تور جیپ سواری

تور جیپ سواری

تور جیپ سواری

تور جیپ سواری یکی از پر طرفدار ترین و پر هیجان ترین تورها می باشد . این تور که در غالب یک تور یک روزه در در مناطق کوهستانی که امکان رفتن با ماشین های معولی نیست و با ماشین های آفرود با تیم حرفه ای تایسیز پرواز قابل اجرا می باشد برگزار می شود . تور جیپ سواری در ارتفاعات و مناطق کوهستانی شمالی کشور برگزار می شود و با ماشین های مخصوص آفرود و جنگل نوردی و راننده های مجرب برگزار می شود . 

اقامت در تور های جیپ سواری به صورت کمپ یا خانه محلی می باشد زیرا این تورها به  مناطق ییلاق میروند و در آنجا امکانات هتلی وجود ندارد و باید آماده یک اقامت کمپی را داشته باشین و شبی زیا در دل جنگل در ارتفاعات را خواهید داشت ، بعضی از شب ها که آسمان صاف باشد فاصله شما با ستاره ها انقدر کم می باشد که میخواهید دست دراز کنید و ستاره ها رو جمع کنید . در تورهای جیپ سواری شما چالش های جدیدی از ماشین سواری را تجربه خواهید کرد که سرشار از هیجان می باشد شما جاده های پیچ پیچی کوهستانی و جاده های صعب العبور می بشاد و ماشین های معمولی توان حرکت در این جاده ها را ندارند شما عبور میکنید

تور جیپ سواری ارتفاعات جواهر دشت

در این تور جیپ سواری به صورت یک و نیم روزه بدون اقامت و دو و نیم روزه به اقامت در کلبه ها خواهد بود . در این تورها در آخر هفته بستگی به تعداد روز تور ، چهارشنبه یا پنجشنبه ساعت آخر شب حرکت کرده و صبح اول وقت به میدان شهر سیاهکلرود میرسند و از آنجا سوار جیپ ها خاص و قدیمی میشیم و به سمت ارتفاعات حرکت میکنیم . در میانه راه در یک رستوران جنگلی و بومی صبحانه میخوریم و بعد از یک استراحت همراه با چای آتیشی به سمت ارتفاعات حرکت میکنیم . بعد از عبور از جاده پیچ در پیچ در جاده کوهستانی در یک دشت باز هم استراحت میکنیم . یک محل زیبا ، پهناور که کلی دشت و جنگل زیر پای شما هست و شما میتوانید از اکسیژن 100% استفاده کنید

در تورهای یک و نیم روزه بعد از این استرحتگاه بر میگردیم و در تورهای دو و نیم روزه بعد از این استراحتگاه به سمت ارتفاعت و دشت بالا خواهیم رفت و در کلبه های بکر روستایی اقامت خواهیم داشت . پس از رسیدن به کلبه و تحویل گرفتن کلبه ها یک استراحت کوچک میکنیم و با یک نهار محلی پذیرایی می شویم . بعد از یک گشت در ارتفاعات و دیدن یلاقات به سمت کلبه ها می رویم و استراحت تا شب آماده شب نشینی و کنار آتش نشستن میشویم .

بعد از یک شب نشینی و نوشیدن دمنوش های کوهی میخوابین و فردا صبح بعد از صرف صبحانه ، به سمت شهر حرکت میکنیم . در مسیر برگشت کنار یک رودخانه توقف خواهیم داشت و با یک آب بازی لذت این سفر چند برابر می شود .

توجه داشته باشید آب و هوایی جواهردشت به خاطر موقعیت جغرافیایی خنک می باشد و اغلب پدیده اقیانوس ابرها را خواهید دید پس همراه داشتن لباس گرم در این تور های الزامی می باشد .

بعد از سوار شدن اتوبوس ، به سمت ساحل چمخاله می رویم و از تفریحات دریایی از جمله قایق سواری ، جت اسکی استفاده میکنیم .

ترجیح آژانس تایسیز پرواز اجرای این تور با اتوبوس 25 نفره وی ای پی می باشد ، ولی با توجه به وضعیت بازار و رقابت با اتوبوس 44 نرخ گزاری میشود ، تایسیز پرواز با اختلاف نرخ ناچیز تور را با اتوبوس 25 نفر اجرا میکند .

خدمات تور جیپ سواری

در تور جیپ سوار یک و نیم روزه با خدمات با اتوبوس توریستی ، 1 وعده صبحانه ، 1 وعده نهار ، راهنما سفر و بیمه مسافرتی می باشد . و در تور های دو و نیم روزه رفت و برگشت اتوبوس توریستی ، 2 وعده صبحانه ، 2 وعده نهار ، 1 وعده شام ، یک شب اقامت در خانه محلی ، راهنمای سفر و بیمه مسافرتی می باشد .

تور جیپ سواری در ارتفاعات البرز ، استان گیلان و مازندران ، گلستان که کوهستان هایش دارای پوشش گیاهی جنگلی می باشد دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد .

در این تور ها باید توجه داشته باشیم که نباید به محیط زیست آسیب برسانیم و در صورت روشن کردن آتش از خاموش شدنش مطمئن شویم ، شاخه درختان را قطع نکنیم و زباله های خودمان را حتما جمع کنیم و نزارین در طبیعت بماند .

چرا تور جیپ سواری ؟

برای اینکه بتوانید هیجان ماشین سواری در مسیر های خاص و در دل جنگل و کوه را تجربه کنید می توانید با تور جیپ سواری سفر کنید ، در این تور از ماشین های مخصوص و رانندگانی که حرفه ای هستند و به اندازه کافی تجربه دارند استفاده میشود که این موضوع باعث برقراری امنیت و همچنین لذت بردن از ماشین سواری و دیدن طبیعت میشود . فراموش نکنید که رانندگی در مسیر های جنگلی نه با ماشین های معمولی و نه با راننده معمولی قابل اطمینان نمی باشد .

چرا تورهای تایسیز پرواز

تایسیز پرواز با تیمی مجرب و انخاب وسیله نقلیه مناسب ، رزرو از قبل جیپ ها با راننده های حرفه ای ، سعی در انتخاب بهترین رستوران و مرکز اقامتی ، همراه داشتن راهنمای سفر مجرب سعی در اجرا هرچه بهتر تور برای مسافران خواهد داشت .

تایسیز پرواز امیدوار است بتواند برای شما خاطراتی خوبی را ثبت کند .

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm