هتل داریوش کیش | dariush grand Hotel kish

Dariush grand Hotel

کیش
رستوران فروشگاه تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد آسانسور پارکینگ کافی شاپ صندوق امانات سشوار پزشک ماساژ پذیرش 24 ساعته یخچال سرویس فرنگی سرویس ایرانی
استخر سرباز باشگاه بدنسازی تنیس اجاره دوچرخه
ساحل اختصاصی سالن بازی کودکان سونا
کافی نت اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
آدرس:   ایران ، هرمزگان ، جزیر کیش ، میدان داریوش ، هتل داریوش
تعداد اتاق: 190
توضیحات:

هتل داریوش

هتل داریوش با سرمایه گذاری مهندس حسین ثابت شروع به کار شد . جنلا آقای ثابت که در جزایر قناری 9 هتل دارد با تجربه کافی شروع به ساخت هتل داریوش کرده است .

آقای ثابت با بکار گیری و برداشت از تخت جمشید هتل داریوش را بنا کرد تا سنبل یکی از نماد های ایرانیان باستان را در جزیره کیش را ساخته باشد .

هتل داریوش که نمادی از تخت جمشید می باشدبه خوبی توانسته قدرت و عظمت آن آثار باستانی را نمایش دهد و با ستون های عظیم ، مجسمه و نماد های باستانی ، باعث می شود تا گردشگران تخت جمشید را به یاد بیاورند .

وقتی برای اولین بار وارد لابی هتل میشوید میتوانید برای ساعت ها مبهوت عظمت ساخته های شوید و برای مدتی زمان صرف دیدن کتیبه ها ، فرش و وسایل داخل لابی نمایید .

باغ هتل داریوش که از درب ورودی شروع می شود تا ساختمان اصلی ادامه دارد زیبایی و جلوی خاصی دارد مخصوصا که شب ها با چراغ ها و نور تزیین میشود زیبایی دو چندانی پیدا میکند .

هتل داریوش اولین هتلی بود که در جزیر کیش دارای استخر روباز برای آقایان بود . همچینین در دریاچه مصنوعی هتل قایق سواری ریگان به مسافران میداد .

هتل داریوش که در نزدیکی ساحل شمال شرق می باشد تا دریا فاصله چندانی ندارد و با قدم زدن 10 دقیقه در باغ ما بین ساحل می تئانید به ساحل دریا برسید .

هتل دارای یک زمین برای بازی والیبال ساحلی می باشد که با توجه به دمای جزیره امکان استفاده دارد .

جالب است بدانید در هتل داریوش هر بخشی که اسم دارد با نام های زمان هخامنشی نام گذاری شده سات .

دو رستوارن این هتل به نام های آپادانا و پاسارگاد می باشد .

رستوران آپادانا به عنوان رستوران اصلی هتل شناخته می وشد و با ستون های بلند و آب نما طراحی شده است  و رستوران پاسارگاد با معماری به یاد ماندی محلی خوب برای صرف غذا می باشد .

هتل داریوش دارای اتاق های دوتخته استاندارد و لوکس با نماهای دریا و باغ می باشد .

سوئیت های هتل دایوش با نام های آتوسا ، استودیو که هر دو ظرفیت 2 نفر و سوئیت رویال ظرفیت 4 نفر را دارد.

سرویس تمامی سوئیت ها به صورت لوکس بوده و نمای باغ و دریا را دارند.

هتل داریوش اتاق 3 تخته ندارد درصورتی تعداد مسافران 3 نفر باشد می بایست یک سرویس اضافه به اتاق اضافه کرد و یا سوئیت های رویال انتخاب نمایند .

مدیریت هتل داریوش در سال 1393 از آقای حسین ثابت به آقای سید عبدالرضا موسوی تغییر یافت .

هتل داریوش دارای دو رب برای ورد به محوطه می باشد . یکی از دربهای ویژه ماشین های ترانسفر میباشد و مسافران گردشگران میتوانند از هردو درب عبور و مرور کنند .

تورهای موجود برای هتل داریوش کیش

6LdGk0sdAAAAAJaIEjas3JSCxphxBTtI-jmEENkm