کارگزار تایلند

22 اسفند ، 1397
محمدی
0 کامنت

کارگزار تایلند

یکی از مهمترین مسائل خرید تور تایلند انتخاب کاگزار مناسب می باشد . کارگزار تایلند میتواند شرایط تور را طوری فراهم سازد که مسافران با اطمینان خاطر و آرامش مسافران را انتقال دهد. کارگزار تایلند با فعالیت در شهر های مختلف تایلند و داشتن دفتر کارگزاری یکی از برجسته ترین شرکت های کارگزاری ایرانی در کشور تایلند می باشد .

تایسیز پرواز به عنوان یکی از کارگزارهای تایلند که در ایران ساکن می باشد میتواند در امر رزرو هتل در شهرهای بانکوک ، پاتایا ، و جزیره پوکت ، جزیره سامویی ، جزیره کرابی و اجزای تورهای داخل شهر تایلند از مکان های دیدنی و جزیره های فی فی ، جیمزباند ، و کلی گشت دیگه استفاده کرد . تایسیز پرواز توانسته در ایام کرونا با روابط خود به عنوان کارگزار تایلند ویزا توریستی برای مسافران خود بگیرد و تازه ترین قوانین سفارت را به صورت دقیق رعایت نماید .

تورهایی که تایسیز پرواز از تمام نقاط ایران در کشور تایلند مجری تور تایلند می باشد : تور بانکوک ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی، تور جزیره فی فی می باشد .

جهت رزرو تور تایلند بدون واسطه با کارشناسان تایسیز پرواز تماس حاصل فرمایید .

ویزا تایلند

تایسیز پرواز به عنوان یکی از آژانسهای کد دار در سفارت تایلند به عنوان یکی از آژانس های مورد اطمینان سفارت تایلند می باشد که کارگزار ویزا تایلند است .

تایسیز پرواز با کادر مجرب و نماینده ثابت در سفارت تایلند به صورت روزانه به غیر از روزهای جمعه و شنبه روزانه میتواند درخواست اخذ ویزا برای مسافران نماید .

مدت زمان صدور ویزا 3 روز کاری و مبلغ ویزا 35 یورو می باشد .

پرواز های بین شهری تایلند

یکی از خدمات مهمی که کارگزار تایلند به مسافران میتواند ارائه دهد رزرو پرواز داخلی می باشد . معمولا از ایران برای کشور تایلند فقط به فرودگاه بانکوک پرواز مستقیم دارد و مسافرانی که بخواهند به شهرهای پوکت ، ساموئی و .... سفر کنند باید از طریق پرواز داخلی و فرودگاه شهر بانکوک پرواز خود را انجام دهند.

گردشگران باید بدانند که بار پرواز داخلی بانکوک 20 کیلو می باشد درصورت اضافه بار پرداخت نمایند .

کارگزاری در شهر های تایلند

شرکت تایسیز پرواز با بهرگیری از پرسنل و راهنماهای گردشگری که به شهر های تایلند تسلط دارند میتوانند مسافران را انجام گشت های شهری تایلند و حل ن=تمامی مشکلات یاری کنند. تایسیز پرواز از بدو تاسیس تا امروز توانسته در مسیر تایلند به درخشد و رضایت مسافران خود را جلب کند .

کارگزاری تایلند تایسیز با عقد قرارداد در شهر های بانکوک ، پاتایا و پوکت میتواند بهترین نرخ هتل را به مسافران ارائه دهد و شما را برای دریافت بهترین نرخ تور ، هتل و گشت های تایلند کمک کند .

کارگزار تایلند در شهر بانکوک

تایسیز پرواز در شهر بانکوک دارای راهنماها مجرب می باشد و با انواع هتل های 3 ستاره ، 4ستاره و 5 ستاره قرار دارد . مسافران بانکوک باید بدانند این شهر پر ترافیک است و به همین علت اجرای گشت شهری بانکوک قابل اجرا نمی باشد .

شما میتوانید با تماس گرفتن با راهنماهای کارگزاری شهر بانکوک از مراکز خرید و جاذبه های دیدنی شهر بانکوک مطلع شوید .

کارگزار شهر پاتایا

شهر پاتایا یکی از شهر توریستی کشور تایلند می باشد . شهر پاتایا که یکی از پرطرفدارترین مقصد های گرشگری ایرانیان میباشد و به همین علت کارگزاری تایسیز پرواز بیشترین تعداد راهنما را در این شهر دارد . مسافران با تماس گرفتن با لیدرهای کارگزاری تایسیز می توانند تفریحات دریایی شهر پاتایا و سواحل معروف ، جاذبه های گردشگری پاتایا استفاده نمایید .

کارگزار شهر پوکت

شهر پوکت با جزیره های اطراف آن یکی از شهر های توریستی و لاکچری در تایلند و جهان میباشد .

جزیره پوکت از گشتهای ویژه ای برخوردار است که باید راهنماهای مجرب در آن استفاده شود ، تورهایی که راهنمایان به شما پیشنهاد می دهند جزیره های فی فی ، جزیره جیمزباند می باشد .

تورهایی که میتوان با شهر پوکت ترکیب کرد ، با شهر های بانکوک ، پاتایا و جزیره های سامویی ، کرابی ترکیب کرد .

خدمات کارگزار تایلند

کارگزار تایلند خدماتی که میدهد از جمله رزرو هتل ، اجرای گشت های شهر و آپشنال ، ترانسفر فرودگاهی ، ترانسفر بین شهر ، و گشت های دریایی را برای مسافران و آژانس های ایران انجام دهد . 

کارگزار تایلند باید در سفارت تایلند کد برای اخذ ویزا داشته باشد و بتواند برای مسافران ویزا توریستی تهیه نمایند و بتواند گشت های شهری را با بهترین شرایط اجرا نماید .

باید توجه داشته باشید کارگزاری را برای تورهای خود انتخاب کنید که بتواند بهترین و ارزان ترین قیمت هتل را به شما پیشنهاد بدهد و هتلی را به شما پیشنهاد به دهد که نسبت به کار و تفریح شما در منطقه مناسب باشد .


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی