تور باکو نوروز 99 

بسیاری از افرادی که در تور نوروزی باکو شرکت می کنند به دنبال بهترین جاذبه های گردشگری در این شهر هستند. از آنجایی که کشور آذربایجان یکی از کشورهای همسایه ما می باشد بسیاری از افراد با تور زمینی باکو نوروز 99 مایل هستند از این کشور زیبا و شهر باکو بازدید نمایند. از اولین دیدنی هایی که در این شهر و در تور نوروزی باکو قابل بازدید می باشد معماری زیبا و بی نظیر آن می باشد. شما می توانید در تور باکو نوروز 99 جاذبه های بسیار زیبا و خاص را در این شهر از نزدیک بازدید نمایید که در ادامه برخی از مهمترین آنها را معرفی می کنیم.

معرفی جاذبه های گردشگری در تور نوروزی باکو :

همانطوری که بیان کردیم در تور نوروزی باکو جاذبه های دیدنی بسیاری وجود دارد که برخی از مهمترین آنها عبارتند از :


1. شهر قدیم باکو :

قلب تاریخی که در شهر باکو وجود دارد و قدمت آن به قرن 12 میلادی باز می گردد شهر قدیم باکو می باشد که از آن در تور باکو نوروز 99 می توانید بازدید نمایید. خیابان هایی که در این قسمت وجود دارد باریک و معماری بسیار زیبایی دارد، همچنین رستوران و مغازه های بسیاری در این شهر قرار گرفته است که شما می توانید سوغاتی های این شهر را از این قسمت خریداری کنید. اگر همراه با تور نوروزی باکو باشید برای اینکه وارد این شهر شوید، نیازی نیست هزینه ای را پرداخت کنید، اما برای اینکه از برج دختر و کاخ و موزه شیروان شاه باید بلیط تهیه نمایید.

تور نوروزی باکو

2. بلوار ساحلی باکو :

خیابان اصلی شهر باکو همین بلوار می باشد که برای تفریح کردن این بلوار بسیار مناسب می باشد،کافه های ریز و درشت زیادی در اطراف آن قرار گرفته است که همراه با تور زمینی باکو نوروز 99 می توانید در این بلوار لحظات خوشی را کنار یکدیگر بگذرانید. نوازندگانی با سازهای خاص در این بلوار آهنگ های زیبایی را می نوازند که از شنیدن تک تک آنها بسیار لذت خواهید برد. همراه با تور نوروزی باکو می توانید در این بلوار دوچرخه ای را کرایه کنید و در اطراف بلوار با یکدیگر به تفریح بپردازید.

3. برج دختر :

مهمترین نماد تاریخی که در شهر باکو قرار گرفته است و با تور نوروزی باکو می توانید از این مکان بازدید نماید برج دختر می باشد. عکس هایی که شما بر روی این برج می گیرد بسیار زیبا و خاص می باشد، بنابراین پیشنهاد می کنیم حتما به بالای این برج بروید، طول آنها 29 متر می باشد و بسیاری از جاذبه های دیدنی باکو را از بالای آن می توانید تماشا کنید.

تور نوروزی باکو

4. قصر شیروان شاه :

این قصر در شهر قدیم باکو قرار دارد و از آنجایی که معماری آن بسیار خاص و زیبا می باشد می توانید همراه با تور زمینی باکو نوروز 99 از این قصر بازدید نمایید. مسجدی که در این کاخ وجود دارد، دارای سه ورودی می باشد که یک از ورودی های آن برای شاه، یکی دیگر برای زنان و دیگری برای کسانی بوده که کارکنان قصر بودند. این قصر ماسه سنگی می باشد و دیوانخانه آن از جمله زیباترین مکان های آن به شمار می رود.

5. پارک مفاخر :

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری که در شهر باکو قرار دارد و شما می توانید همراه با تور نوروزی باکو به این مکان تفریحی بروید پارک مفاخر می باشد. این مکان در واقع یک قبرستان شهری می باشد که با ایجاد فضای سبز زیبا و خاص آن را زیباتر نموده اند. بسیاری از افراد با نفوذ و مهم آذربایجان را در این پارک دفن کرده اند و به همین دلیل این قبرستان برای بسیاری از افراد مورد احترام است.

تور نوروزی باکو

6. مرکز فرهنگی حیدر علی اف :

 مرکز فرهنگی حیدر علی اف سازه بسیار عجیب و زیبایی دارد، به همین دلیل دیدنی ترین و مدرن ترین مرکزی می باشد که در شهر باکو قرار گرفته است. شکل دهی به این بنا بسیار خاص و عجیب است، به همین دلیل بسیاری از افراد برای بازدید از آن به این مکان می روند. در این مرکز کنسرت ها و برنامه های بسیاری برگزار می شود که همراه با تور نوروزی باکو می توانید در برخی از برنامه های آن اگر مایل باشید شرکت کنید.