تور زمینی مشهد

تور زمینی مشهد یکی از مقصد های پر طرفداران می باشد که هم به عنوان مقصد گردشگری و هم به عنوان مقصد زیارتی می باشد . تور زمینی مشهد با توجه به گستردگی شبکه ریلی از اکثر نقاط ایران میتوان تور زمینی با قطار را اجرا کرد . تور زمینی مشهد از دو طریق قطار و اتوبوس قابل اجرا است ولی بخاطر راحتی حمل و نقل با قطار تورهای زمینی مشهد با قطار خیلی طرفدار دارد . تور زمینی مشهد با قطار معمولا با قطار های 6 تخته ، 4 تخته و اتوبوس انجام میشود .

تور زمینی مشهد به خاطر ارزانی قیمت در این شرایط اقتصادی طرفداران زیادی دارد و این تورهای زمینی به صورت گروهی و دانش آموزی قابل اجرا می باشد .

تایسیز پرواز که به عنوان مجری تور مشهد می باشد میتواند تورهای مشهد را به صورت ترکیبی زمینی و هوایی ترکیب کنند تا هم از نظر زمانی و قیمتی قابل صرف باشد .

انواع قطار های به مشهد 

تورهای زمینی مشهد به قطار های مختلفی قابل اجرا می باشد و که شرکت و رجا و شرکت های خصوصی حرکت دارند که قطارها با به صورت کوپه های 4 نفر ، 6 نفره و اتوبوس سالنی دارد . معمولا قطارها از مبدا تهران تا مشهد حدود 12 ساعت طول مسیر می باشد . که قطار تندرو به صورت سالنی می باشد 6 ساعته مسیر را طی می کند .

مسیر حرکت تور زمینی مشهد 

از راه آهن جمهوری اسلامی ایران به مقصد شهر مشهد مقدس ایستگاه های ورامین ، گرمسار ، سمنان ، دامغان ، شاهرود ، سبزوار ، نیشاپور ، تربیت در مسیر می باشد و مسافران در ایستگاه مشهد می رسند .

این مسیر با توجه به قطار های موجود مدت زمان متفاوت و توقف در ایستگاه ها متفاوت می باشد . 

قطار های 6 تخته به صورت کوپه ای می باشد واز تهران روزانه قطار 6 تخته کویر ، قطار 6 تخته مهتاب ، قطار 6 تخته چوپار حرکت دارد .

قطار های 4 تخته رجا ، قطار 4 تخته بن ریل ، قطار 4 تخته سبز ، قطار چهار تخته نورالرضا و ..... موجود می باشد .

قطار های سالنی یا اتوبوسی به صورت تندرو می باشند مسیر از تهران تا مشهد را فقط در مدت زمان 6 ساعت طی میکنند .

مدت زمان تور های زمینی مشهد

مدت اقامت در هتل با توجه به انتخاب مسافر میتواند متغییر می باشد و میتواند از 2 شب تا 14 شب هتل را رزرو نمایند و طول سفر با قطار با توجه به توع قطار از 6 ساعت تا 12 ساعت می باشد .

حرکت قطار های مشهد که 12 ساعت طول می کشد معمولا حرکت های عصر بیشتر طرفدار دارد زیرا صبح اول وقت به مشهد می رسند و میتوانند از روز خود به صورت کامل استفاده نمایند .

تور زمینی مشهد طرفداران خاص خود را دارد و لذت سوار شدن و سفر کردن با قطار را در تور های زمینی مشهد می توانید تجربه کنید .