تور نمک آبرود

تور نمک آبرود

تور نمک آبرود یکی از تورهای پرطرفدار و خاص می باشد ، زیرا در این تور میتوانید با سوار شدن تله کابین رفتن به ارتفاعات از دیدن جاده چالوس و ساحل زیبا دریایی خزر لذت ببرید . در تور نمک آبرود شما میتوانید از امکانات این مجتمع توریستی از جمله تله کابین خط 1 و 2 ، سورتمه سواری ، موتور چهار چرخ AVT ، زیپ لاین ، پینت بال و سایر امکانات این مجموعه استفاده نمایید  . تور نمک آبرود به صورت یک روزه برگزار میشود

تور نمک آبرود به صورت تور یک روزه ، تور دو و نیم روزه و سه و نیم روزه  برگزار می شود و در این تور به غیر از مجتمع تفریحی نمک آبرود ، از ساحل دریای خزر هم بازدید می کنیم

صبحانه تور در یکی از رستوران تمیز و مرتب جاده چالوس سرو می شود ، نهار هم در یکی از رستوران های ممتاز سمت متل قو سرو میگردد که طرفداران غذای محلی میتوانند غذای محلی مازندارنی یا غذای معمولی سرو کنند .

مجتمع تفریحی نمک آبرود

مجتمع تفریحی نمک آبرود در جنگل های مازندارن و احداث شده است ، این مجتمع که در 12 کیلومتری شهر چالوس قرار دارد و مساحت حدود 650 هکتار می باشد . داخل این مجتمع پارک هایی با پوشش بنفشه و شمشاد می باشد .

از امکانت تفریحی این مجموعه می توان به تله کابین خط 1 و 2 ، موتور چهارچرخ ATV ، سورتمه سواری ، تفرجگاه ساحلی نمک آبرود ، زیپ لاین ، پارک تفریحی ، ماشین کنترل از راه دور ، مجموعه پروازی ، کارتینگ ، باشگاه تیراندازی ، نمایشگاه حیوانات ، سینما 6 بعدی ، پینت بال ، پیست دوچرخه سواری بانوان ، رستوران و آبشار نمک آبرود ، آکوالیون شیردریایی اشاره کرد .

هتل پنج ستاره آزادی خزر در این مجموعه می باشد و در مجاورت پارک بنفشه در آغوش جنگل های سر سبز می باشد و اتاق های شمالی نمای دریایی مازنداران دارد . تور نمک آبرود یکی از تورهای شاد و پر طرفدار می باشد که بصورت گروهی برگزار میشود وطرفدار زیادی دارد .

وسیله نقلیه تور یک روزه نمک آبرود

تورهای یک روزه نمک آبرود با وسیله نقلیه توریستی با اتوبوس های 44 نفره ، اتوبویس 32 نفره و اتوبوس 25 نفره اجرا میگردد . وسیله های نقلیه توریستی و مجهز به سیستم صوتی می باشد .

خدمات تور یک روزه نمک آبرود 

خدمات تور یک روزه تایسیز پرواز ، اتوبوس توریستی ، راهنمای سفر ، صبحانه ، ورودی مجتمع توریستی نمک ابرود ، بیمه مسافرتی

برنامه سفر تور یک روزه نمک آبرود

باتوجه به بازشدن اتوبان تهران شمال حرکت این تور یکروزه نمک آبرود ساعت 05:30 می باشد ، بعد از حرکت از تهران در جاده چالوس در یکی از رستوران های صبحانه سرو می گردد .

حدود ساعت 10 صبح به مجتمع تفریحی نمک آبرود میرسیم و تا ساعت 12 داخل مجتمع خواهیم بود . بعد حرکت به سمت ساحل دریایی خزر خواهیم رفت و در اینجا یک ساعت فرصت استفاده از تفریحات دریایی از جمله قایق سواری ، جت اسکی ، پاراسل ، موتور چهار چرخ استفاده نمایید . بعد از ساحل به سمت رستوران و سرو نهار می رویم . بعد از نهار به سمت یکی از مجتمع عهای تفریحی آویدر یا جنگل سیسنگان خواهیم رفت و  سپس به سمت تهران حرکت خواهیم کرد .

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm