جاذبه گردشگری باکو

معرفی و آشنایی با بلوار باکو و جاذبه های آن

یکی از زیباترین و دیدنی ترین مکان های شهر باکو، بلوار باکو می باشد که با داشتن منظره بسیار جذاب و شگفت انگیز مورد توجه بسیاری از گردشگران و مسافران واقع شده است. اگر شما نیز قصد سفر به شهر باکو را دارید، توصیه می کنیم که حتما بازدید از بلوار باکو را در اولویت خود قرار دهید.

بلوار باکو

شهر باکو در صنعت گردشگری و توریست پیشرفت قابل مشاهده ای داشته است از این جهت می توان گفت سالانه مقصد توریست ها و گردشگران بسیاری واقع می باشد. بلوار باکو که به پارک ساحلی باکو معروف است از جمله مناطق پر گردشگر باکو می باشد. در سفر به شهر باکو بازدید از این منطقه با طبیعت بکر و جذاب را به هیچ وجه از دست ندهید. پارک ساحلی باکو از معروف ترین جاذبه ها و تفریحات آبی شهر باکو می باشد. در این منطقه تمامی امکانات و خدمات رفاهی مهیا است و از مهمانان و گردشگران استقبال و پذیرایی می کنند. بلوار پارک باکو در سال های 1950 تا 1960 با تلاش های پی در پی و بسیار توانست پیشرفت و گسترش قابل توجهی را در خود مشاهده کند و امروزه به یکی از مکان های زیبای شهر باکو تبدیل شده است.  پارک ساحلی باکو در امتداد  سواحل جنوبی دریای خزر قرار دارد و از میدان ملی پرچم تا میدان آزادی باکو کشیده شده است.

جاذبه های گردشگری باکو

Baku Boulevard از جمله جاذبه ها و دیدنی های باکو محسوب می شود؛ و با داشتن جاذبه های بسیار در دل خود مکان محبوبی برای اهالی این منطقه و گردشگران به شمار می آید. شما می توانید در این بلوار از کافه ها، مراکز خرید، رستوران ها و چایخانه های واقع در آن لذت ببرید. علاقه مندان به دوچرخه سواری می توانند با کرایه دوچرخه در امتداد ساحلی دریای خزر به دوچرخه سواری و گشت و گذار مشغول شوند. در این منطقه هتل ها و اقامتگاه های لوکس و مدرن تاسیس شده است که شما می توانید با اقامت در این هتل ها لحظات نابی را در کنار خط ساحلی دریای خزر سپری کنید.

زمین های بازی، سینما، تئاتر و تفریحات آبی از دیگر فعالیت هایی می باشند که می توانید در بلوار باکو از تمامی آنها بهره مند شوید. بلوار باکو با داشتن مساحت بزرگ پس از ساحل رود سن دومین جایگاه را به خود اختصاص داده است. محیط و طبیعت دلنشین بلوار باکو هر فردی را مجذوب خود ساخته است. در شب هنگام مردم بومی باکو به شادی و نوازندگی در ساحل دریای خزر می پردازند و با آهنگ های زیبا و آذری فضای بسیار شادی را به وجود می آورند مسلما حاضر بودن در این منطقه زیبای باکو بر زیبایی سفر گردشگران و توریست ها خواهد افزود و در کنار بازدید از جاذبه های گردشگری باکو می توانند لحظات نابی را در کنار اهالی باکو سپری کنند. شما می توانید با مراجعه به آژانس هواپیمایی تایسیز پرواز، بلیط باکو خود را برای داشتن یک سفر فوق العاده تهیه کنید.

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm