برنامه سفر تور گلستان

27 دی ، 1401
تایسیز

تور گلستان

استان گلستان یکی از زیبا ترین و بکرترین استان های ایران می باشد و مقصد خیلی از گردشگران می باشد . جنگل های زیبا ، چشمه ، دریا ، آثار تاریخی  باعث شده این استان مقصد تورهای خاص باشد . 

تور گلستان به مدت دو ونیم روزه و سه و نیم روزه برگزار میگردد . حرکت تورها شب می باشد و بعد از طی مدت زمان 9 الی 10 ساعت به هتل میرسیم . ترجیحا تورها با اتوبوس 25 نفره و یا 32 نفره وی ای پی برگزار می گردد.

مراسم های سنتی و جشن های که در این استان برگزار میگردد باعث شده تا در ایام خاص مسافران و تورهای و گردشگران به سمت این استان حرکت کنند .

برنامه سفر تور گلستان

تورهای سه و نیم روزه معمولا روزهای سه شنبه آخرشب آغاز می شود . اول صبح روز چهارشنبه به هتل میرسیم ، در تورهای دو و نیم روزه حرکت تور روزهای چهارشنبه شب به سمت استان گلستان حرکت داریم و صبح روز پنجشنبه به هتل می رسیم و پس از صرف صبحانه تحویل اتاق ها ، پس از استراحت کوچک به سمت چشمه رامیان حرکت می کنیم و پس یک توقف و لذت بردن از مناظر و زیبایی چشمه به سمت رستوران جهت صرف نهار حرکت کرده و بعد به هتل جهت استراحت می رویم .

عصر روز اول آماده گشت و بازدید از آبشار شیر آباد می شویم . این آبشار در دل جنگل قرار دارد و پس از پیاده روی 20 دقیقه ای به یک آبشار زیبا در دل جنگل با موقعیت خاص خواهیم رسید که دل کندن از این منظره خیلی سخت می باشد .

بعد از آبشار آماده رفتن به برج گنبد قابوس می شویم . این بنای تاریخی به عنوان بلند ترین برج آجری جهان شناخته می شود که در شهر گنبد استان گلستان قرار دارد . این بنا برای زمان سده چهارم می باشد . برج در شب چراغ های تزئین شده زیبایی دو چندانی گرفته است . بعد از بازدید از برج گنبد قابوس می توانیم یه مدتی در کنار دریاچه مصنوعی شهر گنبد زمان بگزارانیم و از بازارچه محصولات صنایع دستی سو غاتی های لازم را خرید نماییم . بعد از گشت به هتل باز میگردیم و استراخت میکنیم تا آماده گشت روز دوم تور گلستان شویم .

روز دوم گشت تور گلستان 

روز دوم گشت تور گلستان اختصاصی به بازدید از خالد نبی اختصاص دارد . گورستان خالد نبی یکی از قدیمی ترین و خاص ترین گورستان هایی هست که در دوران تاریخی منطقه اثر بسازایی دارد . گشت گورستان خالد نبی ویژه تورهای سه ونیم روزه می باشد .

روز سوم گشت تور گلستان

روز سوم تور گلستان به عنوان روز آخر می باشد که که بعد از صرف صبحانه هتل ها رو تخلیه می کنیم و هتل ترک میکنیم و به سمت بندر ترکمن میریم و از بازار سنتی بندر ترکمن خرید می کنیم و طبیعت و ساحل زیبا لذت میبریم . دوستانی که تمایل داشته باشن می توانند با پرداخت هزینه قایق به سمت جزیره آشوراده میرویم ، اسکله آشوراده به چوبی و به صورت سنتی می باشد که میتوان یک لوکیشن عالی و بی نظیر برای عکس برداری باشد . جزیره آشوراده به صورت متروکه می باشد و زیبایی های دارد که بدون اغراق میتوان گفت هیچ جا همچین منظره های زیبایی را نمیتوان دید . 

در تور های دو و نیم و روزه این گشت به عنوان برنامه روز دوم و روز آخر می باشد .

در مسیر برگشت با قایق اگر راننده قایق صحبت کنید میتوانید به سمت مرداب بروید و در مرداب در بعضی ایام خاص پرندگان مهاجر مهمان این مرداب می باشند .

پس از بازگشت از جزیره آشوراده به سمت تهران حرکت میکنیم و تور سه و نیم روزه گلستان به پایان می رسد.

جهت رزرو تور گلستان می توانید با کارشناسان تایسیزپرواز تماس حاصل نمایید 02145813


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm