جاذبه های گردشگری آنتالیا

معروف ترین مراکز خرید آنتالیا

آنتالیا، یکی از پرطرفدارترین و زیباترین شهر کشور ترکیه محسوب می شود که هر ساله گردشگران زیادی به این شهر سفر می کنند. یکی از جاذبه های گردشگری آنتالیا، مراکز خرید آنتالیا می باشد که بی شک هر کسی که به این شهر سفر می کند، به این مراکز خرید توجه ویژه ای خواهد داشت. تعداد مراکز خرید در آنتالیا بسیار زیاد می باشد که حتی اگر عاشق خرید هم نباشید، برای خرید سوغات به این مراکز خرید دیدنی این شهر مراجعه خواهید کرد. اگر قصد سفر به ترکیه را دارید، تور آنتالیا این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد که با کمترین دغدغه به این شهر بروید و از سفر خود لذت ببرید. در این مقاله شما را با سه نمونه از مراکز خرید آنتالیا آشنا خواهیم کرد.

آشنایی با مرکز خرید میگروس آنتالیا

یکی از پرطرفدارترین و معروف ترین مراکز خرید آنتالیا، مرکز خرید میگروس می باشد که بیش از 120 فروشگاه دارد و یکی از بزرگترین مراکز خرید آنتالیا به شمار می رود. این مرکز خرید در سال 2001 افتتاح شده است و بسیاری از کالاهای با کیفیت را با برندهای معروف جهانی مانند مودو، زارا، وایکیکی و... به خریداران ارائه می دهد. این مرکز خرید هر ساله گردشگران زیادی را در خود می بیند و با ارائه قیمت های مناسب برای محصولات با کیفیت، به یکی از محبوب ترین مراکز خرید ترکیه تبدیل شده است.

آشنایی با مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

از بزرگترین مراکز خرید آنتالیا، مرکز خرید تراسیتی می باشد که در سال 2011 در منطقه لارا آنتالیا افتتاح شده است. این منطقه توریستی، دارای هتل های بسیار زیادی می باشد و به همین دلیل مرکز خرید تراسیتی مورد استقبال بسیاری از گردشگران قرار گرفته است. این مرکز خرید دارای 150 فروشگاه و 30 رستوران می باشد که انواع مارک های معروف دنیا در این مرکز خرید شعبه دارند. این مرکز خرید یکی از لوکس ترین و جذاب ترین مراکز خرید آنتالیا به شمار می رود. همچنین در این مرکز خرید، بزرگترین سینمای شهر آنتالیا تاسیس شده است. بنابراین اگر قصد سفر به ترکیه را دارید، تور آنتالیا نزدیک به این مرکز را برای اسکان انتخاب نمایید و از امکانات این مرکز استفاده کنید.

آشنایی با مرکز خرید شی مال آنتالیا

مرکز خرید شی مال آنتالیا دارای بیش از 70 فروشگاه لوکس و شیک می باشد و در سال 2008  افتتاح شده است. این مرکز خرید دارای امکانات رفاهی از جمله رستوران، مرکز تفریحی کودکان، سینما، کافه و ... می باشد. شما می توانید پس از اینکه دوری در این مرکز مجلل زدید و خرید های خود را انجام دادید، از این امکانات استفاده کنید و از قیمت های مناسب این مرکز رضایت داشته باشید.

اگر قصد سفر به کشور ترکیه و شهر آنتالیا را دارید، آژانس مسافرتی تایسیز پرواز این امکان را برای شما فراهم کرده است که با کمترین هزینه و دغدغه به بهترین مناطق آنتالیا سفر کنید و اگر به خرید علاقه دارید، در هتل های نزدیک معروف ترین مراکز خرید آنتالیا اسکان یابید و خریدهای بی نظیری را تجربه کنید.

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm