تور پوکت

تور پوکت
  

پوکت جزیره ای افسانه ای

شهر پوکت واقع در جنوب غربی تایلند که سالانه میزبان میلیونها گردشگر می باشد، پیشنهادی شگفت انگیز برای گذراندن تعطیلات و اوقات فراغتتان است. این جزیره اسرار آمیز که دارای آب و هوای موسمی گرمسیری می باشد و ترکیبی جذاب از غارهای پر رمز و راز، ساحلی شنی، نخل های زیبا و هتل های متنوع و رستوران های مدرن است. در این جزیره علاوه بر تجربه سفر قایقرانی از مناطق متعدد آن، می توانید از انواع موزه‌ها، مقبره‌ها و معبدهای زیبا با معماری جالب دیدن کنید.برای بازدید از جزایر پوکت هزینه هایی در نظر گرفته اند که البته با خریداری تور از آژانس تایسیز پرواز پارسیان می توانید از بازدید رایگان دیگر مناطق متعدد آن نیز بهره مند شوید.

دیدنی های پوکت

پوکت جذابیت های بی شماری دارد، شما در این تجربه تصویری از جنگلهای عظیم نارگیل، وجود تعداد زیادی از میمونها را در جوار دریای چشمگیر به شما آرامشی توصیف ناپذیر خواهد بخشید. از هر نقطه ی پوکت شما می توانید مجسمه بزرگ بودا را با 45 متر ارتفاع مشاهده کنید. از دیگر مناطق پر طرفردار پوکت جزیره فانگ انگا می باشد که به دلیل فیلمبرداری فیلم معروف جیمز باند به این نام معروف شده است. در پوکت جزایر و مناطق متعددی وجود دارد که از جمله آنها می توان به ساحل پاتونگ، ساحل کاتا، Karon، Maiton، Rang Yai و جزایر فی فی اشاره نمود، که بی شک جزیره فی فی بیشتر از سایر به گوشتان خورده است در واقع این جزیره که خود نیز دارای 6 جزیره است که نام آن را از نقش های هک روی دیواره غارهای آن گذاشته اند، بسیار در میان بازدیدکنندگان پوکت محبوب است. یکی از جاذبه های فی فی، غار وایکینگ است

.

حمل و نقل در پوکت

برای حمل و نقل در پوکت وسایل متعددی وجود دارد، علاوه بر ون کوچک قرمز معروف به توک توک، مینی بوس، اتوبوس، موتور سیکلت و ماشین هایی جهت اجاره موجود است و مهمترین آنها که قایق است که شامل بخش عظیمی از تفریحات شما خواهد شد. قایق های موتوری جهت حمل و نقل دریایی با توجه به فصل و مسافت مورد نظر از 1000 بات تا 2000 متغیر است که البته این هزینه شامل برگشت شما نیز می شود.
6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm