تور مالزی نوروز 1402

تور های نوروزی مالزی نوروز

تور مالزی نوروز

تور نوروزی مالزی 

تور نوروزی مالزییکی از بهترین تفریحات لذت بخشی می باشد که شما می توانید با شرکت در تور مالزی نوروز 1402 از بیشتر جاذبه های گردشگری مالزی لذت ببرید. این کشور مناطق طبیعی بسیاری در دل خود دارد که دست نخورده و بکر می باشد. همچنین باید بدانید که میراث تاریخی بسیاری در این کشور وجود دارد و به همین دلیل به مالزی کشور تضادها می گویند. این کشور بسیار زیبا است و شما می توانید همراه با تور نوروزی مالزی از تماشای جاذبه های دیدنی این کشور لذت ببرید. یکی از مزیت هایی که تور مالزی نوروز 1402 دارد، این است که آب و هوای این کشور در این فصل بسیار عالی و بی نظیر می باشد، به همین دلیل بدون شک شما از تفریح در این کشور بسیار لذت خواهید برد. برای اینکه با جاذبه های دیدنی و گردشگری این کشور در تور نوروزی مالزی آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه برخی از آنها را معرفی می کنیم.

معرفی جاذبه های گردشگری و دیدنی در تور نوروزی مالزی :

همانطوری که بیان کردیم شما اگر در تور نوروزی مالزی شرکت کنید جاذبه های دیدنی و زیبایی را از نزدیک مشاهده خواهید کرد که بسیار زیبا و طبیعی هستند، برخی از مهمترین مناطق دیدنی در کشور مالزی عبرت می باشد از :

تور نوروزی مالزی

1. جزیره پانگکور :

این ساحل پودری می باشد و از جمله بهترین تفریحگاه های و استراحتگاه های کشور مالزی به شمار می رود، از آنجایی که چشم انداز آن رو به اقیانوس است زیبایی بی نظیری دارد. نخلستان هایی که در اطراف آن قرار گرفته اند زیبایی آن را چندین برابر کرده اند. ویلاهایی که در این جزیره وجود دارد بسیار زیبا می باش که شما اگر مایل باشید می توانید همراه با تور نوروزی مالزی در این ویلاها اقامت داشته باشید.

2. کوالالامپور :

این شهر پایتخت کشور مالزی است و جدا از اینکه به عنوان یکی از مهمترین مرکز های سیاسی مالزی به شمار می رود، مراکز تفریحی و تاریخی بسیاری در این شهر وجود دارد که شما همراه با تور نوروزی مالزی می توانید تمامی این مراکز را از نزدیک مشاهده کنید. یکی از مهمترین ویژگی های این شهر این است که در قلب کشور مالزی قرار گرفته و به همین دلیل زیبایی بسیاری در آن جای گرفته است. بدون شک شما در تور مالزی نوروز 1402 به این شهر می روید و ب تمامی آثار باستانی و تاریخی و که در آن قرار گرفته است می روید.

3. معبد باتوکیوز :

این معبد یکی از معبدهای پیچیده دنیا به شمار می رود که مجسمه ها بسیار بلند و زیبایی درون آن قرار گرفته است. در واقع باید بانید یکی از مهمترین مکان های توریستی که در این کشور وجود دارد این معبد می باشد که انرژی مثبت و الهام بخشی را به بازدید کنندگان می بخشد. بسیاری از افرادی که از این معبد بازدید می کند از هاله های مقدس و اسرارآمیز آن شگفت زده می شوند و به همین دلیل شما هم در تور مالزی نوروز 1402 می توانید از این مکان بازدید کنید.

تور نوروزی مالزی

4. جزایر پرهنتیان :

جزایری که در این منطقه قرار گرفته است آب های زلالی دارد که مانند اشک می باشند و شن ها آنها سفید است، به همین دلیل این جزایر هم از جمله دیدنی ترین جاذبه های گردشگری در تور نوروزی مالزی به شمار می رود. آب و هوای این جزایر بسیار عالی و معتدل است و به همین دلیل بسیاری از غواصان به این جزیره تا ماهی هایی این جزیره را از نزدیک مشاهده کنند. ورزش ها و تفریحات بسیاری در این جزیره وجود دارد که شما می توانید از تمامی آنها در طول سفر خود لذت ببرید

5. برج های دوقلو پتروناس :

بسیاری از افراد دنیا کشور مالزی را با این برج ها می شناسند، چرا که بر روی بیشتر کارت پستال هایی که در مورد کشور مالزی است این برج ها را مشاهده می کنند. بدون شک بازدید از این برج که نام سازنده آن سزار بوده سات را در تور نوروزی مالزی تجربه خواهید کرد. استخرها و آبگیرهای بسیاری در اطراف این برج ها وجود دارد که شما می توانید در آنها به تفریح بپردازید، این دو برج از یکدیگر جدا هستند ولی به دلیل سازه خاصی که دارند به یکدیگر متصل شده اند، بر این اساس از جمله مناطق دیدنی کشور مالزی به شمار می رود.

6. غارهای باتو و یا میمون ها :

یکی دیگر از مراکز دیدنی و گردشگری که در تور نوروزی مالزی می توانید از آن بازدید نمایید غارهای باتو و یا میمون ها می باشدو قدمت این غارها بسیار زیاد است و به همین دلیل از جمله بهترین آثار باستانی این کشور به شمار می رود. مجسمه هایی که در این غار وجود دارد بسیار بلند می باشد و قدمت آنها به 400 میلیون سال می رسد، این غار یکی از مکان های مذهبی در کشور مالزی هم به شمار می رود که افراد زیادی برای عبادت به این فار می آیند. شما در مراسم های مذهبی که در این غار برگزار می شود در تور مالزی نوروز 1402 می توانید شرکت کنید و از نزدیک آداب و رسوم و طرز لباس پوشیدن های آنها را تماشا کنید.