ویزای تایلند

ایرانی ها برای سفر به تایلند و خرید تور تایلند احتیاج به دریافت روادید یا ویزا تایلند دارند . برای ویزا تایلند 3 الی 4 روز کاری زمان احتیاج است .

سفارت پادشاهی تایلند برای صدور ویزا مدارکی را مورد بررسی قرار میدهد و با همراه داشتن این مدارک شما میتوانید به راحتی ویزا را اخذ نمایید .

درصورتی رفت و آمد به سفارت و تهیه مدارک برای شما سخت بود میتوانید با مراجعه به آژانس تایسیز پرواز شما را در اخذ ویزا یاری نماید .

انواع ویزاهای کشور تایلند

1. ویزا توریستی نرمال

با اخذ ویزا توریستی نرمال تایلند شما 90 روز فرصت دارید تا به کشور تایلند ورود کنید و با ویزا نرمال میتوانید 30 روز در این کشور بمانید .

توجه داشته باشید ظرف مدت 30 روز از کشور تایلند خارج شوید ، برای پلیس تایلند هیچ فرقی ندارد که شما چه 1 روز اضافه تر چه 1 ماه اضافه تر غیر قانونی در این کشور مانده باشید . در هر صورت در صورت اقامت بیش از اندازه مدت اقامت ویزا دچار مشکل خواهید شد .

2. ویزا تجاری نرمال

با اخذ ویزای نرمال تجاری کشور تایلند شما 90 روز فرصت دارید تا به کشور تایلند وارد شوید و میتوانید مدت 60 روز در این کشور اقامت داشته باشید .

3. ویزا مولتی تایلند

با اخذ این نوع ویزا شما 90 روز فرصت ورد به کشور تایلند را دارید و میتوانید مدت 6 ماه در این کشور اقامت داشته باشید .

در ویزا های نرمال شما اگر از کشور تایلند خارج شوید در صورت درخواست ورود مجدد باید دوباره اقادم به اخذ ویزا نمایید .

مدارک ویزا تایلند

برای اخذ ویزا توریستی تایلند باید مدارک زیر را ارائه نمایید .

پرکردن کامل فرم اپلیکیشن ،پرینت بانکی یک ماه گذشته با حداقل 500،000،000 ريال مانده حساب ، بلیت هواپیما به مقصد یکی از شهر های تایلند  ، برگه رزرو هتل معتبر در یکی از شهر های تایلند ، کپی و اصل گذرنامه با 6 ماه اعتبار ، 1 قطعه عکس رنگی ضمینه سفید 3*4 (عکس باید برای 3 ماه اخیر باشد)، کپی کارت ملی و شناسنامه ، آدرس محل سکونت و شماره تماس ، پرداخت 40 یورو بابت هرنفر 

روزها وساعت کاری کنسولگری

سفارت پادشاهی تایلند روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:00 صبح الی 16:00 آماده ارائه خدمات به گردشگران می باشد .

صبح ها از ساعت 08:00 الی 11:00 آماده دریافت مدارک و گذرنامه ها میباشد و از ساعت 13:00 الی 16:00 آماده تحویل دادن گذرنامه های ویزا شده می باشد

آدرس سفارت تایلند در تهران

خیابان کامرانیه شمالی، کوچه ناهید، پلاک 7

شماره تماس سفارت تایلند : 

شماره فکس سفارت تایلند : 

ایمیل سفارت تایلند : INFO@THAIENBASSY-TEHRAN.ORG

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm