جاذبه های گردشگری آنتالیا

 قلعه كاله ايچي

حتما تا کنون آنتالیا را به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری از نظر قیمت،ر احتی و جاذبه های گردشگری در نظر  گرفته اید. بندر قلعه كاله ايچي یکی از همان جاذبه های گردشگری آنتالیا می باشد که پیشنهاد می کنیم در تور آنتالیا حتما به آن سری بزنید. در ادامه همراه تایسیز پرواز باشید تا بیشتر با این جاذبه گردشگری بی نظیر آشنا شویم.

تاریخچه بندر قلعه كاله ايچي

یکی از لزومات هر سفر دانستن از نقاط گرشگری آن می باشد. درباره آنتالیا نیز همین امر صادق می باشد. قبل از سفر شما لازم است که بدانید کاله ایچی در واقع مرکز تاریخی شهر آنتالیا می باشد. این بخش از شهر از نظر تاریخی بسیار ارزشمند بوده و هر ساله بازدید کنندگان زیادی نیز دارد. در زمان محلی مردم کاله ایچی به معنای داخل قلعه می باشد. شما برای در هنگام بازدید از این شهر می توانید با نحوه زندگان مردم قدیمی این شهر آشنا شده همچنین برای تفریح به بندر قلعه كاله ايچي بروید. در بندر قلعه كاله ايچي که یکی از زیباترین نقاط شهر می باشد می توانید در کافه ها و رستوران های متنوع آن توقفی داشته باشید و یا می توانید به عنوان یک تفریح فوق العاده به سراغ قایق سواری بروید.

بندر قلعه كاله ايچي

چرا بندر قلعه كاله ايچي (CASTLE HAT-YACHY)

شاید با خود فکر کنید که یک بندرگاه چه بخش هیجان انگیزی را ممکن است با خود به همراه داشته باشید. ولی ممکن است سخت در اشتباه باشید زیرا شما نه تنها به یک بندرگاه می روید بلکه به یک مرکز خرید بزرگ، رستوران های متنوع و همچنین یک منظره بی نظیر نیز می روید. چیزی که باعث متمایز شدن بندر قلعه كاله ايچي از سایر بنادر ترکیه شده است تنوع مغازه هایی است که در اطراف آن قرار گرفته است. شما حداقل یک روز کامل را برای گشت و گذار در دل کاله ایچی و بندر آن نیاز دارید.

بندر قلعه كاله ايچي (CASTLE HAT-YACHY)

نوشیدن یک قهوه ترک اصل در هنگام غروب خورشید و یا گذراندن یک تعطیلات رویایی سوار بر یک قایق تفریحی می تواند از جمله لذت هایی باشد که می توانید تنها آن را در بندر قلعه كاله ايچي تجربه کنید. این نکته را نیز به خاطر داشته باشید در این بندر تنها نخواهید بود و هر ساله خیل عظیمی از توریست ها به این مکان سفر می کنند پس برای پیدا کردن قایق خوب برای سواری آن هم در فصول گردشگر پذیر در این شهر باید از صبح زود اقدام نمایید.برای اینکه خود را بتوانید به کاله ایچی نیز برسانید راه های مختلفی وجود دارد. می توانید تاکسی را به عنوان راحت ترین راه انتخاب نمایید که البته گران نیز می باشد. همچنین می توانید پیاده نیز به کاله ایچی بروید و از بازدید خود لذت ببرید.

CASTLE HAT-YACHY

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm