هتل لابوس گلستان | labus Hotel golestan

Labus Hotel

گلستان
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای خدمات 24 ساعته در اتاق آسانسور مینی بار رایگان پارکینگ کافی شاپ صندوق امانات کافی شاپ فضای باز پذیرش 24 ساعته یخچال سرویس فرنگی سرویس ایرانی کافه
اینترنت بیسیم رایگان در لابی
آدرس: ایران ، استان گلستان ، شهر رامیان
تعداد اتاق: 28
توضیحات:

هتل لابوس

هتل لابوس استان گلستان در شهر رامیان واقع شده است . این هتل دارای 4 طبقه می باشد که دو طبقه اول برای تالار عروسی و طبقه سوم و چهارم هتل اقامتی می باشد . هتل در میان شالیزار های شهر رامیان واقع شده و جزو بکر ترین و تمیز ترین هتل های استان گلستان حساب می شود . مالک هتا اسم لابوس را که نام قدیم رامیان بوده بر روی هتل قرار داده است

هتل دارای یک لابی زیا و شیک می باشد که سالن صبحانه خوری هتل کنار این لابی قرار دارد .

اتاق های هتل دارای نمای شالیزاده می باشد که برای شما اقامت رویایی را فراهم میسازد .

در حیاط بزرگ هتل آلاچیق های در نظر گرفته شده که برای شب نشینی بسیار عالی می باشد ، 

در بام هتل یک کافی شاب در حال ساخت می باشد که با توجه به موقعیت فوق العاده و منظره های اطراف هتل میتواند یکی از بهترین و خوش منظره ترین کافی شاپ های ایران باشد .

هتل لابوس با بهرمندی از کادری مجرب و تخصیل کرده آماده پذبرایی از مسافران می باشد .

مالک هتل جناب آقای رجبلو حساسیت ویژه ای روی رضایت مندی مشتریان دارد و لذا همین امر باعث شده تا بهترین و شیک ترین امکانات را در اختیار مسافران قرار دهد تا بتوانند بهترین سرویس را ارائه نمایند .

تمامی اتاق های هتل لابوس دارای سرویس بهداشتی و حمام مجزا ، وسایل بهداشتی از جمله حوله ، دمپایی ، گوش پاک کن و ... ، کولر گازی و تلوزیون صفحه تخت می باشد . اتاق دو تخته ، سه تخته و چهار تخته می باشند که با توجه به تعداد تخت فضای اتاق بزرگ و کوچیک می باشد. 

بهترین حسن اتاق های هتل لابوس تراس اتاق ها می باشد که شما می توانید با نشستن روس صندلی یکی از بهترین ها حس را در کنار هوای مطبوع منطقه رامیان تجربه کنید .

چرا هتل لابوس ؟

برای اقامت مناسب دل نشین ، نوساز بودن هتل خیلی مهم است که هتل لابوس زا این امتیاز برخوردار است و محیط عالی و پرسنل با ادب و مجرب هتل در کنار مدیریت و مالک هتل با عث شده تا مسافران از این راضی باشند و یکی از بهترین مراکز اقامتی در استان گلستان باشد ، هتل لابوس بهترین غذاهای ایرانی را با بهترین مواد اولیه تهیه می نماید . اطراف این هتل هیچ ساختمانی بلند مرتبه ای وجود ندارد که همین امر باعث شده تا نسیو و وزش باد در این هتل جریان داشته باشد و هوای مطبوعی در کنار مناظر طبیعی مشاهده کنید .

تورهای موجود برای هتل لابوس

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm