اخذ ویزا

اخذ ویزا

ویزا یا همان روادید اجازه ورود هر نفر به خاک سایر کشور های می باشد. برای دریافت ویزا باید به سفارت همان کشور در کشور خودمان مراجعه نماید . 

هر کشور برای خودش با توجه به نوع درخواست مدت زمان مشخصی جهت اقامت به  اخذ ویزا اعتبار می دهد .

اخذ ویزا

انواع ویزا

برای اخذ ویزا انواع روش ها و نوع های مختلف وجود دارد ، میتوان با انواع ویزا به ویزا توریستی ، ویزا درمانی پزشکی ، ویزا تحصیلی ، ویزا کاری ، ویزا  فامیل اشاره کرد و نوع های ویزا گرفتن می توان به ویزا الکترنیک ، ویزا لیبل ، ویزا فرودگاهی اشاره کرد .

ویزا توریستی 

ویزای توریستی مخصوص افرادی هست که از سفر خود قصد بازدید از مراکز تفریحی و تاریخی را دارند و در مجموع برای تفریح و سفر یم کنند و معولا با تور سفر میکنند .

یکی از الزامی ترین مدارک جهت اخذ ویزا توریستی رزرو هتل و بلیت و بیمه مسافرتی می باشد . همچینین آژانس مسافرتی شما باید خلاصه ای از برنامه سفر خود به سفارت ارائه دهند .

مدت اعتبار ویزا توریستی بستگی به مدت اقامت شما دارد. امکان دارد سفارت از شما مدارکی بخواهد که نشان دهنده این باشد که شما قادر به پرداخت هزینه های سفر خود می باشید و قصد سفر شما این است که به عنوان گردشگر میروید و نمیخواهید در کشور مقصد بمانید و یا به کار به پردازید .

ویزا درمانی

این نوع ویزا جهت درمان پزشکی می باشد . در صورتی که پزشک شما قادر به معالجه در کشور نباشد با توجه به مدارک و مکاتبات با بیمارستان در کشور مقصد به شما یان ویزا داده خواهد شد . این ویزا جهت درمان و بهبود حال شما صادر میشود و مدت زمان اعتبار این نوع ویزا بستگی به طول درمان دارد .

ویزا کار

این ویزا باتوجه به سابقه کاری شما ، مهارت و تجربه کاریتون صادر می گردد . برای دریافت این نوع ویزا شما با کوک موسسه های کاریابی و یا خودتان با رائه مدارک شغلی و یا پرکردن فرم های استخدام شرکت های در خواست همکاری میدهید که در صورت توافق با توجه به دعوتنامه که برای شما ارسال میگردد سفارت به شما ویزا خواهد داد . مدت اعتبار ویزا کار بستگی به مدت قرارداد همکاری شما با شرکت را دارد . 

ویزا تحصیلی

ویزا تحصیلی برای کسانی صادر می شود که قصد ادامه تحصیل در کشور خارج را دارند . این ویزا بستگگی به سن افراد و مدرک تحصیلی دارد . برای اخذ ویزا تحصیلی باید تسلط کامل زبان انگلیسی داشته باشید . ویزا تحصیلی با توجه به مدرک تحصیلی قبلی خود می توانید در دانشگاه پذیرش بگیرید . با توجه به برگه پذیرشی که از طرف دانشگاه یا کالج برای شما صادر شده می توانید به سفارت مراجعه کرده و نسبت به دریافت ویزا تحصیلی اقدام نمایید .

ویزا فامیلی

این نوع ویزا ویژه مسافرانی است که می خواهند برای دیدن فامیل های خود به آن کشور سفر کنند . باتوجه به قوانین کشوری میخواهند بروند دعوتنامه صادر می شود . در این نوع دعوتنامه شخصی که دعوتنامه صادر میکند متعهد میشود که مسافر در آن کشور نخواهد ماند و جهت دید و بازدید به آن کشور سفر خواهد کرد .

ویزای کانادا

برای اخذ ویزا توریستی میتوانید با مراجعه به شرکت تایسیز پرواز نسبت به اخذ ویزا کشور مقصد قرارداد را ثبت نمایید .

شرکت هایی که برای شما اقدام به اخذ ویزا میکنند ، برای اینکه از بازگشت شما خیال آسوده باشند از شما ضمانت بازگشت طلب می کنند . این ضمانت نامه در وجه آژانس خواهد بود که در صورتی که طبق اعتبار ویزا باز نگردید این ضمانت نامه برداشت خواهد شد .

برای مسافرت رفتن باید ویزا یا روادید داشته باشید . صدور ویزا و یا عدم صدور ویزا هیچگونه ارتباطی به آژانس ندارد .

ویزا شینگن

ویزا شینگن یکی از معتبرترین و معروف ترین ویزاهایی است که یک گردشگری میتواند آن را اخذ کند . برای سفر رفتن به اروپا باید ویزا شینگن را اخذ نمایید . 

با گرفتن ویزا از هریک از کشور های عضو شینگن میتوانید به 26 کشور عضور اتحادیه شینگن بدون محدویت سفر کنید .

ویزا کانادا

ویزا توریستی کانادا به صورتی مالتی برای ایرانیان صادر می شود . مدت اعتبار این نوع ویزا 5 ساله می باشد به شرطی که گذرنامه شما 5 سال اعتبار داشته باشد  در غیر این صورت مدت اعتبار ویزا به اعتبار گذرنامه شما بستگی دارد .

ویزا دبی

تور دبی یکی از شهرهای توریستی و پر طرفداری ایرانی های میباشد . برای رفتن به کشور امارات و شهر دبی باید ابتدا ویزا این کشور را دریافت نمایید .اخذ ویزا دبی معمولا بین 3 الی 7 روزکار زمان میببرد . ویزا دبی به صورت الکترنیک می باشد و اسکن رنگی گذرنامه  ، اسکن رنگی کارت ملی و شناسنامه الزامی میباشد .

ویزا دبی از طریف کارگزاری های فعال دبی که طرف قرارداد با امیگریشن دبی میباشند انجام میشود . نرخ ویزا دبی 290 دهم است .

ویزا تایلند

کشور تایلند که به عنوان یکی از توریستی ترین کشورها دنیا شناخته می شود در میان ایرانی ها هم از محبوبیت خاصی برخوردار است .

برای اخذ ویزای تایلند باید به شرکت های مسافرتی مراجعه نمایید ویا به سفارت تایلند واقع در خیابان بهارستان ، روبه رو خیابان طرفه ، کوچه استقلال مراجعه نمایید .

برای اخذ ویزا تایلند باید برگه رزرو هتل ، بلیت رفت و برگشت ، پرینت بانکی ، کپی شناسنامه ، کپی کارت ملی ، یک قطعه عکس 3*4 ، فرم درخواست ویزا باید تکمیل باشد .

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm