کارگزار تایلند

09 مهر ، 1400
محمدی
comments 0 کامنت

کارگزار تایلند

یکی از مهمترین مسائل خرید تور تایلند انتخاب کاگزار مناسب می باشد . کارگزار تایلند میتواند شرایط تور را طوری فراهم سازد که مسافران با اطمینان خاطر و آرامش مسافران را انتقال دهد. کارگزار تایلند با فعالیت در شهر های مختلف تایلند و داشتن دفتر کارگزاری یکی از برجسته ترین شرکت های کارگزاری ایرانی در کشور تایلند می باشد .

تایسیز پرواز به عنوان یکی از کارگزارهای تایلند که در ایران ساکن می باشد میتواند در امر رزرو هتل در شهرهای بانکوک ، پاتایا ، و جزیره پوکت ، جزیره سامویی ، جزیره کرابی و اجزای تورهای داخل شهر تایلند از مکان های دیدنی و جزیره های فی فی ، جیمزباند ، و کلی گشت دیگه استفاده کرد . تایسیز پرواز توانسته در ایام کرونا با روابط خود به عنوان کارگزار تایلند ویزا توریستی برای مسافران خود بگیرد و تازه ترین قوانین سفارت را به صورت دقیق رعایت نماید .

تورهایی که تایسیز پرواز از تمام نقاط ایران در کشور تایلند مجری تور تایلند می باشد : تور بانکوک ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی، تور جزیره فی فی می باشد .

جهت رزرو تور تایلند بدون واسطه با کارشناسان تایسیز پرواز تماس حاصل فرمایید .

ویزا تایلند

تایسیز پرواز به عنوان یکی از آژانسهای کد دار و طرف قرارداد با سفارت پادشاهی تایلند می باشد و به عنوان یکی از آژانس های مورد اطمینان سفارت تایلند می باشد که کارگزار ویزا تایلند است .

تایسیز پرواز با کادر مجرب و نماینده ثابت در سفارت تایلند به صورت روزانه به غیر از روزهای جمعه و شنبه روزانه میتواند درخواست اخذ ویزا برای مسافران نماید .

مدت زمان صدور ویزا 3 روز کاری و مبلغ ویزا 35 یورو می باشد .

پرواز های بین شهری تایلند

یکی از خدمات مهمی که کارگزار تایلند به مسافران میتواند ارائه دهد رزرو پرواز داخلی می باشد . معمولا از ایران برای کشور تایلند فقط به فرودگاه بانکوک پرواز مستقیم دارد و مسافرانی که بخواهند به شهرهای پوکت ، ساموئی و .... سفر کنند باید از طریق پرواز داخلی و فرودگاه شهر بانکوک پرواز خود را انجام دهند.

گردشگران باید بدانند که بار پرواز داخلی بانکوک 20 کیلو می باشد درصورت اضافه بار پرداخت نمایند .

کارگزاری در شهر های تایلند

شرکت تایسیز پرواز با بهرگیری از پرسنل و راهنماهای گردشگری که به شهر های تایلند تسلط دارند میتوانند مسافران را انجام گشت های شهری تایلند و حل ن=تمامی مشکلات یاری کنند. تایسیز پرواز از بدو تاسیس تا امروز توانسته در مسیر تایلند به درخشد و رضایت مسافران خود را جلب کند .

کارگزاری تایلند تایسیز با عقد قرارداد در شهر های بانکوک ، پاتایا و پوکت میتواند بهترین نرخ هتل را به مسافران ارائه دهد و شما را برای دریافت بهترین نرخ تور ، هتل و گشت های تایلند کمک کند .

کارگزار تایلند در شهر بانکوک

تایسیز پرواز در شهر بانکوک دارای راهنماها مجرب می باشد و با انواع هتل های 3 ستاره ، 4ستاره و 5 ستاره قرار دارد . مسافران بانکوک باید بدانند این شهر پر ترافیک است و به همین علت اجرای گشت شهری بانکوک قابل اجرا نمی باشد .

شما میتوانید با تماس گرفتن با راهنماهای کارگزاری شهر بانکوک از مراکز خرید و جاذبه های دیدنی شهر بانکوک مطلع شوید .

کارگزار شهر پاتایا

شهر پاتایا یکی از شهر توریستی کشور تایلند می باشد . شهر پاتایا که یکی از پرطرفدارترین مقصد های گرشگری ایرانیان میباشد و به همین علت کارگزاری تایسیز پرواز بیشترین تعداد راهنما را در این شهر دارد . مسافران با تماس گرفتن با لیدرهای کارگزاری تایسیز می توانند تفریحات دریایی شهر پاتایا و سواحل معروف ، جاذبه های گردشگری پاتایا استفاده نمایید .

کارگزار شهر پوکت

شهر پوکت با جزیره های اطراف آن یکی از شهر های توریستی و لاکچری در تایلند و جهان میباشد .

جزیره پوکت از گشتهای ویژه ای برخوردار است که باید راهنماهای مجرب در آن استفاده شود ، تورهایی که راهنمایان به شما پیشنهاد می دهند جزیره های فی فی ، جزیره جیمزباند می باشد .

تورهایی که میتوان با شهر پوکت ترکیب کرد ، با شهر های بانکوک ، پاتایا و جزیره های سامویی ، کرابی ترکیب کرد .

خدمات کارگزار تایلند

کارگزار تایلند خدماتی که میدهد از جمله رزرو هتل ، اجرای گشت های شهر و آپشنال ، ترانسفر فرودگاهی ، ترانسفر بین شهر ، و گشت های دریایی را برای مسافران و آژانس های ایران انجام دهد . 

کارگزار تایلند باید در سفارت تایلند کد برای اخذ ویزا داشته باشد و بتواند برای مسافران ویزا توریستی تهیه نمایند و بتواند گشت های شهری را با بهترین شرایط اجرا نماید .

باید توجه داشته باشید کارگزاری را برای تورهای خود انتخاب کنید که بتواند بهترین و ارزان ترین قیمت هتل را به شما پیشنهاد بدهد و هتلی را به شما پیشنهاد به دهد که نسبت به کار و تفریح شما در منطقه مناسب باشد .


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

تورهای موجود برای کارگزار تایلند

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm