تور یک روزه

تور یک روزه

تور یک روزه

امروزه برای یک تفریح و مسافرت  برای اطراف تهران و یا استان های همجوار به راحتی میتوان با رزرو یک تور یک روزه آخر هفته بدون دغدغه خارج از تهران را تجربه کنید . تورهای یکروزه معمولا روزهای جمعه از ساعت 05:00 شروع میشود و آخر شب همان روز به مبدا باز میگردیم از این جهت به این تورها ، تور یک روزه میگویند .

در تور های یک روزه با وسیله نقلیه توریستی انجام میگردد شامل خدمات راهنمای سفر ، صبحانه ، ناهار ، عصرانه و بیمه مسارتی می باشد که در این تورها مانند سایر تورهای گروهی در ابتدا مراسم معارفه و برنامه سفر توسط راهنمای سفر انجام میگردد و سپس با توجه به در خواست مسافران انواع سرگرمی ها اجرا میگردد .صبحانه و نهار در این تورها در یکی از رستوران های قابل اعتبار و تمیز سرو خواهد گردید .

تور یک روزه به صورت گروهی می باشد و مسافران باید توجه داشته باشند که در این تورها باید به صورت گروهی کارها روانجام بدن و به صورت گروهی از همه جا بازدید کنید .

مقصد های تورهای یک روزه میتواند تورهای یک روزه نمک آبرود ، ماسوله ، تنگه سواشی ، ساحل و جنگل گیسوم ، سمنان ، قزوین گردی و .... کلی مقصد دیگه میتواند باشد که با توجه در خواست شما و بررسی امکانات توریستی می توان تور یک روزه را اجرا کرد .

تور یک روزه نمک آبرود

تور یک روزه به مقصد نمک آبرود یکی از تورهای پر طرفدار یک روزه می باشد ، مسیر این تور از جاده چالوس می باشد و  صبحانه این تور در یکی از بهترین رستوران های جاده چالوس سرو خواهد شد و بعد از سرو صبحانه به سمت مجتمع تفریحی نمک آبرود خواهیم رفت ، در مجتمع نمک آبرود میتوانیم از امکانات تفریحی همچون : تله کابین ، سورتمه ، زیپ لاین و .... استفاده کنیم و برای صرف ناهار به سمت دریاچه آویدر یا ساحل متل قو خواهیم رفت  بعداز صرف ناهار و یک گشت در منطقه حدود ساعت 16:00 به سمت تهران حرکت خواهیم کرد تا آخر شب در تهران مسافران راپیاده نمایم .

تور یک روزه ماسوله

تور یک روزه ماسوله یکی از تورهای تفریحی می باشد که همراه با بازدید از مکان تاریحی و روستای ماسوله می باشد . این تور از مسیر رشت می باشد و در این تور صبحانه در یکی از رستوران های قبل اتوبان رشت سرو می گردد . باز دید از روستای پله کانی ماسوله لذت خیلی خاصی دارد مخصوصا اگر ابر ها کوه های اطراف روستا را در بر گرفته باشند .

تور یک روزه تنگه ساواشی

تور یکر وزه به مقصد تنگه ساواشی از تورهای یک روزه ای میباشد که پیمایش نسبتا زیادی دارد . این تور در مسیر شهر فیروزکوه می باشد و باید از تنگه داخل آب عبور رد . این تور یک روزه فقط در فصل تابستان قابل اجرا می باشد زیرا در آب داخل تنگه سرد می باشد و موقعیت کوهستانی هم باعث سرد بودن هوا می باشد . در تنگه اول یک کتیبه در دل کوه میتوان دید که نشان دهنده شکارگاه بودن این منطقه باشد ودر انتهای تنگه دوم یک آبشار زیبا وجود دارد .

تور یک روزه قلعه رود خان

تور یک روزه به مقصد قلعه رودخان یکی از تورهای گردشگری تفریحی و تاریخی می باشد .این تور مثل تور ماسوله از مسیر رشت برگزار می شود . این دژ تاریخی که به عنوان دیوار چین ایران همیاد میشود بر فراز کوه های شهر فومن میباشد و متعلق به دوره ساسانی میباشد .

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm