جاذبه های گردشگری استانبول

جشنواره گل های لاله استانبول

شهر استانبول همواره به دلیل دارا بودن جاذبه های گردشگری فراوان مخاطبین زیادی را برای بازدید از این شهر به سم خود جذب میکند.

یکی از جشنواره های که سالانه در شهر استانبول برگذار میگردد جشنواره گل های لاله استانبول می باشد . این جشنواره از سال 2006 در استانبول شکل گرفت و تا به امروز در فصل بهار این نمایشگاه آماده  پذیرایی از مسافرین تور استانبول می باشد.

محل برگزاری  جشنواره گل های لاله استانبول در پارک امیرگان شهر استانبول قرار دارد که با توجه به دسترسی آسان به میدان تکسیم مسافرین تور استانبول از این پارک و همچنین از این  جشنواره دیدن می نمایند.

در این جشنواره که در اوایل اردیبهشت ماه برگذار تنوع زیادی از گل های لاله با رنگ ها و  تنوع  گونه های مختلف برا بازدی شما مسافرین تور استانبول فراهم آمده که ضمن بازدید و تصویر برداری از این مجموعه  می توانید گونه های لاله مورد علاقه خود را خریداری نمایید.

در کنار این نمایشگاه همواره رستوران های محلی و اجرای موسیقی برای رفاه حال بازدید کنندگان مسافرین تایسیز پرواز فراهم میشود که شما بتوانید کمال استفاده از این نمایشگاه را داشته باشید.

آژانس هواپیمایی تایسیز پرواز پارسیان ارائه دهنده کاملترین تور های استانبول به صورت چارتری و لحظه آخری به شما مسافرین تور استانبول می باشد.    

 

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm