جاذبه های گردشگری آنتالیا

مرکز خرید شیمال  

شهر آنتالیا که در کشور ترکیه قرار دارد به عنوان یکی از قدیمی ترین شهر های ترکیه پس از استانبول شناخته میشود که هر ساله به دلیل مراکز خرید مشهور و لوکس و طبیعت بکر و بی نظیر گردشگرانی را از سراسر دنیا جذب میکند. میان برترین مراکز خریدی که در شهر آنتالیا هست، رقابت تنگاتنگی وجود دارد که هر کدام در زمینه ای بهترین خود هستند اما با جرات میتوان گفت که یکی از مشهور ترین مرکز خرید های شهر آنتالیا ، مرکز خرید شیمال نام دارد.
مرکز خرید شیمال

موقعیت مکانی مرکز خرید شیمال


مرکز خرید شیمال در تقاطع لارابیچ واقع شده است . این مرکز در سال ۲۰۰۸ در زمینی به وسعت ۱۰ هزار متر مربع در آنتالیا افتتاح شد. همین مساحت و بزرگی این مرکز خرید باعث شده که شیمال به عنوان بزرگ ترین مرکز خرید شهر آنتالیا  شناخته شود ، لازم به ذکر است که این مرکز خرید دارای ۷۰ فروشگاه است و همچنین علاوه بر این فروشگاه ها امکانات تفریحی بسیار زیادی در شیمال وجود دارد که خریدی فراموش نشدنی را میتوانید در آنجا رقم بزنید.

چرا مرکز خرید شیمال


مرکز خرید شیمال، مشهور به مرکز خرید مد درجه یک در آنتالیا دارای بیشترین تنوع در گوناگونی محصولاتی از قبیل : زیور آلات، پوشاک زنانه و بچه گانه، لوازم آرایشی و بهداشتی، ساعا های لوکس و برند، لوازم الترونیک و... است؛ که همه این محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه میدارد. تمام اینها باعث شده آن دسته از افرادی که علاقه مند به مد و محصولات لوکس هستند حداقل شانس یکبار خرید از این مرکز خرید را اط دست ندهند.

مرکز خرید شیمال به دلیل میزبانی از ۹۰ برند مشهور و لوکس ترکیه حال و هوای فرهنگی و هنری دارد ؛ برای همین است که هر ساله مرکز خرید مورد علاقه جمعی از توریست های تور آنتالیا  است که از سر تاسر جهان به آنتالیا میروند. این مرکز خرید میزبان برند های معروف ترکی است که از جمله آنها میتوان به :سواچ، لاکوست، بنتون، ال سی وایکیکی و ... اشاره کرد

مرکز خرید شیمال
اماکن تفریحی مرکز خرید شیمال:
در کنار عرضه محصولات مرغوب و با کیفیت امکانات تفریحی شیمال است که این مرکز خرید را حتی میان کودکانتان نیز محبوب خواهد کرد. شما میتوانید کودکانتان را در طبقه اول بگذارید و خریدی بدون نگرانی را تجربه کنید.
از دیگر مراکز تفریحی میتوانیم سینمای مجهز ان که دارای ۸ سالن است ، کافی شاب های فوق العاده لاکچری که از برند ترین نوع قهوه و کافی در آن وجود دارد نام برد. در ‌کنار تمام اینها شما در حالی قهوه و نوشیدنی خود را مینوشید که دارید از نگاه کردن به منظره ناب آنتالیا لذت میبرید .


به عنوان سخن آخر باید گفت تمام چیز هایی که برای یک خرید خوب اعم از :
_کیفیت خوب
_قیمت مناسب
_اماکن تفریحی که بعد از خرید به آنجا بروید
_منظره ای زیبا و بیاد ماندنی

مرکز خرید شیمال

_موقعیت استراتژیک آن که در کنار دیگر مراکز خرید مشهور آنتالیا قرار گرفته تا اگر اقامتتان به بیش از یک روز به طول انجامید از این مراکز خرید نیز دیدن کنید.
را که حق شماست ، شمامیتوانید در شیمال تجربه کنید.

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm