جمعه کجا بریم

05 اسفند ، 1399
تایسیز

برنامه ریزی مناسب برای آخر هفته

تور این روزها که همه درگیریم و مشغله داریم برنامه ریزی برای آخرهفته ها خیلی مهمه ، جایی بریم که هم در آرامش باشیم ، هم اینکه کلی بهمون خوش بگذره و کلی دوست خوب پیدا کنیم .

تو فکر این موضوع بودم که یکی از دوستام از سفر یک روزه خودش به اطراف تهران برام خاطره تعریف کرد . یک تور یک روزه رفتن بوده سمت نوشهر یک جای باحال به اسم تنگه بهشت که بهشون کلی خوش گذشته بود و کلی ذوق و شوق هم داشت تعریف میکرد تازه به قول خودش کلی دوست و هم سفر باحال پیدا کرده بود برای جمعه ها و تعطیلی هاشون داشتن برنامه ریزی میکردن . بعد تعریف کردن از تور یکروزه ای که رفتن ازش پیگیر شدم چه جوری برنامه ریزی کردن؟ از کجا میشناختن ؟ کی براشون غذا تهیه کرد ؟ با چه ماشینی رفتن ؟ با کلی سوال های دیگه تو ذهنم بود . وقتی ازش پرسیدم خندید و گفت ما فقط تصمیم گرفتیم که برای جمعه یه سفر یک روزه بریم تا از مشغله های که ایام هفته باهاش درگیریم فاصله بگیریم ، وقتی که تو اینترنت تور یک روزه رو سرچ کردیم با آژانس تایسیز پرواز آشنا شدیم و تور یک روزه ثبت نام کردیم . در مورد آژانس تخقیقاتی انجام دادیم و متوجه شدیم که از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران مجوز داره و تورهاشون هم خیلی خوب بود . دل و به دریا زدیم و تور یک روزه رو برای روز جمعه ثبت نام کردیم . تو سفر بهمون خیلی خوش گذشت و یه برنامه ریزی مناسب برای آخر هفتمون شد و ما فقط تصمیم گرفته بودیم بقیه برنامه ریزیهاش با آژانس مسافرتی بود که تورمون رزرو کردیم .

منم تصمیم گرفتم برای جمعه برم سفر به پیشنهاد دوستم با آژانس تایسیز پرواز یه سفر یک و نیم روزه به سمت شمال برای جیپ سواری رفتم که کلی خوش گذشت با روزم نمی شد تو یک و نیم روزه فرق با تور یک روزه تو ساعت حرکت بود . شب حرکت کردیم که تو برنامه سفر بود کلی بهمون خوش گذشت .

بعد سفر به این نتیجه رسیدم اگه خودم میخواستم برم و خودم برنامه ریزی کنم هیچوت نمیتونستم به این نظم و ترتیب که آژانس تایسیز پرواز برای جمعه و برنامه ریزی کرده بود هماهنگ شیم ،  وسیله نقلیه مناسب ، صبحانه به موقعه ، ناهار عالی و با کیفیت ، عصرانه تازه تو طی مسیر هم لیدر تور هم توضیحات کافی داد و کلی بازی های جالب برامون گذاشت که کنار هم لذت بردیم .

سر همین موضوع که میگن کار و باید داد دست کاردان و برای یه اینکه یه آخر هفته روز جمعه رو کجا بریم با یک آژانس که میشناسیمش سفر بریم . آخه برای یک روز جمعه نه وقت این و داریم که برنامه ریزی سفر کنیم ، نه برای صبحانه و نهار و نه عصرانه تازه اگه بگیم این ها رو خودمون انجام میدیم لطف سفر رفتن به گروهی بودن و دسته جمعی سفر رفتنشه .

پس برای اینکه جمعه بخوایم بریم سفر به نظرم باید بدیم به یه آژانس هوایی بریم یک تور یک روزه یا یک تور یک و نیم روزه که بهمون کلی خوش بگذره . 

کلی تور یک روزه دیگه هم داشتن که قرار شده تو هفته های دیگه باهاشون بریم تورهای یک روزه ای مثل تور نمک آبرود ، تور ماسوله ، تور قلعه رودخان ، تور رافتینگ ، و کلی تور دیگه که به صورت چند روزه اجرا میشد مثل ماسال ، گلستان و کویر که اسامشون اونقدر هیجان انگیز دوست دارم همشون و برم

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm