تور آنتالیا نوروزی

تور آنتالیا نوروزی

تورآنتالیا نوروزی

بسیاری از افرادی که در تور نوروزی آنتالیا شرکت می کنند، به دنبال بهترین تفریحات و گردشگری ها در آنتالیا می باشند. تور آنتالیا نوروز جذابی های بسیاری دارد، به همین دلیل اگر شما به دنبال سفری هیجان انگیز و لذت بخش هستید می توانید در تور نوروزی آنتالیا شرکت کنید و سفری خوش را برای خودتان رقم بزنید. برای اینکه اطلاعات شما در این مورد بیشتر شود، در ادامه توضیحاتی را ارائه می دهیم تا با تور آنتالیا نوروز آشنایی بیشتری داشته باشید.

پرواز ترک و پرواز ایرانی در تور نوروزی آنتالیا :

برای سفر به آنتالیا در نوروز میتوان با دو پرواز ایرانی و ترک سفر کرده . فرق عمده بین شرکت های ترک و ایرانی فرودگاه های مقصد می باشد به طوری که پرواز های ایرانی در دو فرودگاه شهر دنیزلی و اسپارتا می توانند فرود بیاییند و مسافران از فرودگاه تا شهر آنتالیا و هتل را با وسیله نقلیه توریستی می پیمایند ولی پرواز های ترک بعد از انجام پرواز از فرودگاه های ایران با یک توقف کوتاه در یکی از فرودگاه های شهر ترکیه از جلمه فرودگاه آدنا ، قاضب ان تپ ، ترابزون ، ازمیر و .... به سمت فرودگاه شهر آنتالیا به پرواز در می آیند .
پرواز های ایرانی از نظر قیمت ارزان تر هستند و پرواز های ترک گران تر می باشند و لی از نظر راحتی و کوتاهی مسیر پرواز های ترک بهتر می باشند .

مکان های گردشگری در تور نوروزی آنتالیا :

همانطوری که بیان کردیم بسیاری از افرادی که در تور نوروزی آنتالیا شرکت می کنند، می خواهند بهترین مکان های گردشگری آن را از نزدیک مشاهده کنند، برخی از مکان های گردشگری در آنتالیا وجود دارد که نسبت به دیگر مکان های گردشگری بازدید  کنندگان بیشتری را دارد که آنها عبارتند از :

1. منطقه بلک :

یکی از مناطق بسیار زیبا در تور نوروزی آنتالیا که از آن به عنوان یک از مراکز لوکس و مدرن یاد می کنند منطقه بلک می باشد. این منطقه یکی از بهترین مکان هایی می باشد که برای استفاده کردن از دریا و حمام آفتاب بی نظیر می باشد. بلک یک شهر می باشد که در 40 کیلومتری آنتالیا قرار گرفته است و شما می توانید با همراهان تور آنتالیا نوروز 99 به این منطقه بروید. از آنجایی که در این شهر کلوب ملی گلف قرار گرفته است، می توانید در آنجا بازی های گلف پیشرفته را مشاهده کنید و همچنین بازی نمایید. در واقع به این منطقه بهشت گلف بازان هم می گویند، همچنین ورزش های آبی زیادی در این منطقه انجام می شود. غذاهایی که در این منطقه سور می گردد بی نظیر است، شما می توانید از شب های این منطقه نهایت لذت را ببرید.

تور نوروزی آنتالیا

2. لارا :

منطقه لارا یکی از مکان های بسیار دوست داشتنی می باشد که شما در تور نوروزی آنتالیا می توانید از آن بازدید نمایید. آب هایی که در این منطقه وجود دارد بسیار شفاف است و با سرعت باور نکردنی این منطقه پیشرفت و گسترش پیدا کرده است. صنعت گردشگری در این منطقه روز به روز در حال پیشرفت کردن است و به همین دلیل امروزه به عنوان یکی از بهترین مکان های گردشگری و توریستی از آن یاد می کنند. فاصله این منطقه تا آنتالیا تنها 6 کیلومتر می باشد. شما می توانید در تور آنتالیا نوروزی در این سواحل شنی و سنگریزه هایی که دارد لذت ببرید و آرامش بی نظیری به دست آورید.

3. کمر :

منطق کمر یکی دیگر از جاذبه های گردشگری می باشد که در تور نوروزی آنتالیا می توانید از آن بازدید نمایید. این منطقه در خلیج آنتالیا قرار گرفته است، و سواحل بسیار زیبایی در آن تشکیل شده است. از آنجایی که آب و هوای این منطقه بی نظیر و عالی است گردشگران بسیاری در تور آنتالیا نوروزی از آن بازدید می کنند و زیبایی های آن را از نزدیک مشاهده می کنند. تمامی هتل هایی که در این منطقه وجود دارد تفریحات آبی و هیجان انگیزی را دارا می باشد که شما می توانید از هر یک از آنها که بیشتر مایل  هستید استفاده کنید. در حقیقت باید بدانید که منطقه توریستی و گردشگری کمر از جمله بهترین مناطق آنتالیا به شمار می رود که بدون شک باید از آن بازدید کنید. غذاهای بی نظیری که در این منطقه سرو می شود از جمله دیگر ویژگی های عالی و مناسب آن به شمار می رود.

تور نوروزی آنتالیا

4. سیده :

منطقه سیده از جمله جذاب ترین مناطق در آنتالیا می باشد که در تور نوروزی آنتالیا می توانید از آن بازدید نمایید. در واقع باید بدانید این منطقه از جمله شناخته شده ترین مناطق در آنتالیاست که سالانه افراد زیادی برای تفریح به این منطقه می روند. شهر سیده با اینکه مساحت کمی دارد ولی از آنجایی که در سواحل دریای مدیترانه قرار گرفته زیبایی های بسیاری را در دل خود جای داده است که شما می توانید در تور نوروزی آنتالیا  تمامی جاذبه های آن را از نزدیک مشاهده کنید. تمامی کافی شاپ ها و رستوران هایی که در این منطقه قرار دارند لوکس و زیبا می باشند و تمامی آنها به صورت 24 ساعته باز می باشند. ویرانه های باستانی از دیگر جاذبه های گردشگری این منطقه به شمار می رود که در تور نوروزی آنتالیا می توانید از تمامی آنها بازدید نمایید.

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm