تور های تعطیلات خرداد

27 دی ، 1401
مهدی محمدی
comments 0 کامنت

تور تعطیلات خرداد

یکی از دلایل و بهترین فرصت های مسافرت رفتن زمانی است که تعطیلات باشد و احتیاجی به مرخصی گرفتن نباشد . در کشور ما در اواسط ماه خرداد در روز های 14 و 15 خرداد تعطیل رسمی می باشد . در سال 1402 روز 16 خرداد مصادف شده با روز عید سعید فطر و تعطیل می باشد . در تقویم سال 1398 ایران 14 خرداد روز سه شنبه می باشد و تعطیلات خرداد 1402 از روز سه شنبه آغاز میشود تا جمعه ادامه دارد . این تعطیلات بهترین فرصت برای مسافرت رفتن و خرید تور می باشد . 

برای رزرو تورمسافرتی میتوانید با کارشناسان تایسیز پرواز تماس حاصل فرمایید .

تورهای تعطیلات خرداد 1402

تایسیز پرواز برای تعطیلات خرداد 98 به صورت مستقیم مجری تورهای داخلی و خارجی می باشد . مسافران میتوانند برای رزرو تورهای تعطیلات خرداد با خیالی آسود برنامه ریزی سفر خود را کنند.

تور زمینی باکو ویژه تعطیلات خرداد1402

تور زمینی باکو ویژه تعطیلات خرداد 1402 به صورت گروهی انجام میشود . اتوبوس ها به صورت دربست می باشند و هتل AlpInn به صورت اختصاصی گارانتی کرده.

تور زمینی باکو همراه با راهنمای فارسی زبان از اول تا انتهای سفر می باشد و در شهر باکو دارای راهنمای محلی می باشد . تور زمینی باکو دارای یک گشت شهری همراه با نهار می باشد . لازم به ذکر است ویزا توریستی باکو به صورت الکترنیک می باشد و 4 روز مدت اخذ ویزا میباشد .

قیمت تور باکو ویژه تعطیلات خرداد 98 برای هرنفر در اتاق دو نفر 2،650،000 در اتاق یک تخته 3،300،000 کودک با تخت :1،990،000

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان تایسیز تماس حاصل فرمایید . 02145813

روزهای تعطیلی خرداد

خردماه سال 1402 دارای تعطیلی های خاصی می باشد ، این ماه مصادف است با ماه رمضان . پنج خرداد مصادف با 1402 رمضان می باشد که شهادت امام علی می باشد و جزو تعطیلی می باشد .

اما تعطیلی شاخص و ممتد از 14 خرداد که روز سه شنبه است تا جمعه تعطیل می باشد .به عبارتی از 14 خرداد الی 17 تعطیل می باشد این چهار روز تعطیلی زمان مناسبی برای تور رفتن می باشد .

تور استانبول تعطیلات خرداد

تور استانبول یکی از تورهای پرطرفدار ایرانیان می باشد، در این روزهای تعطیل یکی از بهترین فرصت ها برای سفر به استانبول می باشد . عید فطر که یکی از عید های مهم و خاص مردم ترکیه می باشد و در این روز جشن برگزار می شود و استانبول به عنوان پرجنب و جوش ترین شهر ترکیه می باشد بهترین فستیوال و جشن ها برگزار می شود .

در تعطیلات خرداد به خاطر اینکه مسافران زیادی درخواست به سفر دارند تورها با افزایش نرخ روبه رو می باشند و پیشنهاد می شود که برای رزرو تور در این تعطیلات از قبل نسبت به رزرو تور استانبول اقدام نمایید.

شما میتوانید در این تعطیلات از تورهای 3 شب ، 4 شب ، 5 شب ، 6 شب و 7 شب رزرو نمایید .

برای رزرو تور ویژه تعطیلات خرداد 98 میتوانید با کارشناسان تایسیز پرواز تماس حاصل فرمایید . 02145813

تور آنتالیا ویژه تعطیلات خرداد

تور آنتالیا یکی از تورهای پرطرفدار در تعطیلات خرداد می باشد .

تورهای انتالیا که به مدت 6 شب می باشد، مسافرانی که بخواهند از تور تعطیلات خرداد استفاده نمایند دیگر احتیاجی به گرفتن مرخصی به مدت 6 شب نمی باشند و میتوانند با گرفتن 3 روز مرخصی از این تورها استفاده نمایند . در فصل خرداد که هوا شروع به گرم شدن میکند یکی از بهترین زمان هایی می باشد که مسافران میتوانند از سواحل و تفریحات دریایی استفاده نمایند .

تور آنتالیا ویژه تعطیلات خرداد را میتوانید با پرواز های ایرانی و ترک رزرو نمایید .

برای رزرو تور تعطیلات خرداد می توانید با کارشناسان تایسیز پرواز تماس حاصل فرمایید . 02145813

تور وان ویژه تعطیلات خرداد

تور وان ویژه تعطیلات خرداد یکی از پر طرفدارترین تورهای تعطیلات خرداد میباشد . این تورها که به صورت زمینی برگزار می شود از نظر هزینه مرقوم به صرفه می باشد و جزو تورهای اقتصادی است . در این تورهای میتوانید با خیال راحت روز دوشنبه حرکت کرده و سه شنبه به شهر وان رسید و پس از سه شب اقامت جمعه به سمت تهران حرکت کرده و در روز شنبه اول وقت تهران باشید .

تور باکو ویژه تعطیلات خرداد

تور باکو در تعطیلات خرداد یکی از تورهای پر طرفدار می باشد. تور باکو در تعطیلات خرداد می توان هم به صورت زمینی و هم هوایی انجام میشود. شهر باکو که از نظر جاذبه گردشگری و تفریحات یکی از مسیر های جذاب برای ایرانیان می باشد یکی از مسیرهای مناسب برای تعطیلات خرداد می باشد . 

برای رزرو تور هوایی باکو میتوانید از شرکت های هواپیمایی آذربایجان ایر ، ایران ایر ، ماهان ایر رزرو نمایید و برای تورهای زمینی از زمینی با اتوبوس های وی ای پی 32 نفر و 25 نفره استفاده کرد .

برای رزرو تورهای باکو از با کارشناسان تایسیز پرواز تماس حاصل فرمایید . 02145813

تور کیش ویژه تعطیلات خرداد

جزیره کیش که به عنوان توریستی ترین جزیره ایران شناخته میشود در تعطیلات خرداد بهترین فرصت برای سفر به کیش می باشد ، در این فصل می توانید هم از هوای کیش بهره ببرید و هم از حمام آفتاب گرفتن و برنز کردن .

برای رزرو تور کیش در تعطیلات خرداد میتوانید با کارشناسان تور تایسیز تماس حاصل فرمایید. 02145813

تور طبیعت گردی ویژه تعطیلات خرداد

تورهای ایران گردی و طبیعت گردی در تعطیلات خرداد یکی از بهترین سفرهایی می باشد که میتوان رفت . این تعطیلات بهترین فرصت برای ایران گردی و دیدن طبیعت بکر ایران می باشد .

تورهای طبیعت ویژه تعطیلات خرداد میتوان از شهر های ماسال ، گلستان ، خوی ، سرعین از طریق آژانس تایسیز برگزار میشود .اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

تورهای موجود برای تور های تعطیلات خرداد

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm