تور قشم

تور قشم

 تور قشم

قشم، یکی از جزیره های زیبای ایران می باشد. سرزمینی بسیار زیبا و جذاب که با توجه به برنامه هایی که در حال اجرا است روز به روز در حال پیشرفت نیز می باشد. تور قشم یکی از برنامه هایی است که گشت و گزار در این جزیره را بیش از پیش زیبا می کند. در این بخش قصد داریم ضمن معرفی انواع مختلف تور قشم، شما را با مناطق زیبای این جزیره دوست داشتنی آشنا کنیم.

با ما همراه باشید تا سفری به این جزیره زیبای جنوبی داشته باشیم.

انواع تور قشم

تورهای قشم معمولا به دو صورت انجام می گیرد. تور زمینی قشم و تور هوایی قشم. هر کدام از این تورها جذابیت مخصوص خود را دارند و شما می توانید بر اساس سلیقه خود یکی از این تورها را انتخاب کنید. در تور زمینی شما می توانید با اتوبوس یا قطار خود را به بندرعباس برسانید در آنجا با استفاده از لنج به قشم سفر کنید. تور زمینی قشم یک ماجراجویی جذاب و ترکیبی از سفر زمینی و دریای است که برای بسیاری از گردشگران جذابیت زیادی دارد. تور قشم به صورت زمینی می توان بدین صورت انجام شود که با قطار از تهران به بندرعباس حرکت کنید که حدود 20 ساعت طول خواهد کشید. سپس با کشتی به جزیره قشم سفر کنید.

پیشنهاد می کنیم در یکی از ماه های پاییز به این جزیره دوست داشتنی سفر کنید. چرا که ماه های تابستان این جزیره به شدت گرم می باشد. تور زمینی قشم ماجراجویی های مخصوص خود را دارد. قطار از تهران و مشهد هم به مقصد بندرعباس حرکت می کند. و سپس شما از یک سفر دریایی نیز لذت خواهید برد. تور قشم، بهترین و به یادماندنی ترین لحظات را برای شما رقم خواهد زد.

تور هوایی قشم هم یک انتخاب راحت و امن برای شما خواهد بود. این تور طرفداران مخصوص خود را دارد. به این طریق می توانید به این جزیره دوست داشتنی سفر کرده و از مناطق گردشگری آن لذت ببرید.

راستی بیایید سفر خود را به داخل جزیره زیبای قشم بکشیم و با بخش های گردشگری آن بیشتر آشنا شویم. مناطق گردشگری این جزیره به حدی زیاد است که شاید فرصت نکنید به همه آنها سر بزنید. این جزیره پر است از جنگل های عجیب، کوه های اسرار آمیز و دره های بزرگ!

تور لحظه آخری قشم

اگر علاقمند هستید که به این جزیره دوست داشتنی سفر کنید انتخاب های زیادی خواهید داشت. یکی از این انتخاب ها تور لحظه آخری قشم می باشد که با تخفیف بسیار مناسب یک سفر به یادماندنی را برای شما رقم می زند. تور های لحظه آخری قشم معمولا یک روز قبل از سفر اعلام می شود و خرید تورهای لحظه آخری قشم لذت خیلی زیادی دارد 

قشم، جزیره آب، آفتاب و خاک

سفر همواره یکی از لذت بخش ترین برنامه های تفریحی مردم بوده است. از دیرباز تاکنون بحث سفر همواره مطرح بوده و انسان ها برای مسائل مختلفی اقدام به سفر می کردند.

جزیره قشم، سرزمین بسیار عجیب و دوست داشتنی است که اگر بگوییم با دیدن آن دچار شگفتی خواهید شد بی راه نگفته ایم. سفر به قشم با تور قشم قطعا یک سفر به یادماندنی برای شما و خانواده شما خواهد بود.

مناطق دیدنی و گردشگری قشم به قدری زیاد است که شاید فرصت نشود به همه آنها بپردازیم و در ادامه تلاش می کنیم شما را تنها با بخشی از جذابیت های این جزیره آشنا کنیم. با تور قشم همراه باشید.

 

دره ستارگان

دره ستارگان قشم

در ساحل جنوبی قشم روستایی به نام برکه خلف وجود دارد. در بخش شمالی این روستا دره های وسیع و عجیبی می بینید. دره هایی که حس خاصی به شما می دهند. در افسانه های محلی گفته شده است که دو میلیون سال پیش ستاره ای از آسمان افتاده و ماسه ها و سنگ ها و خاک و کوه های این منطقه را به طرز عجیبی تغییر داده است.

اصلا مهم نیست ستاره ای افتاده یا نه، مهم این است که این منطقه شما را یاد فیلم های هالیوودی می اندازد. دره های بسیار عجیب و زیبا که اگر از بین دالان های آن عبور کنید و به آسمان بنگرید، شگفتی طبیعت را به خوبی احساس می کنید.

جنگل های حرا

بیایید کمی از این دره عجیب فاصله بگیریم. سفری کنید به جنگل های حرا، جنگل هایی که بیش از 30 میلیون عمر دارند. یکی از عجایب هفتگانه قشم، همین جنگل های پیدا و پنهان حرا می باشند.

این جنگل ها فضایی بیش از هفت هزار هکتار می باشد. چرا به این جنگل پیدا و پنهان گفتیم؟ چون با بالا آمدن آب به زیر دریا می روند و با پایین آمدن آن دوباره پدیدار می شوند. از دیدن این شگفتی غافل نشوید.

تنها شش یا هفت ساعت وقت دارید از این جنگل قبل از ناپدید شدن آن دیدن کنید. تور قشم، پر است از شگفتی ها که سفر را لحظه به لحظه دلپذیر تر می کنند.

غارهای راز آلود خربس

در مسیر رفتن به دره ستارگان، منطقه ای شگفت انگیز وجود دارد که به غارهای خربس معروف است. این منطقه در 5کیلومتری شهر قشم قرار دارد. گفته می شود این غارها به صورت طبیعی با بارش باران و خالی شدن ماسه ها به وجود آمده است و بعدها انسان برای زندگی آن را به شکل کنونی در آورده است. با دیدن این غارها شما از همکاری انسان و طبیعت شگفت زده خواهید شد. اگر سفری به این سرزمین جادویی کردید، حتما از این منطقه هم دیدن کنید.

جزایر ناز

اصلا بی انصافی است که از جزیره قشم و تور قشم صحبت کنیم ولی حرفی از جزایر ناز به میان نیاید. جزایری که خالی از سکنه است و بهترین مکان برای دیدن غروب آفتاب و یک ماهی گیری عالی می باشد. شما می توانید در این جزایر عکس های شگفت انگیز و زیبایی بیاندازید. چرا به این جزایر، جزایر ناز می گویند؟ چون واقعا ناز می کنند! با پایین آمدن آب به وسیله راه باریکی به ساحل متصل می شوند و با بالا آمدن آب این راه بسته می شود. به قولی برای پیوستن به ساحل ناز می کند.

جزیره هنگام

در تور قشم، حتما از جزیره هنگام هم بازدید می شود. اغراق نیست اگر بگوییم بیشترین جاذبه های قشم در این جزیره قرار دارد. برای رفتن به این جزیره از قشم باید با قایق بروید. اولین چیزی که نظر شما را در این سفر جلب می کند شیطنت دلفین ها و ساحل نقره ای رنگ است. بازارچه های ساحلی و تفریحی هم در این جزیره وجود دارد. یکی از بهترین قسمت سفر به جزیره قشم ساحل درخشان جزیره در شب می باشد. این جزیره شما را شگفت زده می کند.

قشم در قسمت گرم و مرطوب کشور قرار دارد و ماه های تیر تا شهریور های گرم تر و با رطوبت بسیار زیاد است. بارندگی هم در این جزیره به ندرت اتفاق می افتد. معمولا زیر ده دقیقه به صورت رگباری می باشد.

پیشنهاد می کنیم دور سفر به قشم را در مرداد ماه خط بکشید. چرا که هوا آنقدر گرم می شود که اهالی قشم نیز از شهر به اطراف پناه می برند. بهترین زمان سفر به این جزیره با تور قشم ماه های مهر تا اسفند می باشد.

غار نمکدان

یکی از مناطق دیدنی قشم غار نمک است. بسیاری از گردشگران به علت دور بودن غارهای نمک از دیدن آن صرف نظر می کنند. ما به شما پیشنهاد می کنیم حالا که تا قشم رفته اید، این غار بزرگ جهان را هم ببینید. بله درست شنیدید!بزرگترین غار نمک جهان با طول کیلومتر!

وقتی وارد غار می شوید تصور می کنید وارد کوهستانی از برف شده اید. ولی به جای برف با نمک مواجعه می شوید. یکی از لوازم ضروری برای این سفر چراغ قوه است. چرا که این غار بعد از بیست متری تاریک می شود.

غار نمکدان در نوع خود بسیار جالب است و سفر شما را عالی تر از چیزی می کند که فکر می کنید.

مراکز خرید جزیره زیبای قشم

یکی از بهترین بخش های هر سفری خرید کردن است. در مراکز مختلف قشم می توانید صنایع دستی و لوازم با برندهای مختلف و با قیمت های مختلف برای خود تهیه کنید.

برخی از این مراکز عبارتند از :

مجتمع تجاری زمرد قشم

مرکز خرید خلیج فارس قشم

مجتمع تجاری دریا

مجتمع تجاری زمرد

مرکز خرید پردیس

و...

البته از صنایع دستی و سوغاتی قم هم نباید غافل بود. می توانید انواع مختلف خرما، گلیم، ادویه ها و... را خریداری کنید.

تور قشم، یک تور رویایی

ما برای شما برنامه های متنوعی ارائه خواهیم داد. کافی است که با تور قشم ما همراه باشید. همانطور که گفته شد، تور قشم یک تور بسیار عالی است که به دو صورت انجام می شود. تور زمینی قشم و تور هوایی قشم.

بستگی دارد که چه نوع ماجراجویی را بخواهید انجام دهید. تور زمینی می توان با قطار یا اتوبوس باشد. سپس با لنج یک سفر دریایی را هم تجربه خواهید کرد. معمولا تورهای زمینی را به کسانی پیشنهاد می کنیم که فرصت دارند و می خواهند چند وقتی را حسابی دور از خانه و به خوشی سپری کنند. سفر دریایی و زمینی را تجربه کنند.

تور دیگری که وجود دارد تور هوایی قشم است که یک راه ساده و راحت برای رسیدن به این جزیره زیبا می باشد. می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تور قشم با ما در تماس باشید. تیم ما در خدمت شماست. برای سفر به این جزیره با ما در تماس باشید.

 

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm