانند تاکسی ها تا 8 دلار خواهد بود.

تور روسیه وسفر به کازان:

معمولا باید برای سفر به کازان از تورهای ترکیبی استفاده کنید. در حال حاضر قیمت ارزان‌ترین تور ترکیبی ۹،۹۹۰،۰۰۰ تومان برای اتاق دو تخته و ۱۳،۰۹۰،۰۰۰ تومان برای اتاق یک تخته در هتل ۲ ستاره (۷ شب) تا ۲۱،۹۰۰،۰۰۰ برای اتاق دو تخته و ۳۹،۹۰۰،۰۰۰ برای اتاق یک تخته در هتل چهار یا پنج ستاره (۱۲ شب) متفاوت است. با شرکت در این تورها علاوه بر کازان، به شهرهای دیگر روسیه مثل مسکو، سارانسک، اولیانوفسک یا سن پترزبورگ هم سفر می‌کنید. البته قیمت تور اختصاصی شهر کازان تقریبا ۷،۹۹۰،۰۰۰ برای اتاق دو تخته و ۸،۶۵۰،۰۰۰ برای اتاق یک تخته در هتل دو ستاره است. البته مدت زمان این تور تنها دو شب است. این قیمت ها در هر شرایطی ممکن است تغییر کند بنابراین حتما هنگام مراجعه به تور ها این مورد را در نظر گرفته و قیمت های به روز را دریافت کنید.

تور روسیه و حقایق جالبی که در روسیه خواهید دید:

روسیه یکی از هدف های گردشگری است که علاقمندان به سفر و جهانگردی همیشه این کشور را در لیست سفرهای خود قرار می دهند این کشور متمدن و با فرهنگ غنی که در همسایگی ایران نیز قرار دارد از دیرباز با کشور ایران نیز تبادلاتی داشته است، داشتن تاریخ جذاب و بناهای تاریخی این کشور را به یکی از قطب های گردشگری تبدیل کرده است. بهتر است با تور های روسیه همراه شوید زیرا تمامی اماکن را در هر شهری که وارد شوید به شما نشان می دهد. تور روسیه شما را با تور سنت پترزبورگ و مسکو و همچنین کازان آشنا می کند و شما از این شهر ها دیدن خواهید کرد.

حقایقی که باید بدانید:

-          هتل Astoriaدر سن پترزبورگ جایی است که هیتلر تصمیم گرفت که در آن ضیافت جشنی به مناسبت فتح این شهر به پا کند

-         در سنت پترز بورگ بزرگترین موزه روسیه قرار دارد که دارای 70گربه است که همیشه در انجا زندگی می کنند.که نشان از حمایت از حیوانات است.

-         مجسمه‌ی برنزی از یک سگ:

یک بینی درخشان در ایستگاه متروی Ploshchad Revolutsiiوجود دارد. می گویند اگر بینی این سگ که می‌درخشد را شما لمس کنید برای شما شانس می‌آورد. - البته این تنها مجسمه‌ی سگ در روسیه نیست. تندیس یادبود لایکا نیز مجسمه ای از یک سگ است که در سال ۱۹۵۷ به فضا رفت، در مسکو در نزدیکی مرکز تحقیقات فضایی روسیه، قرار دارد.

-         در سن پترزبورگ در کنار پلی که به قلعه‌ی پیتر و پاول (Peter and Paul) می‌رسد، مجسمه‌ای از یک خرگوش صحرایی وجود دارد که این مجسمه ها نیز روایت است اگر به آنها ضربه بزنید برای شما شانس به همراه دارد.

در تور روسیه با ما همراه باشید. تور روسیه به شما اعجاب انگیزترین مکان ها در دنیای تاریخ قدیم نشان خواهد داد. هر وقت می خواهید با تور روسیه به شهر های اطراف بروید حتما از وضعیت آب و هوایی آن مکان ها اطلاع پیدا کنید. با تور روسیه به مسکو بروید پایتخت کشوری که خیال های برفی را می سازد و تابستانی رویایی را به شما هدیه می دهد. با تور روسیه به سنت پترزبورگ بروید و از مکان های جالب این شهر خاطرات خود را بسازید. با تور روسیه به کازان بروید شهر محلی ها و بومی ها روسی شهری که تاریخ را درون قلب خود جای داده است. تور روسیه شما را با شگفتی ها آشنا می کند. تور روسیه برای شما روزهای گرم تابستانی و روزهای سرد زمستانی را خاطره آمیز می کند. در تور روسیه شما باید تمامی اطلاعات مربوط به مکان ها را به درستی و دقیق بدست آورید. اگر می خواهید هزینه کمتری را پرداخت کنید از تور روسیه استفاده کرده وگرنه اگر به صورت فردی مسافرت کنید هزینه ها برای شما چند برابر می شود هم چنین تور روسیه شما را بیمه می کند.

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm