تورهای داخلی

تورهای داخلی 

 تورهای که داخل ایران برگزار می شوند و مقصد آن هر کدام از شهر های ایران باشند را تور داخلی مینامند .تور های داخلی می تواند به صورت گروهی یا انفرادی ، با اتوبوس ، هواپیما یا قطار ، اقامت در هتل ، بوم گردی و کمپینگ در طبیعت باشد . یکی از شعار های معروف گردشگری ؛ اول ایران گردی بعد جهانگردی می باشد . از این شعار میتوان از اهمیت ایران گردی و تورهای داخلی پی برد .

کشور ما ایران مملو از جاذبه های تاریخی و طبیعی بسیار می باشد که خیلی از گردشگران خارجی آرزوی از نزدیک دیدن این جاذبه ها را دارند که باتوجه به شرایط این امکان برایشان فراهم نیست  . بناهای تاریخی و ثبت شده در یونیسکو نشان دهنده جاذبه های زیاد کشورمان ایران می باشد .

تور مشهد 

شهر مشهد در استان خراسان رضوی که میزبان زائران امام هشتم شیعیان می باشد یکی از مقصد پرطرفدار تورهای داخلی می باشد . تور مشهد به دو صورت زمینی و هوایی برگزار می شود . مشهد به غیر از جاذبه مذهبی ، جاذبه های تاریخی و طبیعی و تفریحی از جمله مقبره شیخ ابوالقاسم فردوسی که نزدیکی مشهد در شهر طوس قرار دارد ، منطقه جا غرق و شاندیز ، پارک آبی موج آبی و ... از جاذبه های گردشگری مشهد می باشد .

تور کیش

جزیره کیش یکی از مقصد های پر طرفدار تور داخلی می باشد . تور کیش به صورت تور های لحظه آخری با پرواز های چارتر ارزان طرفدار فراوانی دارد . این جزیره مرجانی که منطقه آزاد اقتصادی میباشد مملو از ماشین های به روز آمریکایی می باشد که دوست داران ماشین را به خود جذب می کند ؛ ساحل ماسه ای با دریای نیلگون ، تفریحات دریایی ، مراکز خرید و اجناس با قیمت مناسب ، جاذبه های تاریخی کیش باعث توریستی شدن این جزیره می باشد .

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm