تور مشهد

تور مشهد نوروز 1402

تور نوروزی مشهد در سال 1402 به صورت زمینی و هوایی

قبل از اینکه نوروز فرا برسد، مردم برای گشت و گذار در این ایام برنامه ریزی می‌کنند. گزینه های داخلی و خارجی بسیار جذابی می‌توانند به عنوان مقصد گردشگری در ایام نوروز تعیین شوند. به عنوان یک مقصد کلاسیک برای نوروز می‌توان از مشهدالرضا نام برد. تور مشهد نوروز 1402 میتواند برای خیلی از افراد جذاب باشد، چرا که مشهد به عنوان یک شهر گردشگری و زیارتی به شمار می‌رود که علاوه برای وجود بارگاه مقدس امام رضا(ع) و مکان های مذهبی وابسته، دارای جاذبه های گردشگری بسیار جذابی است که سفر گردشگران و مسافران را تکمیل خواهد کرد.

برای سفر به مشهد، می‌توانید به صورت مستقل عمل کنید یا تحت یک تور مسافرتی اقدام فرمایید. پیشنهاد ما به شما استفاده از تور نوروزی مشهد 1402 از شرکت تایسیز پرواز پارسیان است. با توجه به شلوغی ایام نوروز و بالا رفتن هزینه ها، تور مشهد نوروز بهترین انتخاب برای سفر امن و راحت به مشهد خواهد بود، ایام نوروز یکی از شلوغ ترین ایام برای مسافرت است و اگر بخواهید به صورت مستقل و خارج از تور نوروزی مشهد اقدام فرمایید، با مشکلاتی مواجه خواهید شد.

از مزیت های تور مشهد نوروز از شرکت تایسیز پرواز که می‌توان به آن اشاره نمود، عبارتند از:

 • امکان شرایط پرداخت؛ برای مشتریانی که می‌خواهند از شرایط پرداخت چک یا اقساط استفاده کنند، تایسیز پرواز شرایط ویژه ای در نظر گرفته است.
 • تنوع هتل ها؛ هتل های متنوعی از نظر قیمت، کیفیت و نزدیکی به حرم در تور نوروزی مشهد جا داده شده اند تا بتوانید دستی باز در انتخاب تور نوروزی مشهد داشته باشید.
 • امکان سفر به صورت زمینی و هوایی؛ در تورهای نوروزی مشهد تایسیز پرواز، سفر به صورت ریلی، زمینی و هوایی فراهم شده است. قطعا تور مشهد با قطار 1402 از جذاب ترین انتخاب ها برای افرادی است که می‌خواهند زمینی به مشهد سفر کنند.

قیمت تور مشهد نوروز 1402، حداقل قیمت تور نوروزی مشهد چند است؟

در همه ایام سال، مشهد به عنوان یک مقصد جذاب برای مسافران داخلی به شمار می‌رود و این شهر در همه روزها مسافر دارد. شما در شهر مشهد هم می‌توانید زیارت کنید و از اماکن مذهبی، که گل سر سبد آنها زیارت امام هشتم شیعیان علی ابن موسی الرضا(ع) است؛ بازدید نمایید و هم میتوانید به مقصدهای تاریخی و گردشگری دیگر سر بزنید. مشهد در نزدیک خود، شهرهای دیگری هم با قابلیت ها و جاذبه های گردشگری و تفریحی دارد که سبب جذابیت دو چندان سفر به مشهد خواهد شد.

سفر به مشهد دارای ایام پیک و غیر پیک است. برخی از روزهای سال برای سفر به مشهد شلوغ تر است و برخی خلوت تر که میتواند به خاطر دلایل گوناگونی باشد. ایام نوروز یکی از شلوغ ترین روزهای شهر زیارتی و ساحتی مشهد به شمار می‌رود که طبیعتا قیمت تور نوروز مشهد نیز در این ایام بیشتر خواهد بود.

عواملی هستند که می‌توانند قیمت تور نوروزی مشهد را تغییر دهند. علت اینکه برخی تورها 2 میلیون تومان، برخی ها بیش از 5 میلیون تومان هستند، می‌تواند موارد زیر باشد:

 • قیمت هتل در تور نوروزی مشهد 1402

یکی از عوامل بسیار مهمی که سبب بالا یا پایین تر رفتن قیمت تور نوروزی می‌شود، انتخاب هتل است. هتل ها بر اساس نزدیکی به حرم و همچنین تعداد ستاره، دارای قیمت های متفاوتی خواهند بود. طبیعتا هرچقدر هتل به حرم نزدیک تر باشد و کیفیت ارائه خدمات در آن بالاتر باشد (تعداد ستاره بیشتر) قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. شما در تور نوروزی به انتخاب خودتان می‌توانید از هتل های موجود گزینش فرمایید.

 • قیمت بلیت رفت و برگشت در تور نوروزی مشهد 1402

بعد از هتل، عمده ترین هزینه ای که باید برای سفر در تور مشهد نوروز 1402 پرداخت نمایید، هزینه رفت و برگشت است. با توجه به تنوع روش های حمل و نقل به مشهد، قیمت های مختلفی هم پیش پای شما خواهد بود. سفر هوایی، سفر ریلی و سفر با اتوبوس VIP به ترتیب بیشترین قیمت را خواهند داشت. همچنین در هر نوع سفر، کیفیت سفر هم تعیین کننده قیمت خواهد بود. برای مثال قطارهای 5 ستاره و درجه یک قیمتی بالاتر از قیمت قطار مشهد در نوروز که در سطح معمولی است خواهند داشت.

 • قیمت خدمات هتل در تور نوروزی مشهد 1402

رزرو هتل معمولا فقط با صبحانه است. اما با پرداخت مبلغ بیشتر، میتوان شام و ناهار را در صورت امکان به خدمات هتل اضافه نمود. برخی هتل ها به صورت سلف سرویس خدمات غذایی ارائه میدهند و برخی از هتل ها منوی انتخابی دارند که قیمت هر کدام از اینها با هم فرق میکند. اگر بخواهید هتل به همراه شام و ناهار رزرو شود، قطعا قیمت تور مشهد نوروز 1402 برای شما بیشتر خواهد شد.

 • قیمت خدمات گشت تفریحی در تور نوروزی مشهد 1402

تورهای مسافرتی اغلب با بازدید از مجموعه های تفریحی و گردشگری تکمیل میشوند. تور نوروزی مشهد که در ابتدای بهار سال 1402 توسط تایسیز پرواز پارسیان برگزار میشود، این امکان را به شما میدهد که از خدمات گشت تفریحی داخل و برون شهری استفاده نمایید. این گشت ها انتخابی بوده و البته هزینه خواهند داشت که سبب افزوده شدن به قیمت تور مشهد نوروز خواهد شد. البته قطعا استفاده از تورهای گشت تفریحی به صرفه تر از اقدام به صورت شخصی خواهد بود.

مهم ترین مکان های تفریحی و گردشگری در تور مشهد نوروز 1402

اگر میخواهید علاوه بر یک سفر زیارتی، به بازدید از مراکز تفریحی، فرهنگی و گردشگری مشهد هم بپردازید، ما در اینجا لیستی از مهم ترین مقاصد گردشگری مشهد در نوروز را برای شما آماده کرده ایم:

 • آرامگاه نادرشاه افشار

یکی از مکان های جذاب گردشگری برای مسافران مشهد، آرامگاه نادرشاه افشار است. آرامگاه نادرشاه افشار در یک باغ زیبا و سرسبز در نزدیک حرم مطهر واقع شده است و می‌تواند انتخاب خوب و نزدیکی برای گردش تفریحی چند ساعته باشد. در این باغ به علاوه مجسمه معروف نادرشاه، از موزه های موجود می‌توانید دیدن کنید و سپس از فضای زیبای باغ لذت ببرید.

 • آرامگاه فردوسی

اگر اهل ادبیات و آشنایی با مفاخر ادبی ایران هستید، توصیه می‌کنیم که حتما سفر به آرامگاه فردوسی را برنامه ریزی نمایید. آرامگاه فردوسی در 15 کیلومتری غرب مشهد واقع شده است و می‌تواند مقصد جذابی برای عاشقان ادبیات و مشاهیر ایران باشد. غیر از مقبره فردوسی، شاعر بزرگ ایرانی، موزه و کتابخانه ای قرار دارد که می‌توانید از آنها نیز بازدید نمایید.

 • خانه های تاریخی مشهد

اگر دوست دارید خانه های تاریخی هر اقلیم را ببینید و به اینجور مقاصد گردشگری علاقه مند هستید، ما چند خانه تاریخی را به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما در تور مشهد نوروز 1402 در برنامه خود بگنجانید. اولین خانه تاریخی زیبا که در 550 متری حرم مطهر امام رضا(ع) واقع شده است، خانه توکلی است. با مراجعه به این خانه تاریخی از معماری اصیل ایرانی لذت خواهید برد و به علاوه اینکه این یک مقصد جذاب در نزدیکی حرم مطهر است. دومین خانه تاریخی، خانه تاریخی داروغه با معماری نزدیک به خانه توکلی مشهد است. این خانه تاریخی را با 5 دقیقه پیاده روی به طرف راسته مسگران خیابان نواب صفوی می‌توانید بازدید نمایید.

 • چالیدره

یکی از پیشنهادهای تفریحی ما به اهل گردش، چالیدره است. چالیدره یک مجموعه تفریحی در دو فاز است که در منطقه طرقبه قرار گرفته است و دارای امکانات بی نظیر تفریحی برای مسافران و گردشگران می‌باشد. با حدود یکساعت رانندگی، به مقصد چالیدره می‌رسید و امکاناتی نظیر چشم انداز دریاچه، موتور سواری، قایق سواری، عکاسی، تله سیژ، کافه، رستوران، وسایل بازی کودکان و غیره منتظر شما است.

 • پارک های آبی مشهد

برخی ها در کنار زیارت، حتما دوست دارند سری به پارک های آبی مشهد بزنند. پارک های آبی متعددی در شهر مشهد قرار دارند و می‌توانند یک تفریح لذت بخش و سالم به شمار بروند. موج های خروشان، سرزمین موج های آبی، پارک آبی ایرانیان، پارک ساحلی آفتاب از جمله پارک های آبی مشهد هستند.

اما در ادامه لیستی از مقاصد تفریحی و گردشگری مشهد را برای شما معرفی می‌کنیم:

 • پارک ملت؛
 • پارک کوهسنگی؛
 • بام مشهد؛
 • حمام شاه مشهد؛
 • طرقبه و شاندیز؛
 • پارک وکیل آباد؛
 • جنگل جیغ؛
 • باغ ملی مشهد؛
 • مرکز خرید الماس شرق؛
 • باغ پرندگان؛
 • پارک علمی پروفسور بازیما؛
 • دره ارغوان؛
 • باغ گلها؛

و غیره. لازم به ذکر است امکان سفر به بسیاری از مقاصد گردشگری با استفاده از مترو و اتوبوس فراهم است.

اطلاعات بیشتر راجع به تور مشهد نوروز 1402

برای تور مشهد نوروز 1402 چند نکته هست که می‌تواند به شما کمک کند.

 • آب و هوای مشهد در نوروز متعادل و رو به سرد است. حتما لباس گرم و مناسب این آب و هوا به همراه خود داشته باشید.
 • برای سفر به مقاصد گردشگری به غیر از مواردی که بیرون از خود مشهد هستند، می توانید از مترو اتوبوس واحد استفاده نمایید.
 • با توجه به اینکه مشهد یک شهر مذهبی در ایران به شمار می‌رود، حتما از پوشش مناسب و نزدیک به عرف شهر مشهد استفاده نمایید.
 • اگر می‌خواهید از بسته های گردشگری تور نوروزی مشهد استفاده نمایید، حتما از روز قبل با مسئولین تور هماهنگ کنید.
 • بهترین مدت اقامت در مشهد از دید افراد با تجربه، 5 روز و 4 شب است.

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm