تور های خارجی تایسیز پرواز

تور های خارجی به تورهای گفته میشود که مسافران و گردشگران از مرزهای کشور خارج بشوند. در واقع گردگشرانی که بخواهند از جاذبه های دیدنی و تفریحات خارج کشور را استفاده نمایند تور خارجی کفته می شود .

تور های خارجی یا به صورت هوایی یا زمینی می باشد . در تور های هوای در فرودگاه مبدا بازرسی و مراحل چک پاسپورت و گمرک انجام میگردد و در تورهای زمینی خارجی چک پاسپورت و گمرک در مرز کشور انجام میگردد .

برای تورهای خارجی داشتن گذرنامه (پاسپورت) با حداقل 6 ماه اعتبار الزامی میباشد .

عوارض خروج از کشور

برای خروج  از کشور باید عوارض خروج از کشور پرداخت نماید . طبق قوانین جمهوری اسلامی برای سفرهای سیاحتی برای خروج برای اولین بار از کشور مبلغ 220،000 تومان و برای بار دوم مبلغ 330،000 تومان و برای باز سوم به بعد مبلغ 440،000 تومان باید پرداخت نمایید .

پرداخت عوارض خروج از کشور از سال 98 به بعد فقط به صورت غیر حضوری امکان پذیر می باشد .

تور ارزان خارجی

تورهای خارجی ارزان در کشورمان ایران طرفدار زیادی دارد . تور های خارجی ارزان این امکان را به گردشگران میدهد تا بتوانند با نرخی مناسب به مقصد خود سفر کنند و از جاذبه های دیدین و تفریحات کمال استفاده را ببرند .

تورهای خارجی زمانی قیمتش ارزان میشود که با توجه به فصل مسافران کمتری به مسافرت میروند و شرکت ها با آفر زدن و تخفیف دادن بر روی تورهای مسافرتی ، مسافران را مجاب به خرید تور ارزان خارجی کنند .در این ماقع هم آژانس هواپیمایی از فروش تور خارجی و مسافران بخاطر خرید ارزان تور خود راضی هستند .

تایسیز پرواز با قرارداد های که با شرکت های هواپیمایی و هتل ها بسته است میتواند شما را در تهیه تورهای خارجی ارزان کمک کند و برای شما ارزان ترین تور خارجی را ارائه دهد .

تورهای لحظه آخری خارجی

تورها با توجه به مدت زمان برای رزرو تور به تور لحظه آخری تبدیل می شود . باتوجه به شرایط ویزا هر کشور هر توری مدت زمان خاصی به رزرو تور دارد.

تور لحظه آخری به معنای تور ارزان نمی باشد و باتوجه به لود و ظرفیت باقی مانده تور قیمت آن مشخص می شود . تورهایی که ویزا دارند باتوجه به مدت زمان اخذ ویزا تور لحظه آخری میشود و به مدت زمان باقی مانده به روز پرواز ربطی ندارد .

تورهای ترکیه

کشور ترکیه یکی از مقصد های پر طرفدار گردشگران ایرانی میباشد . تور ترکیه با توجه به نزدکی فرهنگ و رسوم کشورمان طرفداران بسیاری دارد.

شهرهای مختلفی در کشور ترکیه میزبان مسافران تورخارجی ایرانیان میباشد . کشور ترکیه باتوجه به روابطی که با کشورمان ایران دارد احتیاجی به اخذ ویزا ندارد .

تور استانبول

با قاطیعت میتوان گفت تور استانبول پرطرفدارترین تور خارجی ایرانیان می باشد . در تور استانبول مسافران هم به گردش هم به تفریح و هم به خرید می پردازند . استانبول امروزه یکی از قطب های گردشگری در منطقه اورآسیا می باشد.

تور آنتالیا

شهر آنتالیا با توجه به سواحل شنی و هتل های زیبا یکی از مقصد های تور خارجی ایرانیان می باشد . اغلب تورهای آنتالیا با خدمات ALL و UALL می باشد و مدت زمان تور آنتالیا 6 شب می باشد .

تورکوش آداسی

شهر کوش آداسی یکی دیگر از مقصدهای مسافرات تورخارجی ایرانیان می باشد تور کوش آداسی باتوجه به شرایط آب و هوایی در بهار و تابستان مورد استفاده قرار می گیرد . در کوش آسادی میتوان از تفریحات آبی استفاده کرد .

تور بدروم

تور بدروم یکی دیگر از تورهای ساحلی کشور ترکیه می باشد . مسافران تور خارجی که به بدروم میروند با توجه به هزینه خود لذت خاصی میبرند . بدروم با ساحل خود و کلاب های شبانه خیلی معروف است .

تور وان

تور وان جزو تورهای خارجی زمینی ایرانیان می باشد. تور وان به عنوان تور خرید در ایران معروف است و معمولا مسافران برای خرید این تور را انتخاب مینمایند . برای تور وان معمولا از مرز رازی شهر خوی خارج می شوند

تور آذربایجان

تور آذربایجان در دو شهر باکو ونخجوان برگزار می شود . تور باکو به صورت هوایی و زمینی می باشد و تور نخجوان هم فقط به صورت زمینی اجرا می شود .

برای ورود به کشور باکو باید ویزا دریافت کرد . در فرودگاه حیدر علی اف شهر باکو امکان دریافت آسان ویزا وجود دارد و درنتیجه برای تورهاویی باکو احتیاجی با اخذ ویزا از قبل وجود ندارد .

تور عمان

مسقط پایتخت عمان به عنوان شهر میزبان تور خارجی ایرانیان می باشد . با توجه به شرایط دو کشور و صدور ویزا در فرودگاه شرایط رفت آمد آسان تر شده و مسافران به راحتی میتوانند تور  عمان خریداری نمایند.

تور گرجستان

کشور گرجستان در چند دهه اخیر در جذب توریست موفقیت های بسیاری کسب کرده . مسافرانی که تور خارجی میرند یکی از مقصد هایشان ، تور تفلیس و تور باتومی کشور گرجستان می باشد .

تفلیس به عنوان پایتخت کشور گرجستان به عنوان پرجنب و جوش ترین شهر و شهر باتومی با سواحل زیبا و امکانتا منحصر به فرد مقصد گردشگران می باشد .

تور امارات

شهر دبی به عنوان یک مسیر برای تور خارجی ایرانیان شناخته می شود . در تور دبی شما میتوانید با ساختمان های مدرن و امکانات تفریحی شهر دبی مشغول شوید و در مراکز خرید لذت کافی از سفر خود را ببرید .

تور تایلند

کشور تایلند یکی از توریستی ترین کشور های دنیا می باشد که سالانه از سرار جهان برای گشت و گذار و تفریح به این کشور سفر میکنند . ایرانیان هم به کشور تایلند و شه شهر محبوب پتایا ، بانکوک و پوکت برای تفرح و دیدن جاذبه های گردشگری می روند . تور تایلند از تور های پر طرفدار ایرانیان می باشد.

تور روسیه

تور روسیه در ایران به عنوان یکی از تورهای لاکچری شناخته میشود .تور روسیه معمولا در بهار و اوایل پاییز انجام میشود .

تور ترکیبی مسکو + سن پترزبورگ محبوب ترین تور روسیه نزد گردشگران خارجی می باشد و با تلاش های فراوان برای برگزاری تو کازن هم فرصت سازی شده است .