تور استانبول نوروزی 

شما اگر در تور استانبول نوروزی شرکت داشته باشید به راحتی می توانید با تمامی مکان های دیدنی که در  این شهر وجود دارد آشنا شوید، چرا که راهنمایان تور نوروزی استانبول شما را در این زمینه به خوبی راهنمایی می نمایند و شما را به بهترین مکان های دیدنی و تفریحی استانبول می برند. یکی از مزیت های تور استانبول  این است که شما با گروهی جذاب همراه می شوید و می توانید از تور استانبول نوروز خود لذت ببرید. برخی از مکان های تاریخی و گردشگری که در استانبول وجود دارد و در تور استانبول  می توانید از نزدیک این مکان ها را مشاهده نمایید را در ادامه معرفی می کنیم تا آشنایی بیشتری در زمینه تور نوروزی استانبول داشته باشید.

معرفی برخی از مکان های گردشگری در تور استانبول نوروزی :

همانطوری که بیان کردیم شما در تور استانبول نوروزی می توانید برخی از مکان های تاریخی و تفریحی را که در این شهر دیدنی هستند را از نزدیک مشاهده نمایید، برای اینکه با این جاذبه های گردشگری در تور استانبول نوروزی آشنایی داشته باشید برخی از مهمترین آنها را در ادامه معرفی می کنیم.

تور استانبول نوروزی

1. مسجد ایاصوفیه :

بدون شک شما در تور استانبول نوروزی اولین مکانی که از آن بازدید خواهید کرد مسجد ایاصوفیه می باشد. در واقع باید بدانید که این مسجد یکی از نمادهای مهم شهر استانبول به شمار می رود و در این چند سال اخیر بازدیدکنندگان آن بسیار افزایش پیدا کرده اند. مسجد ایاصوفیه یکی از با ارزش ترین مکان های تاریخی و گردشگری شهر استانبول محسوب می شود که در میدان ایاصوفیه قرار گرفته و شما در تور استانبول نوروز  می توانید از آن بازدید نمایید. طاق ها و ستون هایی که در این مسجد قرار گرفته اند بسیار باشکوه می باشند و از دوران رنسانس باقی مانده اند. از آنجایی که جاذبه های این مکان تاریخی بسیار زیبا می باشد زبانزد افراد بسیاری قرار گرفته است.

2. تنگه بسفر استانبول :

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری شهر استانبول که در تور استانبول نوروزی می توانید از این مکان دیدنی و جذاب بازدید کنید تنگه بسفر است. این تنگه در قسمت شمالی ترکیه قرار گرفته و زیبایی های بی نظیر و جالبی در این تنگه وجود دارد. در واقع می توانیم بیان کنیم که زیبایی های این منطقه به قدری زیاد و عالی  است که، در هیچ کجای دنیا نمی توانید چنین زیبایی ها و جذابیت ها را از نزدیک مشاهده کنید. تنگه بسفر یکی از نقاط اتصال بین دو قاره است که بسیاری از گردشگران به این تنگه می روند و از دیدنی هایی که در اطراف وجود دارد بازدید می کنند. غذا خوردن در این تنگه یکی از لذت بخش ترین تفریحات است که در تور استانبول نوروزی می توانید همراه با همسفران خود  آن را تجربه کنید.

تور استانبول نوروزی

3. کاخ توپکاپی :

یکی دیگر از مکان های گردشگری بسیار مهم و جذاب که که در استانبول وجود دارد و شما از تماشای آن در تور نوروزی استانبول لذت خواهید برد کاخ توپکاپی می باشد. این کاخ یکی از کاخ های اسرارآمیزی به شمار می رود که طبق آمارهایی که در مورد این کاخ وجود دارد به این نتیجه رسیده اند که از جمله مهمترین مکان های تاریخی و گردشگری این شهر می باشد. شما در تور استانبول نوروزی می توانید از این کاخ بازدید نمایید و از زیبایی های آن لذت ببرید. در سال 1985 کاخ توپکاپی در یونسکو به عنوان یکی از بهترین قصرهای امپراطوری عثمانی به ثبت رسیده است. بنابراین شما باید بدانید که در تور نوروزی استانبول حتما باید به این کاخ زیبا سری بزنید و از تماشای زیبایی های آن لذت ببرید.

4. کاخ دولما باغچه :

یکی دیگر از مکان های تاریخی و گردشگری که در تور استانبول نوروزی می توانید از این مکان بازدید نمایید کاخ دولما باغچه می باشد. این کاخ و حیاط زیبای آن یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری شهر استانبول به شمار می رود که بدون شک اگر به این شهر رفتید باید از این کاخ هم بازدید نمایید. کاخ دولما باغچه در نزدیکی تنگه بسفر قرار گرفته و به همین دلیل شما بعد از اینکه از تنگه بسفر بازدید کردید می توانید سری هم به این کاخ بزنید. سلطان عبدالحمید اول این کاخ را بنا نمود و معماری که در آن به کار رفته بسیار خاص و زیبا است.

تور استانبول نوروزی

5. جنگل بلگراد :

این منطقه یکی از خاص ترین و زیباترین مناطق طبیعی در کشور ترکیه است که شما می توانید در تور استانبول نوروزی از آن بازدید نمایید. درخت های بلندی که در این منطقه وجود دارد طبیعتی زیبا و جذاب به آن بخشیده و گونه های گیاهی و پرندگان متنوع آن بر زیبایی آن بسیار افزوده است. بسیاری از کسانی که به جاذبه های طبیعی کشور ترکیه و شهر استانبول علاقه زیادی دارند می توانند در تور نوروزی استانبول به این جنگل بروند و چند ساعتی را در این منطقه زیبا باشند. بیشترین درختی که در جنگل های بلگراد وجود دارد درخت بلوط می باشد و بر زیبایی جنگل افزوده است .

مراکز خرید مهم در تور استانبول نوروزی :

مراکز مهم خریدی را که در تور استانبول نوروزی می توانید از نزدکی مشاهده کنید عبارت می باشد از :

1. استانبول مال :

یکی از بزرگترین مراکز خرید ترکیه که در تور نوروزی استانبول حتما باید به این مرکز خرید سری بزنید استانبول مال می باشد. نمایندگی انواع برندهای مشهور دنیا در این مرکز خرید وجود دارد که شما می توانید تمامی اجناس را با قیمت پایین تری خرید نمایید. البته برندهای ترک هم یکی از برندهای مشهور در دنیا به شمار می رود که در این مرکز خرید بسیاری از افراد آنها را خریداری می نمایند. این مرکز خرید بسیار بزرگ می باشد و به همین دلیل اگر شما با تور استانبول به این مرکز خرید بروید محال است که دست خالی بازگردید، چرا که اجناس آن بسیار متنوع می باشد و هر فردی با هر سلیقه ای که دارد می تواند از این مرکز خرید اجناس مورد نظر خود را خریداری نماید.

2. فروم استانبول :

اگر شما همراه با تور نوروزی استانبول به این شهر می روید و قصد خرید در این شهر را دارید فراموش نکنید که بدون شک باید به این مرکز خرید هم سری بزنید. فروم یکی دیگر از بزرگترین مراکز خرید استانبول می باشد که سالانه افراد زیادی به بازدید از این مرکز خرید می روند. فروشگاه های برندهای معتبر دنیا در این مرکز خرید وجود دارد و شما می توانید هر جنسی را که مد نظرتان است را از این فروشگاه خریداری کنید. هر زمانی که شما از خرید کردن خسته شدید می توانید از امکانات تفریحی و مهیجی که در مرکز خرید وجود دارد استفاده کنید و لذت ببرید.

3. ایستینیه :

یکی دیگر از مراکز خرید مهم در استانبول که شما همراه تور نوروزی  استانبول می توانید به این مرکز خرید بروید ایستینیه می باشد. این مرکز خرید یکی از بهترین و با کلاس ترین مراکز خرید در این شهر می باشد که بسیاری از افرادی که به دنبال کالاهای لوکس و زیبا هستند می توانند به این مرکز خرید بروند. این مرکز خرید 4 طبقه می باشد که دارای 300 مغازه است و هر یک از این مغازه ها بسیار لوکس هستند و اجناس با کیفیتی در آنها به فروش می رسد. مطرح ترین برندهای مشهور دنیا در این مرکز خرید وجود دارد، بنابراین اگر شما علاقه ای به خرید کالاهای لوکس دارید می توانید از این فروشگاه بازدید کنید.