*تور هند نوروز 99*

---------------------------------------------

تور گوا نوروز 99

تور نوروزی گوا که یک از شهرهای هند می باشد، یکی از جذاب ترین و بهترین سفرهایی می باشد که در تور گوا نوروز 99 می توانید تجربه کنید. گوا سواحل بی نظیر و زیبایی دارد که بسیاری از افراد سالیانه از آن بازدید می کنند و شما هم می توانید در تور نوروزی گوا از سواحل بی نظیری که در این شهر قرار دارد لذت ببرید. اگر شما با تایسیز پرواز به این شهر زیبای هند سفر کنید به دلیل آب و هوای بسیار عالی و مطلوبی که دارد از سفر خود بسیار لذت می برد. جدای از سواحل زیبا و خاصی که در این شهر وجود دارد جاذبه های تاریخی بسیاری هم در آن قرار گرفته است که شما از آنها هم می توانید بازدید کنید. برای اینکه آشنایی بیشتری با جاذبه های گردشگری گوا داشته باشید، در ادامه برخی از مهمترین آنها را معرفی می کنیم.

جاذبه های تفریحی و گردشگری در تور نوروزی گوا :

همانطوری که بیان کردیم گوا یکی از زیباترین شهرهای هند می باشد که بسیار زیبا است و شما می توانید در تور نوروزی گوا به این شهر سفر کنید و برخی از مهمترین جاذبه های این شهر را که به ترتیب زیر است را از نزدیک مشاهده نمایید.

تور نوروزی گوا

1. سواحل گوا :

یکی از بهترین تفریحاتی که در گوا وجود دارد و شما هم می توانید آن را تجربه کنید سواحل آن می باشد. سواحلی که در این شهر وجود دارد بسیار متنوع است و هر یک از آنها جذابیت های گوناگونی دارد. شما اگر همراه با تور گوا نوروز 99 همراه باشید به زیباترین و بهترین سواحل این شهر می روید و از تفریحاتی که در آن وجود دارد لذت خواهید برد. ساحل کوئریم، ساحل آرامبول و ساحل آگندا از جمله مشهورترین سواحل گوا به شمار می روند که بسیار زیبا و جذاب هستند.

2. آبشار دودهسگار :

یکی از شگفت انگیزترین آبشارهایی که در هند وجود دارد و شما در تور گوا از آن می توانید بازدید کنید آبشار دودهسگار می باشد. طبیعت اطراف این آبشار دست کمی از زیبایی آبشار ندارد و به همین دلیل شما از زیبایی هایی که در اطراف آبشار وجود دارد هم می توانید لذت ببرید. دقت داشته باشید که اگر می خواهید همراه با تور به این آبشار بروید باید خودرو کرایه کنید که تور مقدمات آن را فراهم می کند.

3. معبد شانتادورگا :

این معبد یکی از مهمترین معبدهای گوا به شمار می رود که بت های زیادی را در این معبد قرار داده اند و آنها را می پرستند. معماری که در این معبد به کار رفته است هندی و پرتغالی می باشد و به هین دلیل بسیاری از گردشگران شاید مایل باشند از آن بازدید نمایند.

4. موزه هوانوردی نیروی دریایی :

در این موزه می توانید تکامل نیروی دریایی هند را از نزدیک مشاهده کنید. این موزه دارای دو طبقه می باشد که آن را به گالری داخلی و نمایشگاه داخلی تقسیم کرده اند. شما می توانید همراه با تور نوروزی گوا به این موزه بروید و تمامی جنگ های دریایی را که در این کشور رخ داده است را به روایت تصویر از نزدیک مشاهده کنید. سلاح های جنگی، لباس های ویژه نیروی دریایی از جمله دیگر آثاری می باشد که در این موزه وجود دارد و هر یک از آنها جذابی خاصی دارد.

تور نوروزی گوا

5. قلعه چاپورا :

یکی از زیباترین مناظری که قلعه چاپورا دارد این است که از تمامی قسمت های آن می توانید دریای عرب را مشاهده کنید. این قلعه را در بالای تپه ای شیب دار ساخته بودند ولی اکنون در حال تخریب شدن می باشد، با این وجود از آنجایی که فیلم خواسته دل را بازیگران بالیوود بر روی این قلعه بازی کرده اند بسیاری از افراد تور نوروزی گوا شاید مایل باشند از آن بازدید کنند.

6. قلعه آگوادا :

قلعه آگودا را پرتغالی ها برای اینکه از سرزمین خود دفاع کنند ساخته اند که هنوز هم آثار آن باقی مانده و شما اگر مایل باشید می توانید در تور نوروزی گوا از آن بازدید نمایید. فانوس دریایی زیبایی در نزدیکی این قلعه وجود دارد که بر زیبایی آن افزوده است و بسیاری از کسانی که می خواهند غروب زیبای ساحل را تماشا کنند به این قلعه می روند.