جاذبه های گردشگری استانبول

سرآشپز های معروف استانبول

محمد بوراک ازدمیر ( Muhammed Burak Ozdemir):

جوانترین سرآشپز معروف ترکیه بوراک که  در شهر استانبول مشغول به کار است این آشپز جوان که در سال 1994 به دنیا آمد وشهرت جهانی پیدا کرده است.

سرآشپز های ترکیه

شغل آشپزی را شغل اجدادی خود می داند و پدرش در منطقه اکساری استانبول رستوران داشته است. بوراک در سن 16 سالگی آشپزی  خود را شروع کرد و با انتشار فیلم های آشپزی خود که نشانگر سبک |آشپزی این سرآشپز جوان است  باعث شهرت این سرآشپز شد. چهره خندان و خوش روی این سرآشپز زبان زد است و باعث محبوبیت دوچندان ایشان شده است.

نصرت گوگچه (NUSRET GOKCE ) سالت بی  SLAT BAE

نصرت یکی از سرآشپز های معروف کشور ترکیه می باشد این سرآشپز اولین رستوران خود را در سال 2010 در شهر استانبول افتتاح کرد.

رستوران نصرت ترکیه

نصرت گوگچه در سال 2014 در شهر دبی دومین رستوران خود را افتتاح کرد که با توجه به استقبال مردم سومین شعبه خود را در شهر ابوظبی راه اندازی کرد . امروزه وی صاحب رستوران های زنجیره ای در شهر های استانبول ، دبی ، ابوظبی ، میامی  ، نیویورک و دوحه می باشد .

مجموع 6 رستوران در ترکیه و 1 رستوران در دبی و یکی در ابوظبی دارد . شهرت این سرآشپز نحوه نمک پاشیدن وی بر روی گوشت می باشد . نصرت فقط غذا های گوشتی از جمله استیک – همبرگر – کباب طبخ میکند . سری استخوان دار این سر آشپز شیوه خاصی دارد.

معروف ترین شعبه رستوران نصرت شعبه اتیلره استانبول می باشد .

آژانس هواپیمایی تایسیز پرواز به مسافرین تور استانبول خود این پیشنهاد را میکند که هموار در سفر خود به کشور ترکیه و شهر استانبول از رستوران های این 2 سرآشپز معروف استفاده کنند.

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm