تور آلانیا نوروز

تور های نوروزی آلانیا نوروزی

تور آلانیا نوروزی

تور نوروزی آلانیا؛ سفر به شهر محبوب و ارزان ترکیه

ترکیه هر ساله گردشگران زیادی را از جای جای جهان به خود می‌پذیرد. این کشور حتی برای گردشگران ایرانی نیز جذاب است و هر سال تعداد قابل توجهی از هموطنانمان به ترکیه سفر می‌کنند. سفر به ترکیه هزینه پایینی دارد و به خاطر تنوع شهرها و جاذبه های تفریحی و گردشگری و همچنین معماری اروپایی و ترکی، به عنوان یک مقصد ایده آل برای شهروندان ایرانی شناخته می‌شود. شهرهای زیادی در ترکیه وجود دارند که به عنوان مقصد مسافران ایرانی قرار می‌گیرند، از جمله استانبول، آنتالیا، وان، ترابزون، کوش آداسی، ازمیر. اما شاید کمتر نام آلانیا را شنیده باشید. اما آلانیا کجا است و چرا باید در تور آلانیا نوروز 1402، شرکت کنیم؟

یکی از محبوب ترین شهرهای ترکیه برای اقامت دائم، آلانیا است. آلانیا از چند جهت برای مسافرت و اقامت دائم، مناسب است. اول، آب و هوای معتدل شهر آلانیا است که این موضوع به خاطر نزدیکی به دریا است. دوم، جاذبه های متنوع گردشگری و تفریحی در آلانیا وجود دارند. سوم، آلانیا دارای سواحل زیبایی است که علاوه بر قابلیت آب تنی، دارای چشم اندازی زیبا در شهر هستند. چهارم، تنوع جاذبه های طبیعی سبب شده است که طبیعت آلانیا همه چیز تمام باشد. ساحل، دریا، کوه، رودخانه، غار و آبشار طبیعت زیبای آلانیا را تشکیل می‌دهند. پنجم، اقامت موقت و یا دائم در آلانیا قیمت مناسبی دارد. در تور آلانیا نوروز 1402، قطعا یک سفر به یادماندنی را تجربه خواهید کرد.

شرکت تایسیز پرواز، مجری مستقیم برگزاری تورهای داخلی و خارجی و علی الخصوص تور ترکیه است. تور نوروزی آلانیا و سایر شهرها با بهترین کیفیت توسط این آژانس هواپیمایی برگزار می‌شود و امکان پرداخت با شرایط بلند مدت را برای مسافران ایرانی فراهم کرده است.

بهترین تور آلانیا نوروز 1402

با توجه به اینکه شرکت های مسافرتی زیادی وجود دارند که اقدام به برگزاری تور آلانیا نوروز 1402 می‌کنند، باید بهترین شرکت ها که سابقه خوبی در برگزاری تورهای خارجی داشته اند را انتخاب نمایید. با توجه به هزینه قابل توجهی که برای تورهای خارجی پرداخت می‌شود، نمی‌توان به همه شرکت ها اعتماد کرد. بنابراین برای سفر خارجی و شرکت در تورها، حتما از قبل، تحقیق کنید تا شرکت با سابقه و مطمئن خود را انتخاب نمایید.

در این قسمت ما می‌توانیم به شما کمک کنیم. همه ویژگی هایی که یک شرکت معتبر و با سابقه باید داشته باشد، در شرکت تایسیز پرواز پارسیان دیده می‌شود. شرکت تایسیز پرواز پارسیان مجری مستقیم برگزار تورهای ترکیه است و همچنین هر ساله تور نوروزی آلانیا را برگزار می‌کند. خدمات ممتاز، رفتار عالی پرسنل، مشاوره رایگان، تجربه طول و دراز، سابقه خوب، رضایت بالای مشتریان همگی سبب شده اند که تایسیز پرواز به یکی از بهترین شرکت های برگزار کننده تور های خارجی تبدیل شود.

تور آلانیا نوروز 1402، فرصت مناسبی برای شما است تا به یک سفر خارجی با قیمت ارزان بروید و همچنین اولین سفر با تایسیز پرواز را تجربه نمایید.

