تور نوروزی دبی :

تور نوروزی دبییکی از بهترین و جذاب ترین تفریحاتی می باشد که شما می توانید به وسیله این تور با بیشتر جاذبه های دیدنی دبی آشنا شوید. دبی یکی از شهرهایی می باشد که در این چند سال اخیر بسیار پیشرفت و رشد کرده است، به همین دلیل بسیاری از افراد مایل هستند این شهر را در تور دبی نوروز 99 از نزدیک مشاهده کنند. از آنجایی که در نوروز آب و هوای این شهر بسیار عالی می باشد، بسیاری از افراد تمایل دارند دراین تور شرکت کنند و همراه با تور بسیاری از جاذبه های دیدنی این شهر را در این فصل از نزدیک مشاهده کنند. برای اینکه با جاذبه های گردشگری این شهر آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه برخی از آنها را معرفی می کنیم.

معرفی جاذبه های گردشگری در  تور نوروزی دبی :

همانطوری که بیان کردیم جاذبه های گردشگری که در شهر دبی وجود دارد بسیار جذاب می باشد که شما می توانید از تمامی آنها همراه با تایسیز پرواز بازدید نمایید. برخی از مهمترین جاذبه های گردشگری که در تور دبی نوروز 99 می توانید از نزدیک مشاهده کنید عبارت می باشد از :

تور نوروزی دبی

1. مارینا دبی :

یکی از مهمترین جاذبه های تفریحی که در شهر دبی وجود دارد و شدیدا توصیه می کنیم در تور دبی از آن بازدید کنید قایق سواری در مارینا می باشد. شما با قایق سواری در مارینا بسیاری از شاهکارهایی را که ساخته دست بشر می باشد را می توانید از نزدیک مشاهده کنید.

2. تفریحات آبی و سواحل دبی :

سواحلی که در دبی وجود دارد از جمله بهترین مکان هایی می باشد که شما می توانید در  نوروز 99 از این تفریحات لذت ببرید. از جمله مهمترین دلایلی که موجب شده است سواحل دبی شهرت بسیاری به دست آورد، آب زلال و تفریحات آبی متنوع آن می باشد. همچنین باید بدانید دلایل دیگری مانند امکانات عالی مانند رستوران ها، کافه ها، امنیت بالای سواحل، دسترسی آسان به سواحل و ... اینکه این سواحل مشهور شده اند هم نقش دارند.

3. سافاری بیابانی :

از آنجایی که دبی یکی از شهرهای بیابانی می باشد، سافاری یکی از تفریحات بسیار لذت بخش و عالی است که در این شهر می توانید تجربه کنید. در واقع باید بدانید یکی از هیجان انگیزترین و جالب ترین تفریحاتی که در دبی وجود دارد و شما می توانید همراه با تور دبی از این تفریح لذت ببردی سافاری می باشد. شتر سواری و خوردن غذاهای سنتی در دل بیابان های عربی از جمله دیگر تفریحاتی می باشد که در این شهر ی توانید تجربه کنید.

4. مراکز دبی :

بسیاری از افرادی که به دبی می روند عاشق خرید کردن هم هستند، این دسته از افراد باید بدانند که مراکز خرید بسیاری در دبی وجود دارد و هر یک از آنها قیمت های متنوعی دارند. یکی از مزیت هایی که در سفر کردن همراه با تور نوروزی دبی وجود دارد این است که، راهنمایان تور به خوبی با مراکز خرید دبی آشنایی دارند و می توانند شما بر اساس بودجه و هزینه ای که می خواهید برای خریدهای خود پرداخت کنید راهنمایی کنند تا شما بتوانید بهترین خرید خود را در بی انجام دهید.

تور نوروزی دبی

5. موزه دبی :

جدا از تفریحات آبی و بیابانی که در دبی وجود دارد، بسیاری از افرادی که علاقه به تاریخ هم دارند می توانند همراه با تور نوروزی دبی به موزه بروند. قدیمی ترین بناهایی که در بی وجود دارد را می توانید در این موزه مشاهده کنید. قلعه الفهیدی یکی از مهمترین بناهایی می باشد که در این موزه وجود دارد و شما می توانید تمامی قسمت های مهم آن را در این موزه مشاهده کنید.

6. باغ گل ها و میوه ها :

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری تفریحی که در دبی قرار دارد و بسیار جالب می باشد باغ گل ها و میوه می باشد. در این باغ تصاویر بسیاری را می توانید مشاهده کنید که تمامی آنها با گل های زیبا و میوه های طبیعی ساخته شده اند. در حقیقت تماشای آنها حیرت آور است که شما می توانید آنها را همراه با آژانس تایسیز پرواز از نزدیک مشاهده کنید و از زیبایی های آن لذت ببرید.