فروش بلیت بازی یک چهارم نهایی یورو 2020

26 اردیبهشت ، 1401
تایسیز
comments 0 کامنت

بلیت بازی یک چهارم نهایی یورو 2020

بازهم در شهر باکو یک رویداد بزرگ ورزشی دیگر در حال اتفاق افتادن است ، قرار است در چهارمین روز ماه جولایی دوهزارو بیست استادیوم المپیک باکو میزبان یکی از 4 بازی یک چهارم نهایی یورو 2020 باشد . استادیوم المپیک شهر باکو که در فینال بازی لیگ اروپا میزبان دو تیم انگلیسی چلسی و آرسنال بود باید انتظار بکشد تا میزبان کدام یک از دو تیم اروپایی در مرحله یک چهارم نهایی خواهد بود . 

با توجه به سیت بندی بازی های قبلی به احتمال فراوان این فروش بلیت این بازی ها به 4 دسته همانند فروش بلیت بازی فینال لیگ اروپا تقسیم خواهد شد .

1. جایگاه اول یا Category 1  عمدتا در صندلی های مرکز استادیوم المپیک میباشد که مسلط به تمام زمین و جایگاهی عالی برای تماشای بازی می باشد .

2. جایگاه دوم یا Category 2 صندلی این جایگاه در 4 گوشه استادیوم المپیک شهر باکو باشد .

3. جایگاه سوم یا Category 3  صندلی های این جایگاه در پشت دروازه های استادیوم المپیک شهر باکو می باشد .

4 . جایگاه چهارم یا 4 Category  صندلی های این جایگاه ارزان ترین و اقتصادی ترین هزینه را نسبت به سایر جایگاه ها دارد و در طبقه دوم استادیوم شهر المپیک باکو قرار دارد .

تایسیز پرواز که تجربه اجرای تور فینال لیگ اروپا در سال 2019 را داشته با تمام قدرت برای اجرای تور و فروش بلیت بازی یک چهارم نهایی تلاش میکند .

فروش بلیت بازی یک چهارم نهایی باکو

فروش بلیت این بازی هنوز شروع نشده است و منتظر هستیم تا پیش فروش این بازی ها شروع شودو تیم تایسیز پرواز با مذاکراتی که با مسئولان فروش بلیت در یوفا و آذربایجان داشته است امیدوار است مانند قبل بتواند سهمیه بلیت بازی یک چهارم نهایی را داشته باشد تا بتواند خدمات عالی به مشتریان خود ارائه نماید .

چرا برگزاری بازی در باکو برای ایرانیان بهتر است ؟

شهر باکو باتوجه به قدمت و نزدیک بودن فرهنگی به ایرانیان یکی از مقصد های گردشگری ایرانیان می باشد و باتوجه به فاصله بین دو کشور و روابط حسنه بین دو کشور این یک فرصت استثنایی می باشد تا بتوان این باری را از زدیک دید . 

مسافرانی که بریا تماشای این بازی قصد سفر داردند می توانند به دو روش زمینی و هوایی به شهر باکو سفر کنند و این سفر را میتوانند با تایسیز پرواز تجربه نمایند .

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

تورهای موجود برای فروش بلیت بازی یک چهارم نهایی یورو 2020

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm