تور کیش نوروز 99 

سفر با تور نوروزی کیش یکی از بهترین تفریحاتی می باشد که شما می توانید با سفر کردن با این تور از بسیاری از جاذبه های دیدنی که در این جزیره وجود دارد لذت ببرید. یکی از مزیت هایی که در تور کیش نوروز 99 وجود دارد این است که هوای این شهر در این زمان بسیار عالی و مطلوب می باشد، به همین دلیل شما می توانید از سفر خود بسیار لذت ببرید. جاذبه های دیدنی و از جمله مهمترین تفریحاتی که در این جزیره وجود دارد . شما می توانید همراه با تور نوروزی کیش از این جاذبه ها و تفریحات لذت ببرید را در ادامه معرفی می کنیم.

تفریحات و جاذبه های گردشگری در تور نوروزی کیش :

همانطوری که بیان کردیم جاذبه های گردشگری و تفریحی در تور نوروزی کیش بسیار متنوع و جذاب می باشد و از آنجایی که آب و هوا در نوروز بسیار عالی است بهتر است با تور کیش نوروز 99 به این جزیره سفر کنید. برخی از مهمترین و تفریحاتی که در این جزیره وجود دارد عبارت می باشد از :

تور نوروزی کیش

1. تفریحات آبی :

از جمله هیجان انگیزترین و بهترین تفریحاتی که در تور نوروزی کیش از آن می توانید لذت ببرید و بسیار جالب است تفریحات آبی می باشد. بازی های آبی که در این جزیره وجود دارد بسیار متنوع است و شما می توانید هر یک از آنها را که بیشتر می پسندید را انتخاب کنید و از آنها لذت ببرید. غواصی، پاراسل، شاتل، قایق موتوری و .... از جمله مهمترین تفریحاتی می باشد که در این جزیره هرگز نباید از دست بدهید.

2. کشتی یونانی :

یکی دیگر از تفریحاتی که در جزیره کیش وجود دارد و حتما باید همراه با تور نوروزی کیش از آن بازدید کنید کشتی یونانی می باشد. این کشتی که در بریتانیا ساخته شده بود و در مدت زمانی که از استفاده می کردند صاحبان بسیاری داشت در جزیره کیش گیر می کند و دیگر نمی توانند آن را نجات دهند، ولی از آنجایی که بار آن نفت بوده است مجبور می شوند آن را آتش بزنند و اکنون لاشه سوخته شده آن در این جزیره باقی مانده است.

3. ساحل مرجانی :

همه ما به خوبی می دانیم یکی از دیدنی ترین جاذبه هایی که هر جزیره ای دارد سواحل آن به شمار می رود که در جزیره کیش هم سواحل مرجانی از جمله مهمترین سواحلی می باشد که در تور نوروزی کیش می توانید از آن بازدید نمایید. اگر می خواهی غروب این جزیره را مشاهده کنید بدون شک باید به ساحل مرجانی بروید، چرا که جلوه و زیبایی غروب در این ساحل بسیار خاص و جذاب می شود.

تور نوروزی کیش

4. شهر زیر زمینی کاریز :

یکی دیگر از جاذبه های دیدنی که در جزیره کیش وجود دارد و می توانید همراه با تور نوروزی کیش از این مکان بازدید نمایید شهر زیر زمینی کاریز می باشد. این شهر زیرزمینی 2500 سال قدمت دارد که طول آن بیشتر از 8 کیلومتر است. در این سازه برای اینکه گردشگران بسیاری را جذب کنند قهوه خانه سنتی و زیبایی را درون آن ساخته اند تا گردشگران ساعتی را در آنجا باشند و استراحت کنند.

5. اسکله تفریحی کیش :

اسکله تفریحی کیش یکی دیگر از جذاب ترین مکان های تفریحی در کیش به شمار می رود که طول آن 237 متر می باشد و ساختار آن از چوب است. این اسکله مخصوص تفریح کردن می باشد و به همین دلیل شما می توانید همراه با تور نوروزی کیش از تفریحاتی که در این اسکله وجود دارد لذت ببرید. بیشتر افرادی که جوان هستند به سمت این جزیره کشیده می شوند تا پرندگان دریایی، دلفین ها، غروب آفتاب و ... را از نزدیک مشاهده کنند.

6. پارک دلفین ها :
این مجموع یکی دیگر از جاذبه های دیدنی کیش به شمار می رود که در تور کیش 99 می توانید به این مجموعه بروید. نهنگ ها، شیرهای دریایی و دلفین های بسیاری در این استخر وجود دارد و تماشای هر یک از آنها هیجان بسیاری برای شما خواهد داشت. یکی از نکاتی که بسیار مهم است و باید به آن توجه داشته باشید این است که همراه با تور نوروزی کیش از جاذبه های دیگری که تنها دریایی نیستند هم بازدید خواهید کرد.