اما چرا باید تایسیز پرواز را انتخاب کنیم؟

 • بهترین خدمات تور نوروزی آلانیا؛

اگر قسمت شد و در تور نوروزی آلانیا تایسیز پرواز، شرکت نمودید، متوجه خدمات با کیفیت و ارزنده این آژانس هواپیمایی خواهید شد. بیمه مسافرتی، رزرو بی دردسر بلیت رفت و برگشت، مشاوره رایگان قبل از سفر، گشت های شهری رایگان، خدمات جانبی، راهنمای فارسی زبان و تور لیدر با تجربه همیشه همراه، از خدمات ممتازی است که تایسیز پرواز در اختیار مسافران خود قرار می‌دهد.

 • شرایط پرداخت اقساطی برای تور آلانیا؛

با توجه به نوساناتی که در اقتصاد ایران وجود دارد، برخی از مردم راحت تر هستند که هزینه تور را به صورت اقساطی بپردازند. شرکت تایسیز پرواز پارسیان، یکی از معدود شرکت های هواپیمایی است که امکان پرداخت اقساطی را برای مسافران و گردشگران ایرانی فراهم کرده است. بنابراین با تقسیط هزینه ها، شما با خیالی آسوده تر و اقتصادی تر در تور آلانیا نوروز 1402 شرکت خواهید کرد. تور آلانیا نوروز قسطی، مطلوب خیلی هایی است که توانایی پرداخت نقدی و یکجا هزینه تور را ندارند.

 • تنوع هتل ها و قیمت ها در تور نوروزی آلانیا؛

انواع و اقسام هتل ها برای انواع سلیقه ها در تایسیز پرواز ارائه می‌شود. از هتل های ارزان قیمت گرفته تا هتل های لوکس در تورهای شرکت تایسیز پرواز قابل گزینش هستند. این مورد سبب می‌شود شما بتوانید با قیمت های متنوعی روبرو شوید و بسته به بودجه و سلیقه خود، قیمت تور را خودتان تعیین نمایید. برای مسافران حرفه ای، این گزینه بسیار مهم است.

این سه ویژگی سبب رضایت مشتریان از تورهای عادی و مقطعی تایسیز پرواز شده است. پیشنهاد می‌کنیم تجربه مسافران تایسیز پرواز را در سایت مطالعه کنید و از دیدگاه مشتریان این شرکت آگاه شوید. این به تصمیم شما بیشتر کمک خواهد کرد.

هزینه های سفر و قیمت تور آلانیا نوروز 1402

آلانیا یکی از شهرهای ارزان قیمت ترکیه برای سفر و اقامت به شمار می‌رود. هزینه های اقامت و غذا در آلانیا از بسیاری از شهرهای ترکیه پایین تر است و همین امر سبب شده است که افراد زیادی از ایران و جهان، آلانیا را برای سرمایه گذاری و مهاجرت انتخاب کنند.

بنابراین برای مسافرت، آلانیا یک مقصد ارزان و به صرفه محسوب می‌شود که شما می‌توانید آن را انتخاب نمایید. به نظر تور آلانیا نوروز 1402 یکی از بهترین پیشنهادها برای افرادی است که در حال برنامه ریزی برای سفر نوروزی هستند. چرا که هم قیمت تور آلانیا پایین است و هم اینکه یک سفر خارجی با کیفیت به شمار می‌رود.

هزینه خورد و خوراک و غذا در آلانیا زیاد بالا نیست. از آنجا که تنوع غذایی در آلانیا بالا است، هزینه زیادی بابت غذا پرداخت نخواهید کرد. شما می‌توانید غذا خوردن خود را مدیریت کنید و در چند روزی که در آلانیا به سر می‌برید، 2 وعده غذایی با کیفیت ولی ارزان داشته باشید. ارزان ترین غذاها از 30-40 لیر شروع می‌شوند و یک غذای متوسط در آلانیا 60 لیر قیمت دارد. البته در رستوران های متفاوت، قیمت ها فرق خواهد کرد.

قیمت تور آلانیا نوروز 1402 با توجه به نوسانات ارزی، یک قیمت ثابتی نیست، اما می‌توان فهمید که قیمت حدودی تور چگونه تعیین می‌شود و چه مولفه هایی در قیمت تور نوروزی تاثیر گذار هستند:

 • هزینه رفت و برگشت
 • قیمت لیر
 • مقطع سفر
 • کیفیت هتل ها
 • سود آژانس هواپیمایی

اینها مواردی هستند که سبب اختلاف قیمت تور نوروزی آلانیا می‌شوند.

تور لحظه آخری آلانیا نوروز 1402

تور لحظه آخری، یک واژه آشنا برای سفر دوستان است. اما منظور از تور لحظه آخری آلانیا نوروز 1402 چیست؟

وقتی شرکت های مسافرتی، اقدام به برگزاری یک تور می‌کنند، ممکن است در نزدیکی اعزام، با مشکل عدم تکمیل ظرفیت مواجه شوند. به همین سبب اقدام به ارائه تور با قیمتی پایین تر ( گاها تا 70 درصد زیر قیمت) می‌کنند تا ظرفیت برای سفر تکمیل شود. اگر چه تور با قیمتی پایین تر تهیه می‌شود، ولی آژانس هواپیمایی موظف است که تمامی‌خدمات یک تور کامل را برای مسافران تور لحظه آخری ارائه کند.

شرکت تایسیز پرواز هم یکی از برگزارکنندگان تورهای لحظه آخری است و شما می‌توانید برای سفر به آلانیا از این تور در صورت وجود، استفاده نمایید.

آب و هوای آلانیا در نوروز 1402

آلانیا در نوروز آب و هوای بسیار مطبوعی دارد. تور آلانیا نوروز 1402 قطعا یک سفر به یادماندنی برای مسافران خواهد بود، چرا که آب و هوای دلپذیر در کنار طبیعت دیدنی این شهر یک ترکیب فوق العاده را رقم می‌زنند. در نوروز هوا هنوز به قدر کافی گرم نشده است ولی امکان استفاده از تفریحات آبی برای مسافران وجود دارد.

سواحل متعددی در آلانیا وجود دارند که شما می‌توانید برای آفتاب گرفتن یا آب تنی، یکی از آنها را انتخاب نمایید.

معرفی جاذبه های دیدنی در تور آلانیا نوروز 1402

در تور آلانیا نوروز 1402، توصیه می‌کنیم حتما برای بازدید از جاذبه های این شهر، برنامه ریزی داشته باشید. اگر چه راهنمای فارسی زبان شرکت تایسیز پرواز جاذبه های مهم آلانیا را برای شما معرفی خواهد کرد، اما ما هم از چند جاذبه مهم گردشگری، تاریخی، تفریحی و طبیعی آلانیا نام می‌بریم:

 • قلعه آلانیا؛

یکی از نمادهای تاریخی شهر آلانیا، قلعه تاریخی با قدمت 800 ساله است. این بنا در دوران سلطه سلجوقیان به این شهر شناخته شده است و اکنون به یکی از جاذبه های شهر آلانیا تبدیل شده است.

 • آمفی تئاتر یونانی؛

یکی از جذاب ترین بناهای تاریخی با معماری یونانی، آمفی تئاتر یونانی شهر آلانیا است که در قرن دوم میلادی ساخته شده است.

 • غار داملاتاش؛

یکی دیگر از معروف ترین جاذبه های شهر آلانیا، غار داملاتاش است. این غار در غرب شهر واقع شده است و گفته می‌شود هوای داخل غار برای بیماری آسم مفید و گره گشا است.

 • آبشار ماناوگات؛

آبشار ماناوگات یکی از زیباترین جاذبه های شهر آلانیا است. این آبشار اگرچه ارتفاع پایینی دارد ولی چشم انداز فوق العاده ای را برای بینندگان خود رقم زده است.

 • ساحل کلئوپاترا؛

ساحل کلئوپاترا یکی از ارزنده ترین مکان های شهر آلانیا به شمار می‌رود. آب شفاف و شن های طلایی رنگ، سبب ایجاد چشم اندازی زیبا برای مخاطبان شده است.

از دیگر جاذبه های شهر آلانیا که می‌توان به آنها اشاره نمود، عبارتند از:

 • قلعه سرخ؛
 • اسکله آلانیا؛
 • پارک آبی واتر پلنت؛
 • حمام و ماساژ ترکی آلانیا؛
 • رودخانه دیم چای؛
 • پارک دلفین ها؛
 • موزه باستان شناسی؛
 • تله فریک آلانیا؛

توصیه می‌شود که حتما با راهنمایی تورلیدرها، از این مکان ها دیدن فرمایید تا سفرتان تکمیل گردد.

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm