ویزای دبی

امارات متحده عربی با پیشرفت چشمگیری که در سالیان اخیر داشته است و به دلیلی نزدیکی به کشور ایران مورد توجه توریست های ایرانی بسیاری واقع شده است. دبی بزرگترین شهر امارات متحده عربی است که کاملا شناخته شده است و ادغام زیبایی و تکنولوژی رو در این شهر بسیار مشهود می باشد. تمام این عوامل موجب شده است که شهر دبی به یک قطب توریستی برای تمامی گردشگران تور دبی تبدیل شده است. البته ناگفته نماند که بسیاری از تجار ایرانی و خارجی در این سرزمین سرمایه گذاری کرده اند و هر ماه برای کارهای بانکی و تجاری به این مقصد سفر می کنند و دریافت ویزای دبی یا ویزای امارات متحده عربی یکی از مراحل ضروری و مهم در سفر به این کشور توریستی  می باشد.

ویزا دبی تایسیز پرواز

شرایط اخذ ویزای دبی

در این قسمت می خواهیم تمام شرایط مورد نیاز برای دریافت ویزای دبی یا ویزای امارات متحده عربی را بازگو کنیم که در هنگام اقدام  برای دریافت ویزا آگاهی کامل داشته باشید.
اولین شرط اخذ ویزای دبی: دریافت ویزای دبی این است که دختران زیر 18 سال تحت هیچ شرایطی نمی توانند به صورت انفرادی صاحب ویزای دبی شوند.
دومین شرط اخذ ویزای دبی: مردان زیر 18 سال برای به دست آوردن ویزای دبی باید شناسنامه پدر و مادر خود را نیز ارائه دهند.
سومین شرط اخذ ویزای دبی: ویزای 14 روزه دبی فرقی با ویزا یک ماهه ندارد فقط از نظر اسمی 14 روزه است و با داشتن ویزا 14 روزه می توانید تا یک ماه در دبی اقامت داشته باشید. بدون اینکه جریمه شوید.
چهارمین شرط اخذ ویزای دبی: دولت امارات اعلام کرده است که تمام ایرانیانی که قصد سفر به دبی را دارند ( به هر دلیلی ) باید حداکثر 96 ساعت قبل از اعزام ، در یکی از آزمایشگاه های مورد تایید امارات در ایران، تست کرونا داده و جواب منفی را در تمام طول اقامت با خود همراه داشته باشند.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا دبی

برای دریافت ویزای دبی نیاز به مراجعه به دارالترجمه و ترجمه کردن مدارک خود به زبان انگلیسی ندارید. همچنین نیاز است که اصل مدارک و اسکن آنها را به همراه داشته باشید چرا که کپی مدارک جهت اخذ ویزا دبی قابل قبول نیست. مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای دبی به شرح زیر است : 
تکمیل فرم درخواست ویزای امارات (دبی جزو کشور امارات به حساب می آید)این کار توسط آژانس مهاجرتی صورت می گیرد و نیازی به مراجعه به سفارت خانه امارات ندارید.
اسکن پاسپورت متضاضی با حداقل هفت ماه اعتبار
ارائه چک یا ضمانت نامه بازگشت
اسکن عکس 3 در 4 با پس زمینه سفید ( باید بین چهره ظاهری فعلی شما و عکس شباهت وجود داشته باشد.)
اسکن شناسنامه و کارت ملی
بیشترین نوع درخواست ویزای دبی
بیشتر ویزاهای دبی به صورت گروهی و تحت عنوان تور گردشگری صادر می شود و شما نیز تحت این عنوان به راحتی می توانید ویزا بگیرید. جالب است بدانید که دبی ویزاهایش را به صورت الکترونیکی صادر می کند. برای دریافت ویزا دبی به صورت انفرادی نمی توانید اقدام کنید بلکه باید به کارگزار ها یا آژانس های مسافرتی مراجعه کنید. این شرکت های خدمات گردشگری تحت عنوان کفیل شما، تمام کارهای لازم جهت دریافت ویزای دبی را فراهم می کنند. ما در آژانس مسافرتی تایسیز پرواز با داشتن تیم قوی در امر صدور و اخذ ویزای دبی میتوانیم شما را در این مسیر همراهی کنیم.

ویزا دبی

انواع ویزای دبی

ویزای دبی از نظر مدت اقامت به دو دسته کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم بندی می شود. 
ویزای کوتاه مدت دبی برای افرادی است که قصد مسافرت دارند یا کار آنها در مدت زمان کمی انجام می شود مناسب است. ویزای کوتاه مدت دبی به مدت بسته به انتخاب شما از 2 روز تا 90 روز اعتبار دارد و در دو دسته بندی سینگل ( یک بار حق ورود و خروج ) و مولتی ( هرچند بار که بخواهند حق ورود و خروج دارند ) برای متقاضی صادر می شود.
ویزای بلند مدت دبی برای افرادی است که قصد تجارت ، ایجاد شغل یا تحصیل و اقامت در دبی را دارند. ویزای بلند مدت تا 5 سال اعتبار دارند و در صورت تمام شدن مدت اعتبار ، قابل تمدید است.
ویزای توریستی دبی: پر استفاده ترین ویزا دبی در ایران است که بعد از دریافت آن باید اقدام کنید برای رزرو یکی از هتل های دبی، این ویزا نیز از نظر مدت اقامت و سینگل و مولتی بودن انواعی دارد که در ادامه به بیان و مقایسه آنها می پردازیم.
ویزا توریستی 30 روزه سینگل دبی: این ویزا 59 روز اعتبار دارد و از زمان ورود شما به خاک امارات مهلت 30 روزه شما شروع می شود. بعد از اتمام اعتبار می توانید ویزا را در داخل دبی تمدید کنید. چون این ویزا سینگل هست فقط می توانید یک بار وارد دبی شوید و یک بار هم خارج شوید. پس از خروج شما از دبی ویزای شما باطل می شود.
ویزا 30 روزه مولتی دبی : تمام شرایط ویزا 30 روزه سینگل دبی را شامل می شود یه جز این موضوع که با ورود و خروج متمادی به داخل و خارج دبی، ویزا شما باطل نمی شود.
ویزای 90 روزه سینگل دبی : ویزا 90 روزه دبی به مدت سه ماه اعتبار دارد و بعد از این مدت موظف به خروج از کشور هستید.چون نوع سینگل این ویزا را انتخاب کردید با خروج از دبی، ویزا شما باطل می شود.
ویزای 90 روزی مولتی دبی : فرد با داشتن ویزا 90 روزه مولتی دبی می تواند به مدت 90 روز در دبی اقامت داشته باشد و این ویزا با خروج از دبی باطل نمی شود.
ویزای کار دبی : این ویزا مختص افرادی است که تجربه شغلی مفید در کشور های دیگر دارند و قصد ادامه کار و زندگی در دبی دارند. دبی به راحتی به این دسته افراد ویزا می دهد ولی مگر میشود به دبی سفر کرد و از گشت و گذار درآن گذشت. پیشنهاد میکنیم حتی اگر برای کار به  این سفر میروید حتما از جاذبه های گرشگری دبی  دیدن کنید و از سفرتان لذت ببرید.

مدت زمان دریافت ویزای دبی

مدت زمان صدور ویزای دبی بین 1 تا 7 روز کاری است. البته این موضوع نسبت به وضعیت سیاسی و هدف شما از سفر به امارات تغییر می کند. اما بسیاری از آژانس های توریستی هستند که تحت عنوان ویزای فوری دبی، اقدام به دریافت مبلغ بیشتری از متقاضی می کنند.

قیمت ویزای دبی

ویزاهای دبی در انواع مختلفی نسبت به تعداد تردد و هدف شما از ورود و خروج به دبی دسته بندی می شود که بسته به شرایط انتخابی شما قیمت تغییر می کند. در همین قسمت قیمت چند نوع خاص از ویزا دبی را بیان می کنیم.
ویزا دبی 14 روزه (همان یک ماهه در نظر بگیرید) 295 درهم
ویزا دبی یک ماهه سینگل ( فقط یک بار حق ورود و خروج به این سرزمین را دارید) 310 درهم
ویزا دبی یک ماهه مولتی ( قابلیت چند بار ورود و خروج به به این سرزمین را دارید) 770 درهم

جهت اخذ آسان ویزای دبی با تیم حرفه ای ما در تایسیز پرواز تماس بگیرید، ما در تمام مراحل کنار شما هستیم و با مشاوره درست شما را راهنمایی میکنیم.

02145813

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm